Alıntı turkumm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Esma ve Alp hakkında yazmak istiyorum biraz. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama Esma ve Alp hiç olmadı. Başlarda çok sevmiştim ben bu ikiliyi ama sonra Esma’nın Oğuz’a olan hisseleri felan Esma’nın sadece koca peşinde koşan Alp olmazsa Oğuz olsun tavrı soğuttu beni. Mesela en son Oğuz’a karşı da hisleri olan Esma bir anda Alp’e iyice aşık oldu Alp bir anda esma’ya Aşık oldu öpüştüler felan çok oldu bittiye geldi olmadı yani Esma ve Alp .
Bir de yaş mevzusu var tabi Esma alpten bir 10 yaş felan büyük olmalı Eylül ile yaşıt bu kız.

Halbuki Alp karakteri güzel işlenseydi çok güzel bir karakter olabilirdi. Karakter tanıtımında çok çapkın arada modellik yapıyor vs denmişti keşke böyle ilerleseydi. Mesela İpek ve Alp çok güzel bir ikili olabilirlerdi. İkisi de Asistan mesela hocalarının gözüne girmek için rekabet etselerdi tıpkı doktorlardaki gibi. Esma ve Alp hiç olmadı çünkü bu durum Alp’in izlenebilirliğini de etkiledi. Alp karakterinden çok hikaye çıkardı. Ama senaristlerimiz bu konuda da sosyal medyayı dikkate alınca Esma ve Alp de ilgi çekmiyor şuan oyuncuları bu konuda ellerinden geleni yapıyorlar dikkat çekmek adına ama olmuyor.
bu konuda bende böyle düşünüyorum maalesef
hele ki yaş mevzusu benim baştan beri çok gözüme batıyor
Esma 28-29 yaşında Eylülün yaşıtı Alp tıptan yeni mezun çömez asistan 23-24 yaşında
belki Esmanın hiç yaşı gibi davranmaması(!) olayı kurtarır gibi geliyor olabilir onlara ama ben kendi adıma konuşayım Esma çok tatlı olsada -ki başta Eylülden daha hızlı ısındığım bir karakterdi- Eylülle lisedeki halleri aklıma geliyor devamlı Alp'in ablası diyesim geliyor malesef

birde evet olaylar çok hızlı gelişti gibi, bi anda Alp'in duyguları gün yüzüne çıktı ki ben önceki bölümünde Alp'in Esma yı samoya yapacağını filan düşünmeye başlamıştım
benim açımdan keskin bir u dönüşü oldu

bende Alpin hikayesini başından beri bekliyorum ama onun hikayeside Esma ile entekre edilmiş artık o karakter tanımındaki şeyleri göremeyiz, keşke görseydik güzel şeyler çıkardı,mesela yine tanımda onu görmeye gelen kızlar hasta numarası yapıyor denmişti ben başından beri böyle komik şeyler bekledim olmadı mesela, orjinale göre giderse hasta olma durumuda var zaten, full drama...
aksine güzel şeyler çıkabilirdi

ve aşk olmasa bile Alp ve İpek yeni asistanlar kendilerini göstermeleri ve rekabet içinde olmaları bunuda bize göstermelerini beklerdim ama çift olsalardı eğer Esma olayına hiç girilmeseydi güzel olabilirlerdi ayrıca da

ve maalesef Esma-Oğuz muhabbetide senaristlerin sosyal ortamdaki herkezin birbirine "shiplenmesi" yle dalga geçmek için yazmışlardı ama o laflar ve Eylüle kalbimin 3 te biri oğuzun lafları hiç hoş olmasdı bence Esmada olsa bana garip geldi ve yine melesef doktor koca avcısı gibi gösterildi biraz
keşke bu tiye alma Esma üstünden değilde samo üstünden ya da başka şekilde yapılsaydı dedim izlerkende...

vay be gelen fagmanların etkisinden sanırım Aley den hiç bahsetmeden bir çift yorumu yapmışım :img-hyste
sonunda başka çiftlere geçebildik şükür :img-hyste
Bölümde güzel sahneler var bakalım nasıl merak ettim bu hafta :icon_whis