Sayfa 190/200 İlkİlk ... 90140180186187188189190191192193194 ... SonSon
1000 sonuçtan 946 ile 950 arası

Konu: Kadın - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    siyah-beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 43

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kadın - Bölüm Yorumları

Sarp Tarlabasi'nda görünunce sanki semt biraz ürkütücü kimliğine dönüyorr.Ama Arif ile Tarlabaşi daha güzel,hatta biraz gerçeküstü güzel.Niyeyse bana öyle geliyor.Bahar i Suat beyin evinin dışında ya da Sarp'i izlerken lüks otel lobisinde izlerken de o dünyadan coook uzakta olduğu duygusuna kapıldim..Bahar artık Sarp'a rağmen o dünyanın insanı değil eğreti duruyor Senaristin amacı buysa başarılı ama ilerde yabancılaşmış dünyaları bir araya getirecekse bu duygu geçmeyecek bana.,hiç etkilemeyecek.Zaten o yola evrilirse dizi, sıradan öğlen kuşağındaki evlilik programlarındaki hikayelere benzeyen bir hikaye ile işim olmayacak.Bu olsylar onlar için bile aşırı uyduruk ...
    Konu siyah-beyaz tarafından (23-12-18 Saat 11:25 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    yesim98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Herhangi bir yer.....
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 60

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tüh be şu Nezih in planı çok iyiydi,keşke uygulansaydı da Sarp diziden çıksaydı...O dizi de olunca dizinin tadı tuzu yok...Onun yüzünden başları belaya girdi...
    Diğer normal halli diziye dönersek,Bahar ın girdiği kafe deki adamın bir çocuğu var ve Bahar ın hastalığına yakalanmış..Eeee burdan ne çıkar;Ceyda dan olan oğlunu öğrenir ve çocuktan ilik alınır,belki Ceyda ya da güzel yeni bir kapı açılmış olur bu sayede...
    Ya şu Sarp çıksın artık ya...Onun korumacı gibi olup da aslında etrafındaki herkesin felaketi olan bir adamı izlemek istemiyorum..Sanırım ve umarım çıkar da;zira Bahar kocam öldü dedi bu akşam...

3. Beğenenler;
    angelic (25-12-18), darko (26-12-18)

Durum:
    darko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    özgürlük
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    135

Aldığı Beğeni: 225

Bahsedilme
    0 Mesaj

Edho ve Çukur'dan benim neyim eksik ben de silahla birini vurup 3 hafta ara vereyim bari dediler.Çok istedim Sarp'ı alıp kaçırsınlar diye ama olan tabi ki garibana oldu.Adam bir geldi diziye dizi amacından saptı bambaşka birşey oldu.
    Sarp karakterini ve hikayesini hiç sevmiyorum.pırıl'a da üzülmüyor değilim bu pısırık adam yüzünden kadın kafayı sıyırdı bambaşka işlere girdi.Bundan ne Bahar'a yarar gelir ne Pırıl'a.
    Seni de unutmadım anahtarı verip Bahar'ın ve diğrlerinin başını yakmaya uğraşan yusuf efendi.Arif'den çekeceğin var.

Durum:
    yesim98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Herhangi bir yer.....
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 60

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kadın vuruldu denildiğine göre;umarım bu Ceyda olmaz..Hatice olabilir..Olursa üzülürmüyüm çok sanmam..Çocuğunu bile isteye terketmiş bir kadın o zira...Onun dışında Yeliz olabilir mi???Ceyda olmasın da....

Durum:
    siyah-beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 43

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ne güzel Ceyda'nin hikayesiyle ilgilenecekken gene Sarp efendi arz -ı endam arkasında silahlar,kötü adamlar falan filan.Annesi oldu onun illegal işleri yüzünden,simdi de gene biri oldu dediler o da Sarp yüzünden.,Enver agbi oluyordu Sarp yuzunden.Fakat helal olsun Bahar'a nasıl da annesini ve can arkadaşlarını tehlike içinde bırakıp Sarp la beraber sivisti.. Pes....
    Piril'a acıdım bu bölümde de.Kadinin en agirina giden. eski karisi için Baharim yazması oldu.

7. Beğenenler;
    darko (26-12-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri