Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Kalp Atışı - Bölüm Yorumları (13)

 1. #11
  Durum:
  Çevrimdışı
  cemre288 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  02.06.2009
  Mesajlar
  1,962
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  147

  Aldığı Beğeni: 71

  Bahsedilme
  1 Mesaj

  Standart

  Alıntı sinemkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  İşte eğer Ali Asaf aynı hataya düşerse geçen bölüm izlediklerimizin bir anlamı olmaz. O sert sahneleri sadece hatasını anladı diye kabul etmiştim. Bu bölümde ikisi de bu kadar açık ve gerçekçi konuştuktan sonra yine kendi başına karar alma veya gözardı etme noktasına gelirse..o zaman Ali Asaf'ın davranışları tamamen affedilemez hale gelir..

  Rafadan Katılıyorum sana gitsin bence de gerek yok. Hem Samo daha iyilerine layık:img-hyste yok muydu hemşirelerden biri..
  Bu hatalar tekrar edilirse, Eylül Ali Asaf'ı affetse bile biz affetmeyiz değil mi? :)

  Ben Samet'i , Özgül'ün yanında dolaşan hemşire kızla yakıştırmıştım, foruma da yazmıştım hatta. Sempatik bir hemşire var, balık etli. Madem Zeynep'i sevmediniz, Samet'in hayatının kadını o olsun, Zeynep gitsin. Bana uyar. :)

  Alıntı sinemkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ne bileyim sevemedim..Dosya konusunda sadece bir özür dileyip ağlayarak gitmesi gözüme battı. Daha sonrası da çok garipti. Meslektaşından duyduğu cümleleri çok çabuk unuttu. Sonra Ali Asaf'ın arkasından bakakalması.. o gün yaşadığı ağırlığı yansıtmıyordu.

  Yani sadece karakteri sevemedim bunda oyunculuğu konusundaki eksikliklerin de payı var.
  Dosya konusunda çok haklısın. Ben de suç ve hata konusundaki kavram kargaşasından çok rahatsızım. İlk bulduğum fırsatta bu konuda Gülayşe'nin ölümünden başlayarak, Bahar, Vedat'ın ölümü içine alır şekilde yazı yazmayı düşünüyorum. Sakin kafayla yazayım istiyorum, kesinlikle ben de bu durumdan çok rahatsızım.

  Oyuncu gerçekten donuk, bu bölüm biraz daha iyiydi ama halen yetersiz.

 2. #12
  Durum:
  Çevrimdışı
  daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  28.03.2010
  Mesajlar
  4,307
  Konular
  3
  Verdiği Beğeni
  247

  Aldığı Beğeni: 261

  Bahsedilme
  3 Mesaj

  Standart

  cemre288 Adalet sağlanmaya çıkıldı ama hiçbir konuda adaleti göremedik. Arada bi suçlu olsa da tedavi hakkı var diye Ali Asaf dan duyuyoruz ama devamı yok. kim cezasını çekti, Eylül hisseleri neden aldı, aslında işlenecek çok konu var ama işlenmediler. mesela Eylül tamda nesrinin dediği gibi o hisseleri kan parası gibi almış oldu. ben o konudan bişeyler çıkar dedim çıkmadı. hisseler orta da kaynadı.

  gene Ali asafın kaçırılması, Eylülün desteği dedik o konu kaynadı, ki onun sonu da Sultan hastaya bağlanıp hiç işlenmemiş gibi olacak.

  Aslında farkında senaristler ellerinde bir biz kaldık, bu hafta gösterdiler ilgi iyicene gitmiş, aman yazarım iki sahne geçer dedikleri hiç bişey tutmuyor.

  Dövüşcü Eylül tumadı en yazık ki. (fanlar dışında merak edip izleyen olmamış o sahneleri tv den ama bak internette tutabilir)
  Eylülün dramı tutmadı
  kavgalı Eylül-Ali Asaf tutmadı.

  İnsanların tek istediği gerçekten aşık, mutlu ve beraber mücadele eden Ali Asaf ve Eylül. 8. bölümden beri yazılıyor onlara anlamıyorlar.

  Daha aşkın reytingleri düşürdüğünü aksiyon ile yükseltiklerini savunuyorlar.

  Bir kere uzun süre Ali Asaf üzerine oynamayı bırakmaları lazım. Ali Asaf konusunda seyirciyi rahatlatmalı, Aynı şekilde sorunlu diken üstünde Eylül ve Ali Asaf ilişkisi yazmaması o konuda da rahatlatmaları lazım. Sorun olmalı ama dış etkenli olmalı.

  Dengeyi tutturması lazım, bak çok ciddiyim gene böyle reytingler olursa 30 son olur çok ömrümüz olmaz, En azından güzel sahnelerle tamamlayalım.

  daha bizde ne kadar kalırız muamma. beni diziye bağlayan ne tek Ali asaf ne tek eylül. eğer Ali Asaf-Eylül aşkı gene zarar görürse ve gene Ali asaf üzerine oynayıp kotayı doldururlarsa ben giderim.

  bide ne yazık ki bu senarist grubunun yazdığı hiçbir diziyi iyi hatırlamıyorum, bu diziyi de iyi hatırlayacağımı çok sanmıyorum. aman efsane çok iyidi değil, anca kötü değildi.

 3. #13
  Durum:
  Çevrimdışı
  chaylack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  27.11.2005
  Yer
  İZMİR
  Mesajlar
  8,555
  Konular
  16
  Verdiği Beğeni
  353

  Aldığı Beğeni: 97

  Bahsedilme
  7 Mesaj

  Standart

  huhuuu bir başlığı daha devirmişiz maşallah bu arada hastane olsun evler olsun yılbaşı coşkusuna süslenmeye başlamış ALEY ev Esma ev hearbeat süslü püslü olmuş hb nin önünden de kırmızı arabası takıldı gözüme Eylül'ü bırakmış ordan onu anladım Ali Asaf fotosu var montajda çetine yardıma gittiyse merak edip inşallah yere savrulan kağıtlara bakmıştır diye düşünüyorum

  onun dışında ikiliyi kaosa sürüklemek mutsuz etmek yerine yanyana elele yazıp her şeye herkese karşı birlikte hareket etmelerini sağlamalılar 3.şahıslar yüzünden ortalığı karştırmaya gerek yok eski eş durumundan yeterince karışmıştı zaten bi çift var bunları insanlar ayrı ayrı görmek istemiyorlar MUTLU İNSAN GÖRMEK İSTiYORLAR olay bu

  daemon
  Aslıdna olması gereken Ali asafın şüphelenip geri dönüp hastanedeki psikopat doktoru bulmaya çalışması. ama makbuşlarda mantık nerde.

  aslında şüpheleniyor Eylül arabadan inip hastane kapısında sultanla karşılaşınca arabandan bakarken ki bakışını kıskançlık olarak algılamışlar ama ben öyle algılamadım endişeleniyor aslında hoşlanmıyor ondan başından beri çünkü ilk karşılaşması hoş olmadı ben öyle hatırlıyorum bidaha izlemem lazım:img-wink:

 4. #14
  Durum:
  Çevrimdışı
  lazuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  09.11.2009
  Mesajlar
  24,895
  Konular
  7
  Verdiği Beğeni
  326

  Aldığı Beğeni: 688

  Bahsedilme
  5 Mesaj

  Standart

  Yeni başlık hayırlı olsun :) (Yalnız başlıkta dizinin adı parantezle dip dibe ya o bana fena batıyor:img-hyste)


  Ali Asaf'ın arabada bir sözü de dikkatimi çekti benim yazmayı unuttum 'Fena mı işte önünü açtım' dedi
  Bu ön açma nasıl oluyor:img-hyste Oğuz Eylül'den üst konumda Ali'de Oğuz'dan. Hatta yanlış hatırlamıyorsam Eylül bir kere Oğuz'un bir ameliyatı yapmasını istemişti sonra da Ali'ye gitmişti. Yapacakları ameliyatlar konumlarına göre sınırlı. Gerçi sadece şaka yaptı ve egosunu konuşturdu sanırım.
  Heartbeat beni kaybetti falan dedi yürüyen ego resmen:img-hyste Başka zamanlarda da kötü bir durumdayken bile doktorluğunu övmeyi ihmal etmiyor adam:img-hyste Yakışıyor ama sana Ali Asaf Denizoğlu bey:img-hi: ben olsam ben de övünürdüm:img-hyste
  Vedat konusunda da doktor kimliğiyle kendini suçlamadı hiç Nesrin'in laflarına rağmen, düşmanlarım yüzümden öldü diye baktı olaya. Doktorluğu konusunda hiçbir zaman güven kaybı yaşamadı.
  Karabucak'ın da kendisine göre olmadığını anlar artık umarım ama bir şey olmadan döneceği yok gibi.. Orada yapacağı tek şey kafaya giren makası çıkarmak falan işte onu da yetersiz gördüğü kişilere yaptırdı o kadar gereksiz orda durması:whistle2
  Siyam ikizleri duyunca gözleri parladı ve hastaneye koşmaya kalktı. Girmemeli o ameliyata burnu sürtmeli:img-hyste Girerse de güzel olur ama neyse:img-hyste Karabucak'ın kendisini nasıl sınırladığının farkına varsın canı istediğinde Hearbeat'e gidip dişine göre ameliyatları yapıp dönmesin.. Eylül'ü izleyip destek olması güzel olur ama.

 5. #15
  Durum:
  Çevrimdışı
  Rafadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  12.07.2017
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  1,275
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 9

  Bahsedilme
  1 Mesaj

  Standart

  Alıntı daemon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  bence işte zeynep-samo olsun. hangi karaktere gitsin desek daha beteri geldi, onun için artık kimse girmesin, yada çıkamasın, çıkarınca direk sokuyorlar çünkü.

  çok seviyor diyorum ama ali asafa gelenler bittikten sonra eylüle yönelecekler, oraya kimleri sokarlar düşünmek istemiyorum. Allah aşkına bitene kadar güzelce izleyelim, yüreğimiz ağzımızda değil.

  bol bol Ali asaf ve Eylül izleyelim.

  ne acı ki bu katıyen olmaz diyemiyoruz.
  Orası da doğru biri gitse başladı geliyor. Sanki maç yapıyoruz, kadroda eksik var, hemen yedek kulübesinden biri dahil oluyor. Nazlı mevzuu atlatılamamışken bir de Zeynep geldi:img-tomat

  Şu hikayeye sonradan girip de karakter olarak sağlam işlenen, oyuncu olarak da benim açımdan izlenesi güçte olan bir Esra bir de Sultan vardı. Esra gitti, Sultan'ı da seri katile bağladılar.

  Alıntı sinemkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  İşte eğer Ali Asaf aynı hataya düşerse geçen bölüm izlediklerimizin bir anlamı olmaz. O sert sahneleri sadece hatasını anladı diye kabul etmiştim. Bu bölümde ikisi de bu kadar açık ve gerçekçi konuştuktan sonra yine kendi başına karar alma veya gözardı etme noktasına gelirse..o zaman Ali Asaf'ın davranışları tamamen affedilemez hale gelir..

  Rafadan Katılıyorum sana gitsin bence de gerek yok. Hem Samo daha iyilerine layık:img-hyste yok muydu hemşirelerden biri..
  Özgül'ün yanındaki sempatik hemşire İrem olurdu bence Samo'ya çok da yakışırlardı. Zeynep hem dönük hem de Samo'ya fazla büyük duruyor. Ben ikisinden elektrik alamadım hakime hanım:img-hyste

  Alıntı cemre288 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Lisedeyken her gün iki kişi kütüphane nöbetçisi olurdu. Koltuklar tekerlekli dönen koltuklardandı, sırayla birbirimizi oturtup oda içinde koştururduk. :img-hyste nöbetçi öğretmen gelir, bu ne ciddiyetsizlik der kızardı. Çocukluk işte,bu kadar anlamsız birşeye ne çok gülerdik. Zeynep'in sahnesi aklıma o günleri getirmişti, şimdi müdür muavini de deyince yazayım dedim. :img-hyste:img-hyste
  Biz de yaptık onu biz de:img-hyste Ama bizim müdür muavinlerimiz Ali Asaf gibi değildi, ellerinde sopa. Höt dediler mi dağılırdık çil yavrusu gibi:img-hyste

  Şaka bir yana Zeynep yanlış kararlar alan, yetersiz bir doktor olarak resmedildi. Yanlışlarını gidermek için çalışacağı, kendini geliştirmek için uğraşacağım yerde sedyeyle saçma sapan eğlenceler içine giriyor, sinir oluyorum, sinirimden de gülüyorum:img-hyste

  Alıntı chaylack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  huhuuu bir başlığı daha devirmişiz maşallah bu arada hastane olsun evler olsun yılbaşı coşkusuna süslenmeye başlamış ALEY ev Esma ev hearbeat süslü püslü olmuş hb nin önünden de kırmızı arabası takıldı gözüme Eylül'ü bırakmış ordan onu anladım Ali Asaf fotosu var montajda çetine yardıma gittiyse merak edip inşallah yere savrulan kağıtlara bakmıştır diye düşünüyorum

  onun dışında ikiliyi kaosa sürüklemek mutsuz etmek yerine yanyana elele yazıp her şeye herkese karşı birlikte hareket etmelerini sağlamalılar 3.şahıslar yüzünden ortalığı karştırmaya gerek yok eski eş durumundan yeterince karışmıştı zaten bi çift var bunları insanlar ayrı ayrı görmek istemiyorlar MUTLU İNSAN GÖRMEK İSTiYORLAR olay bu

  daemon
  Aslıdna olması gereken Ali asafın şüphelenip geri dönüp hastanedeki psikopat doktoru bulmaya çalışması. ama makbuşlarda mantık nerde.

  aslında şüpheleniyor Eylül arabadan inip hastane kapısında sultanla karşılaşınca arabandan bakarken ki bakışını kıskançlık olarak algılamışlar ama ben öyle algılamadım endişeleniyor aslında hoşlanmıyor ondan başından beri çünkü ilk karşılaşması hoş olmadı ben öyle hatırlıyorum bidaha izlemem lazım:img-wink:
  Katılıyorum. Ali'nin sultanı gördüğü an kıskançlık değil yaşadığı. O zaten baştan beri çok haz etmedi Sultan'dan. Ne olduğunu kendi de bilmiyor ama bir şeyler rahatsız ediyor Ali'yi... İnşallah çetin amirin elinden savrulan fotoğrafları görür. Hastaneye ancak bu sebeple geri döner Ali.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Kalp Atışı - Bölüm Yorumları (10)
  By Alexia in forum Kalp Atışı
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 14-12-17, 10:15
 2. Kalp Atışı - Bölüm Yorumları (6)
  By NATY&FACU in forum Kalp Atışı
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 16-11-17, 21:57
 3. Kalp Atışı - Bölüm Yorumları (5)
  By Rüzgar in forum Kalp Atışı
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 08-11-17, 22:27
 4. Kalp Atışı - Bölüm Yorumları (2)
  By NATY&FACU in forum Kalp Atışı
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 29-09-17, 19:30
 5. Kalp Atışı - Bölüm Yorumları (1)
  By serebra in forum Kalp Atışı
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 14-08-17, 22:32

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

hd film izle
film izle
fragmanlar
juul
One Hit Wonder
istanbul evden eve nakliyat
Kayseri evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.5 kullanılmaktadır. Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2020

bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara
tipobet
cialis
kamagra
deneme bonusu
Güvenilir Bahis Siteleri
maltepe escort
buca escort
sağlam bahis siteleri
eskort
istanbul escort
bayan escort
almanya medyum

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.