Sayfa 1/43 1234511 ... SonSon
211 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kalbim Yangın Yeri - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Kalbim Yangın Yeri - Bölüm Yorumları

Kaan Yıldırım ve Hande Soral Avşar Film'in yeni projesinde bir araya geliyor. Nisan Akman'ın yöneteceği dizinin kentli bir Karagül olacağı konuşuluyor. Kağıt üzerinde ikilinin enerjisini sevdim; bakalım sahada nasıl olacak. Kaan Yıldırım ve Hande Soral sevdiğim ve beğendiğim ekran figürleri, başarılı olmalarını can-ı gönülden dilerim. Dizinin en geç Şubat'ta yayında olması bekleniyor ve kanalı da muhtemelen Fox olacak diyorlar. Lakin Şükrü Avşar'ın son adımı son gün attığını göz önüne alırsak yayına çıkmadan proje hakkındaki (kadro da dahil) hiçbir şey için "kesin" diyemeyiz. Hikaye çok övüldü. Ben de sizin gibi merakla bekliyorum..

~~~~~~~~

Bir süre önce Sektör Haberleri yazımızda Avşar Film'in sahibi Şükrü Avşar'ın yeni bir yüz bulduğunu ve sır gibi sakladığını yazmıştık. Herkesten sakladığı oyuncuyu sonunda bulduk. Avşar Film'in yarın sete çıkmaya hazırlanan ve yayına "Kalp Asla Unutmaz" adıyla çıkacak olan yeni projesinde de rol verdiği bu oyuncunun adı Oğuz Peçe.

Bildiğiniz üzere, Kaan Yıldırım, Hande Soral, Ece Çeşmioğlu ve Oğuz Peçe'nin rol alacağı yeni dramanın reji koltuğunda Nisan Akman var.
    raninitv'den alıntı

Durum:
    geceleylasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kaan ve Hande bence görsel olarak hiç yakışmıyorlar
    ama tabi önce senaryo önemli merak ettim Karagül'ün şehirlisi diyorlar dizi için.
    Konu OXFORD tarafından (08-02-16 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    bayüye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Yalova
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 100

Bahsedilme
    1 Mesaj

Ece Çeşmioğlu Yaz'ın Öyküsünde muhteşem bir oyunculuk sergilemişti umarım da bunda da güzel oynar ve umarım dizideki sahneleri çok fazla olur.

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Yalova
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    1 Mesaj

Dizi ekibinden biri olsa gerek İnstagram da bir ekran görüntüsü paylaşmış ve görüntüde ana hikaye yazıyor ama parça parça olduğu için kimi yazı gözükmüyor. Yazılanlardan konuyla ilgili olarak bir kaç ipucu çıkardım.

Dizide Leyla ve Sevda adında iki kız kardeş olacakmış ve Sevda 2 Leyla ise 9 yaşındayken bir hastalıktan dolayı bir yakınlarını kaybedecekler ve aynı hastalık küçük kardeş Sevda da ortaya çıkacakmış.

İki kardeşe veya birine mi ne babaanneleri bakacak görünüyor onu tam çözemedim. Bu arada babaannelerinin adı Belkız. Sevdanın bir şeyi öğrenmesini de engelleyecekmiş. Tahminen hastalığını öğrenmesini engelleyecektir. Bir de bu babaanneleri otoriter bir kadın olacakmış.

Bir de biri Kanada dan düğün için gelecek yazılmış kimin düğünü için kim gelecek orasını da anlamadım. Çünkü yazının ekran görüntüsü çapraz çekilmiş ve görüntünün kenarlarına denk gelen yerler gözükmüyor o yüzden kimi bilgi gözükmemekte.

Hande Soral Leyla karakterini oynuyor. (Kendi paylaşım yapmış ve karakterin adını Leyla yazmış)

Ece Çeşmioğlu Sevda karakterini oynuyor (Kendi paylaşım yapmış ve karakterin adını Sevda yazmış)

Kaan Yıldırım da Volkan adında bir karakteri oynayacak görünüyor.

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Yalova
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı Gizem Leyla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ece olduğu için tabii ki izleyeceğim. umarım tutar. başrol hande ama, ece de ön planda olursa sevinirim. sadece ece odaklı olmasın yorumum madem... handeyi de severim. tam da bugün başlığına bişeyler karalamak geçiyordu aklımdan, tesadüfe bak dizinin haberini aldım. çok sevindim. handenin başlığına yazacağım şey sesini beğendiğimdi. öyle ki ilk dizisinde kendi sesini kullanmaması komik. partnerine gelince, kaan yıldırımı bi an kaan yılmazla karıştırdım ve çok sevindim. sonra diziyi görselleyince, kaan yıldırımın kim olduğunu hatırladım... nötrüm oyuncuya karşı, dolayısıyla handeyle partnerliği de beni pek ilgilendirmiyo, asıl derdim ecenin partnerinin kim olacağı. umarım eceyle birlikte yükselecek birini seçmişlerdir altın saçlı kıza (ben öyle diyorum ecoşa.).
    Dizide Başrol sadece Hande değil. Kimi site adı daha çok biliniyor diye onu başrol olarak yazıyor ama işin aslı öyle değil.

Dizide 4 başrol var.

Hande Soral, Kaan Yıldırım, Ece Çeşmioğlu ve Oğuz Peçe

Ece ve Hande iki kız kardeşi oynuyorlar. Sevda ve Leyle adında.

Sevda 2 ve Leyla 9 yaşındayken bir yakınları bir hastalıktan ölüyor. Onları otoriter olan anneanneleri büyütüyor. Daha sonraları aynı hastalık Sevda (Ece Çeşmioğlu) da ortaya çıkıyor. Leyla ise hasta olan kardeşi için her şeyini feda etmeye hazırlanan bir kardeş.

Hikaye kısaca böyleymiş.

Bu arada dizinin 1. Bölümde Sevda (Ece Çeşmioğlu) evleniyor. Sosyal ağda dizinin setine ait bir fotoğraf yayınlandı ve Ece'nin saçı yapılırken çekilmiş. Dizinin oyunculardan Demet İyigün tarafından paylaşılan fotoğrafın altında Gelinbaşı bizim işimiz gelin de çok güzel olunca üşürüşürüz böyle başına diye not düşülmüş durumda.

Başka bir fotoğrafta da dizinin diğer oyuncuları Turgay Kanturk ve Kaan Yıldırım smokin giymişler ve ortalarında camdan Ece Çeşmioğlu'nun yansıması gözükmekte. Üzerinde çok net olarak ne giyilmiş gözükmemekte fakat beyaz kısımlarından gelinlik olduğu anlaşılıyor ve zaten saçında da gelinlik başı var. Diğer pek çok paylaşım daha var. Herkes'in bir düğün sahnesi için kıyafetler giydikleri gözükmekte.

1. bölümün çekimleri de gecen günlerde bitmiş.

Bu arada büyük olasılıkla Ece'nin saçlarını bu diziyle birlikte eskisi gibi göreceğiz. Yaz'ın Öyküsün de düz saç kullanılmıştı bunda eskisi gibi dalgalı halde göreceğiz.

Sayfa 1/43 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri