Sayfa 46/47 İlkİlk ... 36424344454647 SonSon
231 sonuçtan 226 ile 230 arası

Konu: Kadın - Bölüm Yorumları

Durum:
    __SEYMEN__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Gülizar
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    17

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kadın - Bölüm Yorumları

Selamlar herkese :)

3 sezonu kaldırmayacak bi hikayeydi ne yazıkki mındar oldu. 3.sezonun çok daha güzel olacağını esas hikayemize dönüleceğini düşünüyorum.
    Caner Cindoruk ve Özge Özpirinçci inanılmaz zor sahneleri kotardılar bu sene. Öncellikle onları tebrik etmek istiyorum. Gözyaşlarımızın aktığı nefesimizin tutulduğu sahneleri başarılı şekilde göğüslediler. Herkesin harcı değil :)

Nisan Doruk Sarp sahnelerine aşığım. Bu kadar güzel enerjili baba-evlat sahnesi izlemeyeli çok olmuş. Hele baba oğul sahneleri muazzam.
    3genin uzatılması, Baharın Şirin gibi bi piskopatın ağzının içine bakıp ona inanması vs bunların en çok zarar verdiği kişi Bahar oldu. Özellikle ilk sezon bizi diziye bağlayan mücadelesi, kocasına, ailesine, çocuklarına olan bağlılığını zedeledi. ama bir geçiş sezonu olarak görmek gerekiyor.

3.sezon çok daha güzel olacaktır, bundan eminim. Çeşmeli Ailesini tekrar biraraya gelişi, SarpBahar'ın birbirleri için mücadelesini izleyeceğimizden kuşkum yok.
    Uzun bi aradan sonra yeni bölümü hevesle bekliyorum.

Mutlu hafta sonları.

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,580

Aldığı Beğeni: 1,351

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhaba,

Bu başlığa ilk kez yazıyorum.Dizinin sıkı takipçisi olmamakla birlikte sosyal medyadaki yorumları ve sizlerin yazdıklarını takip etmeye çalışıyorum.Aslında dizinin konusu güzel fakat çok fazla dram ve gözyaşı var.O yüzden bölümleri baştan sonuna kadar izlemeye yüreğim elvermiyor :) Özge Özpirinççi ,Bahar rolüyle adeta devleşti.Sıfır makyajla hem de :) Enver Baba 'yı ,Ceyda'yı ve Arif'i seviyorum.Onlar da olmasa dizi çekilmez.

Sezon finali kaza ile bitti.Ölen olmayacaktır diye düşünüyorum.Olursa da bu kişi herhalde Hatice olacaktır.Bahar'ın hastalığı nüksedecek sanırım.Bir süre hastalık ve iyileşme süreci işlenecektir.Kazanın faturası da garibim Arif'e kesilecek tabi.

Arif'e çok üzülüyorum.Dizinin ismi " Arif'in çilesi " olaymış iyiymiş..Sevdiği kadının kocası döndü şu anki pozisyonu kar-kocanın arasına girmeye çalışan kara kedi olarak lanse ediliyor. Karakterde bariz bir hüzün var o da dikkatimi çekti.Sakin duruşunun altında çok fırtınalar kopuyor aslında.Dertlerini içine attığı az konuşmasından belli.Senarist Arif'e öyle bir rol biçti ki tek yaptığı kahvesinde zaman geçirmek ve Bahar ve çocuklarına göz kulak olmak.İçinde Bahar'ın kendisine döneceğine dair az da olsa ümit olmalı ki sabrından ödün vermiyor.Zavallı Arif , sevdiğini beklemekten yaşlanıp gidecek.Keşke diyorum bir silkinse kendine gelse.Kendini Bahar'a adamışlıktan kurtulsa kendine dönse.Bu adamın hiç mi hayali yok ?Ömür boyu kahvecilik mi yapacak ?Onun da yüzü gülsün salt kendisi için bir şeyler yapsın.

Bahar hakkında konuşmam gerekirse... Bana kalırsa Sarp ortaya çıkmadan önce Arif'e karşı boş değildi.Kocası dönmeseydi iyileştikten sonra Arif'le yeni bir başlangıç yapabilirdi.Sarp'ı kanlı canlı karşısında görünce dünyası allak bullak oldu ve kafası karıştı.Şu durumda bile iki adamdan hangisini sevdiğine bile emin olduğunu sanmıyorum ben.Ya da senarist bilerek böyle yapıyor.Sezonu uzatmak için yani oyalama taktiği.Sosyal medyadaki Arbahçı ve Sarbahçıları gücendirmek istemiyor :) Bahar'ın uzun bir süre aşka ayıracak zamanı olmayacak zaten.Önce iyileşip sağlığını kazanması lazım.Senarist uzun bir süre Bahar'ı iki tarafa da mavi boncuk dağıtan kadın olarak işleyecek gibime geliyor.

Daha fazla uzatmasalar da çilekeş Arif'i kazada öldürseler.O da kurtulurdu biz de..

Yeni sezon dilerim biz izleyicilerin beklentilerini karşılar.Umut fakirin ekmeği..

İyi yorumlar.

3. Beğenenler;
    lavinya (20-07-19), zorlu ikili (21-07-19)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Hümeyra, Kadın dizisinin kadrosuna dahil oldu!
    Ranini tv

Yapımcılığını MED YAPIM ile MF YAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu, senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı dizinin zengin kadrosuna Türkiye’nin başarılı isimlerinden Hümeyra dahil oldu.

Yayınlandığı ilk günden beri izleyicinin gönlünde taht kuran dizide Hümeyra’nın hangi karakteri canlandıracağı merak konusu.

FOX’un beğenilen ve Salı günlerinin en çok izlenen dizisi Kadın’ın 3. sezonu için şimdiden nefesler tutuldu.

5. Beğenenler;
    Selin (31-08-19)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Kadın dizisinin 3. sezon tanıtımı yayınlandı!
    Ranini tv

Yapımcılığını MED YAPIM ile MF YAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu, senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı Kadın dizisinin 3. sezon tanıtımı yayınlandı.

Bu sezon kadrosuna Hümeyra'yı da katan dizinin başrollerini Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar paylaşıyor.

Kadın, yeni sezonuyla çok yakında Fox Türkiye'de!

Durum:
    Zor Aga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    23

Aldığı Beğeni: 115

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmanı seyrettim. Senarist sanki birinci bölümdeki "Kadın" profiline dönmeye çalışıyormuş gibi hissettim. Ya da Baharın 1ci sezon anılarıyla bir sezon daha ilerlemeye çalışıyor gibi. Sevgili Hümeyranın diziye katılması çok hoş olmuş. Onun ortalıkta bulunması yeter. Baharın elinden tutup, cesaretlendirip o sahneye çıkartmak dışında bir fonksiyonu varmıdır orası belli değil.

Bahar önemli bir kalabalığa hitabediyor. Fragmandaki sahneler 3cü sezondan değil de, dizinin yıldızının ağzından izleyici kitlesine 3cü sezonun başlamakta oluşunun basit bir anonsumudur orası da belli değil. Ben böyle olduğunu düşünüyorum.

O sahneler kısmen veya tamamen 3cü sezondan ise, o takdirde 1ci sezondaki kadının ruhuna el fatiha diyebiliriz . Zira Bahar artık o Bahar değil. Hali, tavrı daha çok üst sınıflardan biri gibi.

Görünen o ki Bahar kazayı yarasız beresiz atlatmış, hatta hastalığını da atlatmış. Baharın kalabalığa hitabının en önemli anı olan açılış sahnesinde dinleyiciler arasında Sarp, Arif ve Hatice yok. Öldülermi, kaldılarmı şimdilik anlaşılmıyor. İkinci defa izleyince Enverin sağında özellikle karartılmış bir erkek karakter var. Bahar konuşmasına "Ben Bahar Çeşmeli" diyerek başladığına bakılırsa hala Sarpla evli. Bu durumda o karakter Sarp olabilir. Belkide barıştılar ve herkes kendi yoluna gitti.

Çocukların sima ve ebatlarında çok da fazla bir değişiklik olmadığına bakılırsa dizi de zaman aynen durmuş gibi.

Ve sahnede hikayesini anlatan Bahar...

Ne iş..?
    Konu Zor Aga tarafından (15-09-19 Saat 13:00 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    zorlu ikili (13-09-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri