Sayfa 193/193 İlkİlk ... 93143183189190191192193
965 sonuçtan 961 ile 965 arası

Konu: Kanıt - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı NATY&FACU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanıt 88. Bölüm

Dokuz yaşlarındaki Peri, terk edilmiş bir inşaatta ölü olarak bulundu. Deliller boğularak öldürüldüğünü ve sonra inşaata atıldığını gösteriyordu. Kayıp başvuruları incelendiğinde ortaya çıkan gerçek ise çok daha yürek burkucuydu. Küçük kızın, kardeşinin çizdiği resimler ne anlama geliyordu? Ondan bir gün sonra parkta oynarken ortadan kaybolan altı yaşındaki Sümer de aynı kişi veya kişilerin mi kurbanıydı? Görgü tanıklarının anlattığı beyaz sakallı adam kimdi? Daha önce çocukların tutulduğu tahmin edilen terk edilmiş evde bulunan kafesler ne işe yarıyordu? Ve elbette en önemlisi Sümer hala hayatta mıydı? Yoksa onun sonu da Peri gibi mi olacaktı?

yine ağlaklı bir bölüm izliycem desenize acaba çocukları kaçırıpda zorla çalıştıranlar mı yada başka bir şey ama ne olursa olsun ben iki gözüm iki çeşme ağlıycam kesin

her saniyesi aşk olsun elbet istemem ama arada iki çift laf yada evlerinde ,ki sahne fena olmazdı bu insanların bir evi olduğunu bile sanmıyorum kara kolda yatıp kalkıyorlar herhalde

hem ben orhanın aşk ını görmek istiyorum diğerlerini değil molsada olur ama orhan daha mühim

Durum:
    okyanus1340 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Hacettepe
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bağlanma terapisiymiş.Resmen cinayet.O çocukları anne babalarından ayırmak zaten başlı başına cinayet.
    Bu bölüm çok dokunaklıydı.
    Sümer canım benim ya babasız kaldı bir de adam dayanamamış adli tıpta teşhis etme fikri kalpten görütmüş adamı.En azından daha fazla zarar görmeden annesine kavuştu.
    Peri onun kadar şanslı değildi.
    Sevil Hanım herzamanki gibi muhteşemdi.

Kubi gamzeye karşı bir şeyler hissediyor ama gamze hissetmiyor gibi geldi.
    Selim de dalga konusunu buldu yeni malzemesi olurlar artık.
    Gamzeden hoşlansa böyle davranmazdı bence.Ayçanın geldiği ilk bölüm Zeyneple olay yerine gitmişlerdi o zamanki kıskançlığını hatırlayınca ne bileyim nedense bana aralarında birşeyler olacakmış gibi gelmiyor.
    Bahar orhandan hoşlanıyodu gamzede selimden hoşlanıyor gibi.ileri gitmesin.

Durum:
    Esire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    unutmak
    Konular
    28
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

bölüm çok etkilyeci...

kaçırılan ve dünyaca ünlü olayları sevil hanım birkezdaha hatırlattı..

güzel bilgiler verdi..

selim ve orhan için bu bölüm çok sarsıcı ve ergin geçti.

selimin kubilere takılması ..selimin huyu bu..
    bakalım bundan sonra neye takacak..

ama gamzedebir hal var..
    ,
    ya selim ya orhana yada başka birine aşık..
    ,
    ben nedense emre ile yakıştırdım gamzeyi..
    Her İhanet Sevgi ile Başlar

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben geldim hanımalr geç de olsa bu harkulade bölüme geç yorum edeyeyim, valla bömlüm başlar ben ağlamaya başalrım her sahnesinde acaba yeğenlerime bir şey olsa diye düşünmeklten göz yaşlarım bitti

bu bağlanma terapisti saçmalığını ilk kim bulduysa aynı yöntemle öldürecen onu bu tür dengesizlikleri nasıl icad ederler bilmem asıl şaşırtıcı olanı bu insanların güyya bilgili olması hani bunu daha alt sınıftan biri yapsa adı cehalet olurda bunlar yapınca ne oluyor bilemedim

benim anlam veremediğim en büyük nokta hani bu kadın çocuk çok seviyorda periyi kaçırtıyorya , o nun acı çekmesini nasıl izliyor buna anlam veremiyorum ben, nasıl sevgidri nasıl bir histir yahu, peri kurtulamasada en azından olan hayatta

aslında ben organ mafyası yada çocukları dilendiren bir çete bekliyıordum ama bu aklıma hiç gelmedi

sevil hanımın verdiği bilgilere hiç girmeyeyim tüylarim diken diken oluyor nasıl aileler var, yatıp kalkıp şükretmeliyiz halimize

orhanla selimin olay yerine geldiğinde ölenin çocuk olduğunu görünce verdiği tepki çok fena idi işte bu yüzden istiyorum özel hayat

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

gelelim özellere, kubi gamzeden hoşlanıyor gibime geldi, ama emre gamzeye kubi ile arasında olabilecek lerden bahsedince yoksa sen başkasından mı hoşlanıyorsun dedi ya gamzenin yüzü asıldı acep diyorum gamze selimden mi hoşlanıyor, aman diyim almıyayım üçlü ilişkiler kubi ve gamze gamze yada emre ama kalplar kırılmadan olsun bitsin lütfen saçma şeyler olmasın

ayrıca orhanada biri lütfen hem polisliğin bir sürü dala var illede üçlü olmak zorunda değil bulun diğerinede başkasını fazla aşk göz çıkarmaz tadında olunca

ha unutmadan emre ve kubinin dostluğunuda görmek güzeldi, işte bunalr olsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri