Sayfa 186/200 İlkİlk ... 86136176182183184185186187188189190196 ... SonSon
1000 sonuçtan 926 ile 930 arası

Konu: Kadın - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    184

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Kadın - Bölüm Yorumları

uzun bir ozetten sonra yeni bolum baslayacak. ama en son benim yazdigim yorum.

bahar soluğu sirin de aliyor ya ve sarp olu bilirken gordugumuz yoksul ama hani o gonlu guzel sicacik sevecen bahar yok oldu. elbette bu olay karsisinda tepkili olacak ama sagduyulu, objektif,hosgorulu,kavgayla değil konusarak en basta akli basinda bir bahar da yok.

hirsizin hic mi sucu yok. sarp hakkinda olumsuz dusunmek istemiyor.

tabi sarp i bulduktan sonra yuzyuze konusup ogrendiklerini sadece evli cocuklu olmasi degil yillar once sirinle munasabetine,onun iftirasiyla gerek sirin e gerek piril ile olan cevresine dost dusman. baharin ve cocuklarini oldu bildikten sonraki davranislari ve yasadigini bildikten sonra ki davranislarina ne diyecek nasil karsilayacak. ask ve sorumluluk laylaylom muymus yoksa ilgi ve guven mi demekmis neler dusunecek neler hissedecek asil ben bunlari bilmek istiyorum.

umarim sarptan sadece hsyatinda baska kadin var diye cekilmez.

iyi seyirler

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    184

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    1 Mesaj

sarp in pirilla evliliği kağit uzerinde olmasi onemliligini yitiriyor mu? cocuklarinin olmasi da mi onemsiz?
    bu yuzden bahar sarp i affedip tehlikeyi gectim beraber olabilir mi?
    sadece aralarindaki engel tehlike mi?

nasil bir dizi oldu cok sacma kadinlari incitici bir yola gidiyor.

o zaman baska kadinla birlikte olsun ondan cocuklari olsun bunun hic onemi yok diyelim kagit ustunde bile yok.

sirin in her yerde olmasi bunaltici.bahar annemi uzdu diye bu kadar ki nefretini ona bağliyor. kendi uzmuyor mu ?

nezir in adamlarindan ses seda olmamasi sacma. o adamlar korunakli zengin bir ailenin evini basiyor onune geleni olduruyor. bahar ve cocuklarina gelince iki uzaktan izleyip kaciyorlar. bahara acik acik sormazlar mi kocan nerde ne zamanlar gorusuyorsunuz diye... sirf sarp i temize cikartma bolum uzatma icin insanlarin zekalariyla dalga gecen dalga gecerken de keselerini dolduran sahneler..

ne yazik ki izliyoruz.. bahar in bu olaya vereceği tepkiyi de umarim acik bur sekilde sunarlar. soylenir de. cok da net olmali.

Durum:
    susu-chan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kalpimizde
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Doga2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sarp in pirilla evliliği kağit uzerinde olmasi onemliligini yitiriyor mu? cocuklarinin olmasi da mi onemsiz?
    bu yuzden bahar sarp i affedip tehlikeyi gectim beraber olabilir mi?
    sadece aralarindaki engel tehlike mi?

nasil bir dizi oldu cok sacma kadinlari incitici bir yola gidiyor.

o zaman baska kadinla birlikte olsun ondan cocuklari olsun bunun hic onemi yok diyelim kagit ustunde bile yok.

sirin in her yerde olmasi bunaltici.bahar annemi uzdu diye bu kadar ki nefretini ona bağliyor. kendi uzmuyor mu ?

nezir in adamlarindan ses seda olmamasi sacma. o adamlar korunakli zengin bir ailenin evini basiyor onune geleni olduruyor. bahar ve cocuklarina gelince iki uzaktan izleyip kaciyorlar. bahara acik acik sormazlar mi kocan nerde ne zamanlar gorusuyorsunuz diye... sirf sarp i temize cikartma bolum uzatma icin insanlarin zekalariyla dalga gecen dalga gecerken de keselerini dolduran sahneler..

ne yazik ki izliyoruz.. bahar in bu olaya vereceği tepkiyi de umarim acik bur sekilde sunarlar. soylenir de. cok da net olmali.
    sap ve pirilin evliligi kagit üzerinde bile degil aslinda tam bi gercek evlilik...bende anlamiyorum sahde bir kimlikle yapilmis bi evlilik onun gercekligini neden gecersiz kilsin...yani sarp mecbur kalip sahte kimlikle yasamak zorunda kalmasaydi gercek kimligilede evlenirdi...yani ne alaka bunu öne sürmek ve hafifletici sebep olarak görmek?

dün aksamki sözde "hain" planida hainlik olarak görmüyorum sözde kötüler kötülük ediyor ama gercegi söylemekle ve ya göstermekle cidden kötülük mi ediliyor? burda mesela piril cidden bi kötülük mü yapmis? bence hayir hic kusura bakilmasin
    Konu susu-chan tarafından (12-12-18 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    Doga2014 (12-12-18)

Durum:
    yesim98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Herhangi bir yer.....
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 61

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu dizideki kotu karakterler 1.Sirin. 2.Sarp. Ikiside sadece kendilerini dusunuyorlar..Yani sarp cok itici..Olmamasi gereken bir karakter.Bence o dizinin ilk bolumunde gercekten olmesi gerekiyordu.Orjinalinde ölmus,burda ds aynisi olacakti.Cocuklar alismislardi,mutlulardi,ama simdi ne olacak?Ceyda ve Arif istikrarli ilerliyor gibi..Yeliz in de cok gereksiz oldugunu dusunuyorum..Ortaligi atese veriyor..Arif e kizmasi falan ne kadar sacmaydi...Sarp zengin diye Bahar ona gitsin istiyordu,bana gore tek aciklamasi bu....Kendisi de zengin diye evlenmisti ama sonuc ortada..

6. Beğenenler;
    Doga2014 (12-12-18)

Durum:
    siyah-beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 43

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu hafta geçen hafta kadar da izlemedim.Fragman yetermus zaten.
    Diziyi izleyicinin yönettiğini farkettigimde soğudum.Bu müdür yani yapımcılık?Meseka,Arif için üzüldük diye o hafta Arif'ten özür diletmek Sarp a karısına dostum filan dedirmek.(çocuklara başka baba da cikartirlar bizleyici bekliyor diye).İstikrarsız,tuhaf karaktere döndüler hepsi..Bahar'a , çocuklara gıcık olmaya başladık.Bence yanlış yoldalar..

8. Beğenenler;
    Doga2014 (12-12-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri