Sayfa 2/198 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
989 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Kaderimin Yazıldığı Gün - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

O3 Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği, Atıl – Ulaş İnaç’ın yönetmenliğini yapacağı ve yeni sezonda Star TV’de ekrana gelecek olan Kaderimin Değiştiği Gün dizisinde başrol krizi sona erdi.

Özcan Deniz ve Hatice Şendil‘in başlıca rollerini paylaşacağı Kaderimin Değiştiği Gün dizisine Begüm Kütük dahil oldu.
    Alıntı

Durum:
    ÜLGEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin konusu nasıl bilmiyorum ama özcan denizi oynadıgı dizilere bakın asmalı konak,karagül vs.. tutan işleri hep doğulu temalı diziler bu dizinin oyuncu kadrosuna bakıyorum starda olsa bile tutacagını sanmıyorum bu sezonda çok iddialı işler var onların arasından zor sıyrılır özcan karagül gibi bir diziden neden ayrıldı bende merak ediyorum zaten son yıllarda dizi tutturmak mesele zaten tutan bir işin içindesin ne diye bırakırsın başrol olmak uğruna bazen oyuncular gereksiz seçimlerle kendilerine yazık ediyor

Durum:
    redwhite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Tuba&Meryem
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu diziye özcan ve hatice için bir şans vermeyi düşünüyorum.Bence görüntü olarak iyi bir ikili olacaklar.Diğer kadın başrol için Begüm Kütük ile anlaşılmış kendisinin hiçbir dizisini izlemedim daha önce umarım doğru seçimdir.Dizinin konusu,diğer oyuncular ve yayın günü çok önemli elbette.Açıkçası ben senaryo ve gün seçimi iyi olursa tutabileceğini düşünüyorum başroller uyumlu çünkü.Yayın saati biraz daha geç olursa daha iyi olabilir

Durum:
    Gulden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SongSeungHeon♥
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

GÜNEŞ - VENUS - 31 AĞUSTOS 2014

Taşıyıcı anne olacak

Hatice Şendil, Dila Hanım dizisinin ardından yine iddialı bir karakterle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Haziran ayından beri çok sayıda teklif alan Şendil, başta kabul etmediği Özcan Deniz’in “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisine evet dedi.

Gülden Çakır ve Sema Ali Erol’un kaleme aldığı dizide Şendil, taşıyıcı anne rolüne hayat verecek. Güzel oyuncu Begüm Kütük’le evli olan Özcan Deniz’in hayatına girecek ve ikili arasında büyük aşk yaşanacak. İlk 2 bölümü Antakya’da çekilecek olan dizi öncesi Şendil boks, tenis ve pilates gibi çok sayıda sporla formunu koruyor.

-

Dizinin konusu hakkinda ip ucu veren bir haber buldum. Begüm Kütük Ve Özcan Deniz'in karakterlerinin evli olacagi, Hatice'ninde 2.kadin olacagi yaziliyodu. Tasiyici Anne olacakmis, ilginç bir konus.:img-wink:

Durum:
    joshuajeanne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bebeğim dizisi vardı eskiden Özgü Namal Dolunay Soysert ve Barış Falay oynuyordu. Benzer bir konuydu Özgü taşıyıcı anne oluyordu ama sonra bebeğini bırakmak istemiyordu.

Sayfa 2/198 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri