Sayfa 185/200 İlkİlk ... 85135175181182183184185186187188189195 ... SonSon
1000 sonuçtan 921 ile 925 arası

Konu: Kadın - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Sarel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Specter
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,606

Aldığı Beğeni: 3,434

Bahsedilme
    93 Mesaj

Standart Cevap: Kadın - Bölüm Yorumları

Ya ben dizide Yeliz'e asla anlam veremiyorum. Yani Yeliz Sarp'a falan aşık sanırım bunun başka açıklaması olamaz. Neden Sarp Sarp diye bu kadar tutturdu aşırı saçma geliyor bana. Fragmanda da ay sevdiği adamla buluşacak ne romantik falan diyor.

Yeliz, sen iyi misin kuşum ya? Kafayı kırdı galiba bu kız beni delirtiyor. Ya tamam Arifle Bahar olsun istemiyor diyelim eyvallah. Ama yok Şirin olayı, yok mafyatik meseleler, yok Sarpın karısı ve çocukları varken Yeliz neden hala Bahar'ı zorla Sarp'a iteliyor? Kız Yeliz anam yoksa Arif'e mi aşıksın sen gizli gizli?

2. Beğenenler;
    Doga2014 (06-12-18), Heartfilia (08-12-18), zorlu ikili (31-01-19)

Durum:
    archeologue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    555

Aldığı Beğeni: 990

Bahsedilme
    8 Mesaj

Alıntı Sarel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ben dizide Yeliz'e asla anlam veremiyorum. Yani Yeliz Sarp'a falan aşık sanırım bunun başka açıklaması olamaz. Neden Sarp Sarp diye bu kadar tutturdu aşırı saçma geliyor bana. Fragmanda da ay sevdiği adamla buluşacak ne romantik falan diyor.

Yeliz, sen iyi misin kuşum ya? Kafayı kırdı galiba bu kız beni delirtiyor. Ya tamam Arifle Bahar olsun istemiyor diyelim eyvallah. Ama yok Şirin olayı, yok mafyatik meseleler, yok Sarpın karısı ve çocukları varken Yeliz neden hala Bahar'ı zorla Sarp'a iteliyor? Kız Yeliz anam yoksa Arif'e mi aşıksın sen gizli gizli?
    Sarelll

Yeliz beni de çıldırtıyor kesin Arif'e aşık bu ısrarın başka açıklaması olamaz :) :)

4. Beğenenler;
    Sarel (06-12-18)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    183

Aldığı Beğeni: 229

Bahsedilme
    1 Mesaj

sarelcim dedigin gibi arif e aşik galibs.
    hani sarp la eskiden arkadasligi olsadi. tanimisligi ehh bir yere kadar anlardim. Adam ortada yok belalilari var. Sarp sarp diye tutturmasi tehlikeli diye kendisinin bile korkmasi gerekir.

annem diyor ki kendi ayri cocuklar icin birlessin diyor. iyi de annem duziyi tumuyle izleyemiyor

asil o zaman istemeyecek. cunku cocuklari niye yaninda dehilde babalarinin yaninda.
    cunku onlara bakacak koruyacak babasi. kendi cocuklari gelsin burda perisan olsun ama burda olsun diyor mu.. onlarin huzurlari icin yaninda değil.

niye en iyi arkadasina ve cocuklara gelince niye atese atmakta bu kadar merakli.

yeluz seni yanlis anliyoruz.kusura bakma.

ya da kusura bak da ozune don.

bahar sirin i duyunca kizdi.bakalim bu sefer hesabi sadece sirin e mi kesecek..
    ayy simdi belki sarp sucsuz dersiniz.

6. Beğenenler;
    Sarel (06-12-18)

Durum:
    kirmizi su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    atanamayan öğretmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 129

Bahsedilme
    1 Mesaj

Bir an önce ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedaviye başlaması gereken insan musveddesi şirin bir de Pırıl ile işbirliği yapmış. Pırıl da insan değilmiş . Olan hiç bir suçu olmayan Arife oluyor. Dışlanmasi yetmedi bir de dayak yedi. Her türlü cefayi Arif çeksin Sarp gereksizi sefa sürsun. Iyi valla. Bu durum ne kadar daha sürecek? . Neyseki doğrudan yana olan Enver Dede var. Olmasa bır de...
    Keyifli yorumlar

8. Beğenenler;
    angelic (06-12-18)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    183

Aldığı Beğeni: 229

Bahsedilme
    1 Mesaj

2.frangman cikmis.
    bahar sirinde soluğu alirken sirine sarp seni nasil buldu belki de hep gorusuyordunuz diyor.

ve bahar avm gibi bir yerde sarp in oglunu kucagina aldigini gorup sessizce sarp diyor.

hadi bahar hanim gercekleri soylemedigi icin kizdigin ailen ve dostlarina kizdigin adam ailesiyle karsinda.

istediginiz kadar sirin in komplosu deyin. pesinde katiller var deyin neyin rahatligi huzuru luks hayatinda. cocuklari baharim karim deyip onlari kendi hayatlarina pardon bir de katilleri sokup kendini de uc kurus vermisligin(gerci haticenin yillarin verdigi emegin tazminati bedeli kadar) rahatiyla kendi hayatini yasa.

Bahar sarp i gorunce orada bitecek gibi.
    sarp da seey bu benim kacak arkadasim sadece bana inan beni bekle ben tehlikedeyim.

durum bu.
    Konu Doga2014 tarafından (08-12-18 Saat 20:12 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri