ii akşamlar kss ailesi dün güzel bi bölüm izledik handan ömer sahnesi çok güzeldi :img-in_lo ztn hep bu anları izlemek istiyoduk ama bu kadr çabuk beklemiyodum bu aralar dizi hızlı ilerlediği için haftaya evlenebilirler bile :)
derin ve kaandan dvm edeyim bu hfta ilk kavgalarını ettiler çiftimiz izzet geldi ortalığı karıştırdı kaan çok ii niyetli bu kdrıda fzla derinle arası açıldı durduk yere maddi sıkıntıların srun olacağı ztn belliydi önemli olan bu sorunları beraberce aşabilmeleri kaan eve gelmeyince derinn merak edip emiri araması yine emir adacıları çok sinirlendirmiş derinin kötü bi niyeti yoktu bşka arayacak kimsesi yok ki ztn emir ada arasında tam bi yakınlaşma olcağı zmn bi sorun çıkıyo farkındayım bnn suçlusu derin değil ada ve emirin halleri de bna komik geliyo sürekli ada emirin peşinde emir naz yapıyo ada elinde çiçeklerle emiri bekliyo :img-hyste bide şirketteki kız emire taktı gibi geldi bna ordn da bişey çıkabilir sz derini bırakıp bu kızla uğraşın bnce ayrıca ada haklı emir değişiyo bu haller yaramadı ona para bozdu çocuğu
ömer ve kaanın sahneleri çok hoşuma gidiyo bu ikiliyi seviyorum ömerin sarhoş halde kaanı eve götürüp emirin yatağına yatırması kaanınderin seni çok seviyorum diye bağırmaları fln çok şirindi ümranın emir mi geldi diye sormasına ömerin hayır diğer torunun demesi ümranın kaanı görünce sevinmesi gzl sahnelerdi ayrıca sabahki kahvaltı sofrası çok gzldi kaanın ümrana torunlarını kıskandım dmesine ümranın cvbı snde gel bn hep yaparım bncede kaan siz derinle arada bi uğrayın ömer maaşını kaana verdi kaan da ne kdr sewindi
handanın ihaledeki kararı emire bırakması da saçmaydı ne olursa olsun emir ne anlar ihalelerden fln şirketteki adamda söyledi zarar ederiz dye sırf emr sewinsin dye şirket zarar edicek iş konusunda duygusal dawranmaması gerek handanı seviyorum yıllarca aradığı oğlunu buldu anlıyorum ama kaanı unuttu onur olmasa aklına da gelmezdi onuru sevdm dünkü bölümde handana bi oğlu dha olduğnu hatırlattı derin ve kaanı yemeğe çağırması ii oldu ama yne tatsızlık oldu handann derine aldığı hediye çok gzldi kşke alsalardı kaan dğru dedi bzm 5 yıllık kiramız
kaan ve derin neseki araları düzeldi çok seviyorum bn bu çifti kavga etmesinler aşk dolu sahneler izlemek istiyorum en sevdiğim repliklerden bi tanesi de derinn bn seçimimi yaptım cümlesiydi derin kaana aşık artk emiri karıştırmasınlar
uzun yazdığım içn yarıda kesiyorum artk yrn dewam ederim herkese ii geceler ..