Sayfa 90/91 İlkİlk ... 4080868788899091 SonSon
451 sonuçtan 446 ile 450 arası

Konu: Kalp Atışı - Bölüm Yorumları

Durum:
    daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    224

Aldığı Beğeni: 187

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Kalp Atışı - Bölüm Yorumları

Dün akşam erken yattım neler olmuş neler :) Gökhan Öykünün oyununa gitmiş. Bak bizim dediğimiz çıktı iş arkadaşlar sadece, slm da verirler oyunlara galalara da giderler ötesi yok. genellikle her hafta das das gittiğini biliyordum menajerinden bu haftada öykününkine gitmiş. bak tiyatro destek izlemek iyi biz Ali Asafı da özledik, ali asaf ve Eylül ayrı yerde kalacak, ama sen özleme herkesle görüşmene bişey demem senaristten uzak dur :) bu arada eklemeyi unutmuşun tiyatro das das dışında bir yerdeyse Gökhan gittiyse bir ona şaşırırım :)

Cidden bu sene diziler kötü hala dizim olmadı, belki Ayfer Tunç leke :)
    Konu daemon tarafından (21-02-19 Saat 10:31 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    lazuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    308

Aldığı Beğeni: 658

Bahsedilme
    5 Mesaj

Ne zamandır yazmıyordum, özlemişim sayfayı
    Youtube'a eklenen sahneler geçen gün bitti, bir hüzünlendim, alışmıştım aboneliklerimde Kalp Atışı videoları görmeyi
    Gerçi genelde açıp izlemiyordum Ama videoları görmek hoşuma gidiyordu
    Dün birkaç video izledim, diziyi de özlemişim. Parça parça izlemeyi daha çok sevsem de bir ara baştan sona izlemek istiyorum, karakterler beni rahatsız etmediği için senaryo eksikliğine rağmen dayanabilirim sanırım Ama kim bilir ne zaman izlerim.. Eskiden izleyip de şu an izlemek istediğim o kadar çok eski yerli dizi var ki

En son ne yazdığıma bakarken Yedi Numara'nın 35. bölümündeyim yazmışım. Ne kadar ilerlediğimi görmem açısından yazdığım iyi olmuş. Şu an ikiye katladım 70. bölümündeyim

Eda Tezcan'ın Kalp Atışı'ndan sonraki dizisi beni çok şaşırttı, o nasıl bir sert geçiştir Aklımda Bir Aşk Hikayesi, Atv'de adını hatırlamadığım bir karadeniz dizisi, Kalp Atışı ile kaldığı için beni şaşırttı. Yazdığı dizinin reytingini yarı yarıya düşürmüş bile ve ayrılmış. Aklı olan yapımcı yollarını ayırıyor işte
    Yorumları meraktan okuyorum, buradaki yorumları görüyor gibi oldum. Hep aynı replikleri yazmak olsun, her konuya dalıp çözmeden başka bir konuya geçmesi olsun hep aynı
    Senaryoda Makbule Kosif'in ağırlığının daha çok olduğunu ve diziyi daha çok onun bu konuma getirdiğini düşünüyordum ama demek ki ikisi de aynıymış :)
    Kalp Atışı'nı 17 bölüm az çok iyi idare etseler de rahat bir sezon sürebilecek bir diziyi 26 bölümde tükettiler.

edit: Resistance o şarkıyı hknmrtd yazmıştı sanırım düğün bölümleri zamanı Çok severim bu şarkıyı arada sırada da dinlerim. Duruma da cuk oturuyor
    Hele o düğün gecesi Ali Asaf'ın bitmek bilmeyen çenesi beni dehşete düşürüyor
    Konu lazuli tarafından (22-06-19 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir.

3. Beğenenler;
    Aynur (23-06-19), daemon (24-06-19), fracture (13-08-19)

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    224

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı lazuli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zamandır yazmıyordum, özlemişim sayfayı
    Youtube'a eklenen sahneler geçen gün bitti, bir hüzünlendim, alışmıştım aboneliklerimde Kalp Atışı videoları görmeyi
    Gerçi genelde açıp izlemiyordum Ama videoları görmek hoşuma gidiyordu
    Dün birkaç video izledim, diziyi de özlemişim. Parça parça izlemeyi daha çok sevsem de bir ara baştan sona izlemek istiyorum, karakterler beni rahatsız etmediği için senaryo eksikliğine rağmen dayanabilirim sanırım Ama kim bilir ne zaman izlerim.. Eskiden izleyip de şu an izlemek istediğim o kadar çok eski yerli dizi var ki

En son ne yazdığıma bakarken Yedi Numara'nın 35. bölümündeyim yazmışım. Ne kadar ilerlediğimi görmem açısından yazdığım iyi olmuş. Şu an ikiye katladım 70. bölümündeyim

Eda Tezcan'ın Kalp Atışı'ndan sonraki dizisi beni çok şaşırttı, o nasıl bir sert geçiştir Aklımda Bir Aşk Hikayesi, Atv'de adını hatırlamadığım bir karadeniz dizisi, Kalp Atışı ile kaldığı için beni şaşırttı. Yazdığı dizinin reytingini yarı yarıya düşürmüş bile ve ayrılmış. Aklı olan yapımcı yollarını ayırıyor işte
    Yorumları meraktan okuyorum, buradaki yorumları görüyor gibi oldum. Hep aynı replikleri yazmak olsun, her konuya dalıp çözmeden başka bir konuya geçmesi olsun hep aynı
    Senaryoda Makbule Kosif'in ağırlığının daha çok olduğunu ve diziyi daha çok onun bu konuma getirdiğini düşünüyordum ama demek ki ikisi de aynıymış :)
    Kalp Atışı'nı 17 bölüm az çok iyi idare etseler de rahat bir sezon sürebilecek bir diziyi 26 bölümde tükettiler.

edit: Resistance o şarkıyı hknmrtd yazmıştı sanırım düğün bölümleri zamanı Çok severim bu şarkıyı arada sırada da dinlerim. Duruma da cuk oturuyor
    Hele o düğün gecesi Ali Asaf'ın bitmek bilmeyen çenesi beni dehşete düşürüyor
    valla özledik :) Ali Asaf amerikasına dönüp geziyor, biz onu özlüyoruz :) şaka bi yana :)

Bugün ben ameliyat sahnesine denk geldim :) can nazlının kocası o kadar baskı yapıp sonra birden terk etmesi :) cafelerde senaryo bu kadar oluyor sanırım. bide fanlarla konuşunca :) diizi devam etse eylül 5 yaşında oğlu da çıkardı :) sonra oğlan fake çıkardı,sonra unuturdu :)

5. Beğenenler;
    lazuli (25-06-19)

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    438

Aldığı Beğeni: 425

Bahsedilme
    13 Mesaj

Merhabalar Kalp Atışı Ailesi;

Ne yapıyorsunuz, keyifler iyi midir? Sesiniz soluğunuz çıkmıyor bir süredir anladığım kadarıyla.. Fakat iyi olduğunuzu düşünüyorum. Bir bayramınızı kutlayayım dedim geç de olsa.. Belki arada yorumları okumaya gelirken, bir Fracture vardı aa selam etmiş bizlere dersiniz şimdi

Dizi izliyor muyum.. Evet şu sıralar izliyorum. Yine bir yaz işi şeklinde başlamış, ne kadar ömrü olacak bilinmez bir işi takip ediyorum. Fakat daha çok yine de yabancı dizileri izlediğim bir gerçek artık.. Hızlı bir tur yapıyorum artık. Vakit değerli..

Kalp Atışı'nın bildirimleri hâlâ açık bende.. Dizinin videoları bitti fakat yine de admin bir şekilde hareketlendiriyor ortamı, değişik video çalışmaları ekliyor arada.. Hayırdır inşallah. Fakat sayfanın takipçileri var, bunu kullanıyorlar sanırım.. Neyse, böyle bir ses de yeter bizlere..

Diziye dair uzun zamandır bir şeyler izlemiyorum hiç ama.. Arada aklıma düşüyorlar, tebessüm edip geçiyorum.. Buruk bir tat bıraktı gitti şu dizi.. Alacakları olsun

Fakat avatarımla imzamı değiştirmeye de niyetim hiç yok

Sevgiler herkese..

7. Beğenenler;
    daemon (13-08-19), lazuli (13-08-19)

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    224

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Kalp Atışı Ailesi;

Ne yapıyorsunuz, keyifler iyi midir? Sesiniz soluğunuz çıkmıyor bir süredir anladığım kadarıyla.. Fakat iyi olduğunuzu düşünüyorum. Bir bayramınızı kutlayayım dedim geç de olsa.. Belki arada yorumları okumaya gelirken, bir Fracture vardı aa selam etmiş bizlere dersiniz şimdi

Dizi izliyor muyum.. Evet şu sıralar izliyorum. Yine bir yaz işi şeklinde başlamış, ne kadar ömrü olacak bilinmez bir işi takip ediyorum. Fakat daha çok yine de yabancı dizileri izlediğim bir gerçek artık.. Hızlı bir tur yapıyorum artık. Vakit değerli..

Kalp Atışı'nın bildirimleri hâlâ açık bende.. Dizinin videoları bitti fakat yine de admin bir şekilde hareketlendiriyor ortamı, değişik video çalışmaları ekliyor arada.. Hayırdır inşallah. Fakat sayfanın takipçileri var, bunu kullanıyorlar sanırım.. Neyse, böyle bir ses de yeter bizlere..

Diziye dair uzun zamandır bir şeyler izlemiyorum hiç ama.. Arada aklıma düşüyorlar, tebessüm edip geçiyorum.. Buruk bir tat bıraktı gitti şu dizi.. Alacakları olsun

Fakat avatarımla imzamı değiştirmeye de niyetim hiç yok

Sevgiler herkese..
    iyi bayramlar :) Özelledik valla buradaki konuşmaları :)

Ama dizi bizi de oyunculara da uğursuz geldi :) ne biz dizi bulabildik ne onlar iyi işler :)

9. Beğenenler;
    fracture (14-08-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri