Sayfa 6/39 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon
193 sonuçtan 26 ile 30 arası

Konu: Kadın - Bölüm Yorumları

Durum:
    bhr94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    104

Aldığı Beğeni: 323

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kadın - Bölüm Yorumları

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocuklar Sarp'tan değilmiş diye Sarp'a mı dönecek Bahar? Evlenmiş, hayatına birisini almış. Onu nasıl yok edecek? Aramamış ailesini uzaktan kumandayla aratmış. Düşüncesizce davranışlarını nasıl açıklayacak? Ya hadi hepsini geçelim Arif ile yaşadıkları yalan mıydı? Aşk dediğin karşılıklı beğeniden ibaret değil ki. Birlikte mücadele demek. Güvenmek demek. Uzak bile olsa arada bağ olması demek. Bahar onca zaman neden evlenmedi? Kimseye başka gözle bakmadı? Arif ile yavaş yavaş tanıdılar birbirleri ve aşık oldular. Bağ kurdular. Telefonda sevgilisiyle konuşan Bahar dostça mı konuşuyordu yani? Sezon başı Pırıl ile öpüşen Sarp dostça mı öpüşüyordu? Bahane ve kılıf uydurmaya gerek yok. İkisi de birbirini öldü bildi ve yoluna biri tek diğeri evlenerek devam etti. Bahar yıllar sonra birine bir şey hissetti ki evlenme teklifini kabul etti. Nisan dedi ayrıldı. Çocukların babası diye Sarp ile olmak zorunda değil. Aşk olarak da Arif ile aşkı daha ilgi çekici. Sarp çocuklarıyla mutlu olsun ama Bahar kimi seviyorsa onunla mutlu olsun. Sarp'a aşıksa da Arif'i umutlandırmasın. Arif'in Bahar aşkı güzel zaten.
    Benim de izlemek istediklerim sizin dedikleriniz, düşüncelerim de sizinle aynı yönde. Çocukların başkasından olmasının hiçbir önemi yok. Ama bu senaryo hamlesine ne gerek var, anlamı ne, anlamam mümkün değil. Pırıl'ın Sarp'ı bu denli severken ikizlerin babasının bir başkası olması ayrı bir saçmalık. Burada arkadaşlar Pırıl başkasından çocuk sahibi olup Sarp'ı elinde tutmak için babaları sensin mi dedi yorumlarına yok canım, daha neler diye karşılık vermiştim. Ama görüyoruz ki olaylar o yöne gidecek. Saçmalık, hakikaten saçmalık.

2. Beğenenler;
    darko (11-02-19), nemoo (11-02-19)

Durum:
    darko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    özgürlük
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    135

Aldığı Beğeni: 225

Bahsedilme
    0 Mesaj

Özeti gördüm artık daha da o gün kanalı açmam.Kadın hikayesi ile başlayıp bambaşka meselelere giren ve saçmalayan bir kaç diziden biri oldu.Haftalardır iki kadını aynı evde izleme saçmalığını görüyoruz ve hala o evde çekimler devam ediyor.
    O tüp bebek saçmalığı boşuna ortaya atılmadı demiştim özet tuz biber ekmiş işte.ilk sahnede gayet karı koca ilişkisi olan iki insan görmüştük.Pırıl kocasını bu kadar severken o çocukların Sarp'ın çıkmaması saçma olur.Senaryo belli.Pırıl kocasını elinde tutmak için artık bilmem ne bankasından çocuk sahibi mi olur ne olur onu izleriz.Sarp ve bahar'ın önününü açsınlar yeter ki.
    Konu darko tarafından (11-02-19 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    nemoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    .
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    135

Aldığı Beğeni: 187

Bahsedilme
    2 Mesaj

Şaka gibi. Gerçekten ŞAKA GİBİ. Ben de diyordum aferin şu tüp bebek mevzusuna hiç girmediler, Bahar söyledi ve bitti, daha uzamadı hayret diyordum... Hatta buradaki mesajımda da yazmıştım sanırım, konuyu uzatmamalarına şaşırdım umarım sonradan yine bu topa girmezler diye. İnanamıyorum gerçekten güzelim hikaye nasıl mahvedilir nasıl berbat edilir birebir görmüş olduk. Yaratıcı yazarlık veya senaryo kurslarında örnek olarak okutabilecek bir vakaya imza atmış oldunuz Hande Hanım, naçizane tebrik etmek isterim sizi.

Bahar Yeliz'i öğrendikten sonra da orada kalmaya devam ediyor olsa gerek ki Özge Özpirinçci'nin instagram storyleri o evden sahnelerle dolu ne zamandır. Bence de kalmaya devam etmeli zaten. Hazır çocuklar da biricik kocası Sarp'tan çıkmamış, ne diye dönecek ki Tarlabaşı'na? Islak gözlü duygusal Sarp'ı bırakmasın, tek başına yapamaz o karanlıktan korkar yazık Pırıl gibi bir cadıya katlanmak zorunda kalan ve aslında biyolojik olarak ondan olmayan çocuklara babalık yapan koca yürekli Sarp'ı asla bırakma Bahar. Ne olursa olsun yapış ona, istersen üçüncü eşi de alsın nolacak. Sonuç olarak çocuk yapmaya bir tek seni layık görmüş düşünsene, ne büyük onur bu Asla dönme Tarlabaşı'na, kocanın yanından ayrılma. Sinek kadar kocan olsun başında dursun, hazır adam ölümden kalkıp gelmişken sakın dibinden ayrılma bak kurtlar kapar sonra

5. Beğenenler;
    darko (12-02-19)

Durum:
    siyah-beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 38

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben bu saçmalıkları okuduktan sonra kendimi daha fazla aptal yerine koydurtmayacağım.40 sene evvelki Turk filmlerinde bile olmayacak şeylere katlanmak zorunda değilim.İzlemeyi bırakıyorum,sizlere sabirlar diliyorum.

Durum:
    susu-chan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kalpimizde
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

ne cocuklar saptan degil mi? bu ne allah askina her dizide ayni olay mi? bikerede sasirtin allah askina bikerede gercekci olun! sürekli ayni kliseler...biktik yani...oldu bari cocuklar pirilin eski sevgilisinden olsaydi

Sayfa 6/39 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 33 kullanıcı var. (2 üye ve 31 konuk)

1. bhr94,
  2. zorlu ikili

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri