Sayfa 151/200 İlkİlk ... 51101141147148149150151152153154155161 ... SonSon
1000 sonuçtan 751 ile 755 arası

Konu: Kadın - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    darko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    özgürlük
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    136

Aldığı Beğeni: 230

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kadın - Bölüm Yorumları

Geçen sezon Şirin,Bahar ve çocukların öldüğünü başkalarından öğrenip mezarlarını görünce şaşırmamış mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum?
    Arif çok güzel seviyor
    Yarın öbür gün herşey ortaya çıktığında tekrar Bahar ve Sarp olursa üzüntüden izleyemeyeceğim sanırım. Arif'i üzmesinler diyeceğim ama bahar ve Sarp ile dizi bitecek sanırım.

2. Beğenenler;
    Heartfilia (17-10-18)

Durum:
    yesim98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Herhangi bir yer.....
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sarp ın o kadınla evlenmesi bana yine saçma geliyor.Üstelik Şirin in lafına kanıp...O kızın kendisine aşık olduğunu bilen bir insan nasıl inanır ve başka bir araştırma yapmadan bu habere balıklama atlar..Yine yazıyorum Sarp cephesi ilgimi çekmiyor.Birde mafya soktular.Kurtlar vadisi gibi konuları illa her diziye sokacaklar.Var öyle diziler,bu tarz dizilere ellemeseler olmaz yani...
    Onun dışında yine dizide ilerleme yok..Hatice gibi bir kadın kızı evden kaçmış oturup meyve mi soyuyor yani..Şirin için ölüp geberen bir kadın,Bahar cımı oldu???Nedense Hatice nin anneliği de bana anne gibi gelmiyor.Yani Bahar ı düşündüğüne inandırmıyor beni...Enver de fazla iyi..Sonuçta Şirin öz kızı.Bahar ı ne kadar tanıyor.Onun bu iyiliği de abartı..Ne yani Şirin iliğini Bahar a versin,sonra ne yaparsa yapsın umrumda değil diye mi yaşıyor hayatını...Saçma..Kimse kimsenin çocuğunu ne olursa olsun kendi çocuğundan fazla sevmez..
    Bölüm nasıl bitti??Sarp mezardakilerin onlar olmadığını mı anladı da sırıtıyor?yoksa onlar olduğu için mi sırıtıyor??Sankim ilk yazdığım doğru..Bu durumda adam burda kalıp mafya ile savaşıp sonunda ölecek mi???Bahar da Arif ile mi evlenecek????

4. Beğenenler;
    Heartfilia (17-10-18), lavinya (17-10-18)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    189

Aldığı Beğeni: 248

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı darko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sezon Şirin,Bahar ve çocukların öldüğünü başkalarından öğrenip mezarlarını görünce şaşırmamış mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum?
    Arif çok güzel seviyor
    Yarın öbür gün herşey ortaya çıktığında tekrar Bahar ve Sarp olursa üzüntüden izleyemeyeceğim sanırım. Arif'i üzmesinler diyeceğim ama bahar ve Sarp ile dizi bitecek sanırım.
    sirin seytani o...
    neyi nasil soylefigi yaptigi brlli olmaz. hersey beklenir. kapasite var . sirin de mantiksiz diye birsey olmaz. siz konusu olan sirunse senaristler istedigini yazar.

sarp simdi tum cocuklara bahar a ve cevresine zarar verir. bu yuzden derhal yurt disina kacmasi lazim.

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    20
    Verdiği Beğeni
    635

Aldığı Beğeni: 686

Bahsedilme
    13 Mesaj

Sarp'ın bu kadar herkese inanması bana da acaba dedirtiyor.. Niye böyle bu adam.. Tamam diyen herkese o da tamam diyor.. Şimdiye kadar çocuklarını bulması gerekirdi. Gerçi Sarp'a olan ilk hayal kırıklığım Şirin'i baştan beri eşine söylememesinde başlamıştı.. Ne bekliyorsam bu adamdan artık..

Bahar'ı ilk defa bu kadar Arif'i gözleri ararken gördük sanırım.. Özellikle sedyeyle götürüldüğünde onun varlığı rahatlattı onu. Ama beyninde hâlâ Sarp olduğu için Arif'i ister istemez karşılaştırıyor.. Ve bu sefer aldığı sonuç, içler acısıydı..

Arif, Bahar'a iyi geliyor.. Varlığı yetiyor. İnsanın böyle zamanlarda yanında böylesine seven birine gerçekten ihtiyacı oluyor..

Aslında kıyaslamasın artık.. Bu tür şeylere gerek yok. Ortada ihanet de yok.. Arif'i seviyorsa seviyordur.. Sarp'ı sevmesi ile alakası bile yok.. İkisi çok farklı şeyler..

Peki Sarp'ın ortaya çıkması neyi değiştirir dersek..

Bahar ve Sarp'ın konuşacağı başka meseleler mevcut. Hepsinden önemli.. Hesaplaşacakları, sorgulayacakları şey sevgileri değil.. İki taraf da farklı hayatlar yaşıyor. Ne eski Bahar var ortada ne de eski Sarp.. Ve hâliyle eski günler de yok ortada..

Arif'in bu çerçevede de yeri yok bu yüzden.. Kavramlar çok farklı..

Bugüne kadar diziyi ayakta tutan bu kavram bütünlüğü idi.. Umarım ileride de bozulmaz. Çatışmalı bir durum yok ortada.. Değişen hayatlar var sadece..

Gerçi bunu der demez fragmanı gördüm.. Sarp ile Arif'in yaka yakaya durumu hoşuma gitmedi.. Dakika bir gol bir.. Yapmayın..

Evlenme teklifi de geldi.. Ameliyattan önce beklenen bir durumdu zaten.. Bahar'a iyi gelebilecek şeyleri düşünerek hareket ediyor. Onu hasta ve çaresiz olarak hissettirmemek için olabildiğince unutturuyor.. Öpücüğü de öyle geldi.. Evlenme teklifi de büyük ihtimal..

Sonrası ne olur kim bilir..

Tabii ki dizi mantığında yaşanan olaylar silsilesi, ne olacak

Tüm bunların ötesinde, Sarp'a diyebileceğim tek bir cümle var aslında..

"Çok geç kaldın.."

Her şey için.. Ama her şey için..

Çocuklarının en güzel günlerini kaçırdın..

Eşinin en kötü gününde yanında olamadın..

Ve en önemlisi kendi hayatından da tatmin olamadın..

Oysa Bahar en azından kendi hayatından memnundu.. Her şeye rağmen.. Sanırım önemli olan da bu..

Her şeye rağmen yaşamayı bilmek..

Bu akşamki bölümde bunu daha iyi anladım..

7. Beğenenler;
    Doga2014 (17-10-18), kirmizi su (17-10-18), lavinya (17-10-18), nemoo (17-10-18), refran (17-10-18)

Durum:
    feveran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

off sonunda sarp mezarı kazdı gerçeğe ulaştı inşallah yine kandırılmaz şu bahar ile sarpın çektiğini kimse çekmemiştir arif de yalancılar korosuna katıldı dizinin sonunda inşallah herkes hakettiğini alır bahar ile sarp ellele çocuklarıyla birlikte yalancıları arkalarında bırakarak bize veda ederler arifi başta seviyordum ama o da bencil çıktı zavallı masum çocukları babasız bırakmaya soyundu üstelik bahar da sarpı hala severken
    Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri