Alıntı sleepinsanity Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1) Diyar'ın fragman sonunda şaşırarak ayağa kalktığı sahneyi Zeze'nin gelişine bağlıyorum. Zeze'yi beklemiyorlardı ve görünce çok mutlu oldular, Diyar da o yüzden hayretle bakıyor bence. Diyar'ın yüzünde kötü bir ifade değil, sadece şaşkınlık görüyorum çünkü. Ya da böyle güzel sahnelerin sonunu felaket senaryosuyla bağlamayacaklarını umut ediyorum, o yüzden tahminim Zeze'nin gelişinden yana. :img-in_lo
Canım sleepinsanity'm, hevesini kursağında bırakmak istemem ama ben sanmıyorum Diyar'ın şaşkınlığı Zeze'den dolayı olsun. Çünkü fragmanda Ardalar konukları karşılarken Zeze çıkıp geliyor ve Arda'nın kucağına atlıyor. Arda sonra Zeze'yi alıp, gelin-damat odasına götürüyor olacak ki Arda ve Zeze bir kapıdan geçip, Diyarların yanına geliyorlar ve Zeze koşarak Diyar'ın kucağına atlıyor :img-in_lo Sonra bizimkiler yani Cemal ve Diyar el ele (:img-in_lo) konukların arasına çıkarlarken diğer bizimkilerin (:)) bulunduğu masada Zeze de var ve alkışlıyor :img-yes: Yani Zeze düğünün başında geliyor ve hemen Diyarların yanında alıyor soluğu, sonra da masadaki yerini alıyor...

Benim tahminim Mıstıfa'dan yana. Ama kötü şeyler olmayacaktır o gelse bile. İçli gözlerle Diyar'a bakıp, aynı şekilde gidecektir.

Diğer tahminlerim ise Timur ve de Yasemin'den yana. İki kardeş kol kola girip, düğüne gelmiş olabilir. Yasemin ve Diyar'ın arası bozulacağına göre Diyar o yüzden şaşırmış olabilir.

Diğer tahminim ise Seher'in kocasından yana. Mahmut sanıyorum Seher'in evini öğrenip oraya gidiyor. Fragmanda bir sahnede kapının iç kısmında Seher, dış kısmında da Mahmut vardı. Mahmut düğüne Seher'i bizzat gidip çağırmış olabilir. Bunu duyan eş de, düğünü soruşturup düğüne gelebilir. Olası bi tartışma çıktıysa Diyar ona da şaşırıyor olabilir.

En kötü ihtimal Sarı Salih'in düğünü basmasıdır ki, onun da olacağını sanmıyorum. Senaristlerimiz gerçekten çok farklılar. Bizi ters köşeye yatırıyorlar hep yani zaman zaman :) O sebepten bu şaşkınlığın altından başka şeyler çıkabilir diyorum ben :img-yes:

Sevgili ehlocan'ım son cümlene katılıyorum canım. Bir dizi de tadını damağımızda bırakarak bitiversin ne olacak ki? Kendi çizgisinden çıkmadan, bu kadar özenli bir diziyi izlediğim için kendi adıma çok mutlucukum ben. Demek ki kaliteli diziler de yapılabiliyormuş umudunu yeşertti yeniden. Böyle sıcacık insanları tanıştırdı bizlere :img-in_lo Sıcacık karakterlere nasıl hayat veriliri öğretti oyuncularımız :img-in_lo Türküsünden, çekimine, castından, giysilerine varana kadar çok özenli bir dizi Kapalıçarşı. Bitecekse de böyle bitirilmeli, başladığı çizgide, sıcaklıkta ve özenlikte :good: