Sayfa 125/125 İlkİlk ... 2575115121122123124125
622 sonuçtan 621 ile 622 arası

Konu: Kadın İsterse - Bölüm Yorumları

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    973

Aldığı Beğeni: 209

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Kadın İsterse [2005]

Selam arkadaşlar. Kadın İsterse'yi tekrar izledim. 50. bölüme geldim ancak maalesef dah fazlası hiçbir yerde yok... Ben de finalinde olanları güzel bir siteden öğrndm... Site bütün özetleri paylaşmış ancak emeğe saygısızlık olmasın diye ben sadece finali ekliyorum... İsteyen spoiler içine bakabilr, yani ALINTIDIR...

Bir de şu kutu olayına ayrıbi parantez açmak lazım çünkü herkes merak ediyo ama kimse cvbını bilmiyo. Bu kötü çnkü dizinin 50 bölümünü bile bi arada gördüğümüz şu günlerde aslında şanslıyız... Eskden hiç 2. sezon yoktu falan filan... Yanılmıyorsam 34ç bölümde dizi kanal değiştirmeden kutu meselesi çözüldü... Kutunun içinde bir anahtar vardı, o anahtarın açtığı kasada Zafer'in sırları vardı, Alev de Zafer'i Canan'dan ayrılması için tehdit etti. Zferin sırrı, başka birinin kimliğini taşıması. Zafer'in gerçek adı Demir'dir ve bir arkadaşının cinayeti üstüne kalır , o da kendini kurtarmak için Zafer adını alır... Alev'in bildikleri sınırlıydı, yani Zfer'i tehdit ediyodu ama biraz da blöf vardı işin içinde. Zafer blöfü yedi ve Canan'ı nikah masasında terk etti ama Canan bu işin içinde bi iş olduğunu anladı ve Zafer'le yüzleşti. Zafer'e zaten sırrını biliyorum dedi. Cinayete kurban giden adamın oğlu ortaya çıktı ve Zfer'i kızlarını öldürmekle tehdit etti. Ama Zafer yaralandı. Zafer'in iyileşmesi, gerçek adının Demir olduğunun anlaşılması falan filan bu olay böyle çözüldü. Yani kutunun içinde anahtar vardı...

Sanıyorum Birol dizilerine kutu koymayı seviyor, Seksenler'de de yapmış aynısını... Benim merak ettiğim, sırf seyirci merak etsin diye anahtar neden o kadar göz önünde bi kutudaydı... Sanırım prodüksiyonla da alakalı, 10 yıllık dizi sonuçta... ama Seksenler'de de yapmış aynısını.

Spoiler İçermektedir

Yani dizi birebir Çocuklar Duymasın'ın son sezonundaki Tutku meselesine göre gitmiş... Anlaşılmamak için takma diş takmak bile buna dahil... Tutku'nun kedi korkusu vardı Alev'n kuşa alerjisi faln filan... Ve ikisi de HalMel/ZafCan aşkını görerek pes ettiler
    Konu Selin tarafından (14-09-18 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Ozan Ozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kadın İsterse [2005]

Finali izleyemiyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri