Ümit Kantarcılar(Onur)

Son olarak Rengarenk dizisinde yer aldı.
Onur başarılı, genç ve yakışıklı bir iş adamıdır. Muzaffer’in erkek kardeşidir. Muzaffer ile şirketi beraber yürütürler.


——————————————————————-

Melis Tüzüngüç(Zeynep)

Son olarak Baba Candır dizisinde rol aldı.Zeynep, üç kardeşine annelik yapmak zorunda kalan fedakar bir abladır. Annesinin yardımcısıdır.

——————————————————————-

Deniz BOLIŞIK(Nefise)

Nefise çocukları için gençliğinden güzelliğinden kısacası hayatından vazgeçmiş bir annedir. İş bulamazken Alllah yardım etmiş ve Muzaffer’in mankeni olmuştur.


——————————————————————-

Fatih Al(Muzaffer)

Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldı.Muzaffer güçlü bir iş adamıdır. Nefise’ye aşık olunca hayatı değişir. Muzaffer’in gücü ve parası zengin ailesinden gelmektedir


——————————————————————-

Ahmet Varlı(Ahmet)

Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisi ile ekranlarda oldu.Zeynep’i ve kardeşlerini İstanbul’un her türlü pisliğinden uzak tutmaya çalışan ve ona deliler gibi aşık olsa da karşılık bulamayan bir genç
——————————————————————-

Seda Türkmen(Tuba)

İnternet dizisi Sahipli de rol aldıTuğba havalı işini yürüten bir kızdır. İsteklerine ulaşmak için elinden geleni yapar. Muzaffer’in hanımıdır; ancak yalanları ile Muzaffer’i kendisinden soğutmuştur. Tuğba’nın oğlu çıkınca Muzaffer onu tek etmiştir.

——————————————————————-

Özlem Gezgin (Aylin)

17 Şubat 1996 doğumludur.165 cm boyunda olup 50 kg ağırlığındadır.Medcezir, Kiralık Aşk, Hanım Köylü ve Kanatsız Kuşlar dizilerinde oynamıştır.Akademi 35,5’ta oyunculuk eğitimi almıştır.
——————————————————————-

Servet Pandur(Azime)

Nefise’ye destek olacak gibi yanında duran ama onun en büyük düşmanı olan Azime çocukların teyzesidir. Azime çok çıkarcı kurnaz ve tehlikeli bir tiptir. Muzaffer’in hizmetlisi

——————————————————————-

Canan Mutluer (Zerrin)

Eski Manken ve oyuncu .1967 yılında dünyaya gelen Canan Mutluer MSM tiyatro mezunudur. 1987 yılında yayınlanan, efsane dizilerden Mesela Muzaffer’de rol alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. Kadınları Anlama Klavuzu , Turna Kuşu ,Yaban Gülü, Duvar Marziye gibi önemli yapımlarda rol almıştır.———————————————————————————
Emir ÖZDEN(Emre)

Son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde rol aldıNefise’nin oğlu. Nefise’nin başının belası. Çok kıskanç bir çocuk annesini diğer erkeklerden korumak için elinden geleni yapar.
——————————————————————-

Eliz Neşe ÇAĞIN(Aysun)

son olarak Atv’de yayınlanan Yeter dizisinde rol almıştır.Nefise’nin küçük kızı.

Gizem GÜNEŞ(Cemre)

İsyankar bir kız. Nefise’nin ikiz çocuklarından biri Emre’nin ikizi. Hiç bir şeyden memnun olmaz. Tek hayali zengin olmak et yemek.

Mustafa Vural (Kaan)

Kaan Cemre ile aşk yaşayacak veya ona aşık olacak.

Yusuf Baymaz(Suat)

Büyük hedeflerini küçük dünyasında yerine getirmeye çalışan yakışıklı bir genç. Emre’nin arkadaşı

Sinem Karel GÜRTEKİN(Emel)

Cazibesine kapılanı yakacak güzel ve tehlikeli bir kız. Emel Azime’nin kızı. Zengin ve rahat bir hayat geçirmiş. Hırslı ve gözü kara bir kız

Kahraman Sivri(Rahmi)

Ahmet’in babası. Beyaz Eşya dükkanı sahibi. Zeynep onun dükkanında çalışıyor.

Emre Melemez(Lütfü)

Lütfü Muzaffer beyin konağında çalışır ve Azime’ye aşıktır.

Evren BİNGÖL(Fazıl)

Muzaffer’in asistanı. Fazıl evli ama Emel’e aşık.

Deniz SAYAR(Şerife)

Muzaffer’in hizmetçisi

Nalan Olcayalp(Zeliha)


Öykü Naz Altay(Ceylan)

Zeynep’in mahalleden yakın arkadaşı

Özlem Gezgin(Aylin)

1996 yılında dünyaya gelen Özlem Gezgin 21 yaşındadır. Sektöre ilk olarak Medcezir dizisi ile dahil olmuştur. Kiralık Aşk, Hanım Köylü rol aldığı diğer dizilerdir. Akademi 3.5 oyuncudur.Aylin; Emre’ye aşık bir kız. Behzat’ın yanında çalışır.

Behzat

Motorsiklet tamircisi; ancak karanlık işlerin adamı. Emre’yi tehdit ediyor ve istediğini yapıyorç

Aslı

Onur’a ailesi tarafından uygun görülen gelin adayı

Mert

Muzaffer’in oğlu

Tarkan

Tuğba’nın oğlu