Sayfa 93/93 İlkİlk ... 43838990919293
464 sonuçtan 461 ile 464 arası

Konu: Kalp Atışı - Bölüm Yorumları

Durum:
    mdizzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    5

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kalp Atışı - Bölüm Yorumları

Bu arada mucize doktorun tanıtımını izleyince çoğu kişi gibi benimde aklıma kalp atışı geldi.Hatta diziyle alakasız benden sebep arada izlemiş olan ev ahalisi bile bu senin kalp atışına benzemiyor mu aynı şeyleri döndürüp dolaştırıp yayınlıyorlar diye homurdanmaya başladı.: Bunu da izlerim diye korkuyorlar sanırım. Gerçi oyuncu seçimleri iyi gibi, yönetmen de iyi,senaryo da iyi olursa tutabilir ama ben izlermiyim bilemiyorum. Son olarak Ali Asaf'a düğün gecesi çenesi düştü denmiş.Benim hatırladığım hepi topu 2 cümle kurdu adamcağız bu kadar üstüne gitmeyin

2. Beğenenler;
    fracture (30-08-19)

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    20
    Verdiği Beğeni
    616

Aldığı Beğeni: 660

Bahsedilme
    13 Mesaj

Alıntı daemon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eylül doktora yapıyormuş gelememiş, Ali asaf çip takmış dişi sinek 3 m yakınına gelince sineğe elektrik çarpıyormuş..
    Haydaaa.. Eylül gitsin doktorasını düşünsün, hâlâ aklı Ali Asaf'a yaklaşan dişi sineklerde mi Cıks cıks..

Alıntı mdizzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son olarak Ali Asaf'a düğün gecesi çenesi düştü denmiş.Benim hatırladığım hepi topu 2 cümle kurdu adamcağız bu kadar üstüne gitmeyin
    Eylül kafa sallayıp durmasa, bence o 2 cümle 20 cümleyi bulup sabaha kadar roman bile yazabilirdi Ali Asaf, lütfen Biz bir ara Ali Asaf'ın yemeğine eski eşi şap bile koymuş olabilir demiştik sanırım burada.. O kadar facia idi, yani durumu bizler için

4. Beğenenler;
    daemon (30-08-19), mdizzy (30-08-19)

Durum:
    mdizzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    5

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Eylül kafa sallayıp durmasa, bence o 2 cümle 20 cümleyi bulup sabaha kadar roman bile yazabilirdi Ali Asaf, lütfen Biz bir ara Ali Asaf'ın yemeğine eski eşi şap bile koymuş olabilir demiştik sanırım burada.. O kadar facia idi, yani durumu bizler için[/QUOTE].

Eminim Ali Asaf'ta böyle olsun istemezdi ama senaristlerimiz sağolsun aralarında şimşekler çakan çifti ne hale getirdiler.Evlendikten sonra zaten sarılmaktan ve konuşmaktan başka bişey yapmadılar.Konuşmaları da saçma sapan tartışmalardan ibaretti.İlişkileriyle,sorunlarıyla ilgili doyurucu bir konuşmaları olamadı.Her şey havada kaldı.

Durum:
    daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    231

Aldığı Beğeni: 200

Bahsedilme
    3 Mesaj

Esma kötü cadı güvercini gagaladı diye diye Ali Asaf güvercin yapmış sanırım. Kötü cadılar iyi gagalayacak. Haberi okuduğumdan beri kulağım da Esma'nın tonlaması.

Gökhan Güvercin diye Gaziantep dizisindeymiş büyük ihtimal. onu okuyunca direk esma aklıma geldi. Hayır Gökhan dan nasıl ağa olacak onuda merak ediyorum. Tipi çok efendi. Buraya da bir yazayım dedim :)

Sayfa 93/93 İlkİlk ... 43838990919293

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri