Sayfa 1/191 123451151101 ... SonSon
952 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Girls Generation (4)

Durum:
    Seno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    DINOZZO
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Girls Generation (4)

Bir önceki başlık 1000 mesaj sayısını geçtiği için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Tek cümlelik mesaj yazmak, Büyük boyutta resimler eklemek,
    Spoiler içine büyük boyutlu resim ve çalışma eklemek, Mesajları bold olarak ve büyük harfle yazmak, Resim alıntılamak, Hotlink resim eklemek, Chat tarzı mesaj yazmak kurallara aykırıdır.

Seno
    Dizifilm Mod

Durum:
    Sena_Dulce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ღ EXOtic ღ
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

GIRLS' GENERATION ÜYELERİ

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ღ EXOtic ღ
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Girls' Generation'un ;All About Girls' Generation Fotoğraf Albümlerinde SONE'lere Yazdıkları Mesajlar

TAEYEON
    Sevgili Fanlarımıza,
    Başlangıçtan bu yana yaptığmız gösterilerin ve her faaliyetimizin sebebi sizlersiniz.
    Sizler,birşeyleri başarbilmemizi sağlıyorsunuz,sizler bizlerin enerji kaynağısınız.
    İlk çıktığımız andan itibaren sizlerin değerini anladım,dürüst olmak gerekirse böylesine
    büyük bir sevgi olacağını tahmin etmiyordum.Zaman zaman ya benim sevgi sepetimde
    kocaman bir boşluk olsaydı, diye merak ediyorum.(daha az sevilseydim demek istiyor)
    Zorluk ve güçlükler olduğunda,sizlerin karşılıksız sevginiz hep bizimleydi bu yüzden teşekkürler.
    Döndüğümüzde, bize gösterdiğiniz sevgi için, sizlere gerçek yönlerimizi göstermek için daha çok çalışcağız.
    Yalnızca Kore'deki Sone'ler değil Asya ve Avrupadaki tüm sevenlerimize ulaşmaya çalışacağız ve
    müziğimizi onlara ileteceğiz.O zamana dek hazırlıklara ve azimle çalışmalarımıza devam edeceğiz.
    Bize her daim güç verdiğiniz için minnettarım...Sizi Seviyorum.

JESSICA
    Sevgili Fanlarımıza,
    Girls' Generation'ı seven ve her zaman Girls' Generation'a özen gösteren fanlar;ben Jessica~
    İlk çıkışımızdan şu ana dek, her ne olursa olsun bizimle olduğunuz için çok teşekkürler.
    Ben yeterince nasıl teşekkürlerimi sunarım bilmiyorum, bu yüzden her an sizlere daha iyi şov sunabilmek için
    çok çalışacağım.Yakında denizaşırı çalışmalarımıza başlayacağız ve birçok ülkeyi ziyaret edeceğiz.
    Sizlerin değişmeyen desteklerinizin bizim yanımızda olacağını umuyorum.Hadi öyleyse bizi destekleyin
    çünkü bizler geri dönüşümüzle birlikte elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

SUNNY
    Sevgili Fanlarımıza,
    Selamlar!Aşık olduğum pembiş yürekler,bizim Sonelerimiz...Sone,benim sevgilimdir!
    Sizlerle böyle konuşmak içimde kelebeklerin uçuşmasına neden oluyor.Sizlere çok çok teşekkür ederim
    Her zaman sizlerden güç alıyorum.Bu DVD'yi izleyecek olan fanlarımızla bu şekilde selamlaşmak beni bırazcık
    utandırıyor ve kalbimin küt küt atmasına sebep oluyor.Sizlere,duygularımı böylesine ifade edebilmek için
    başka bir yolun olmayışı beni üzüyor ve böyle anlarda sizlere daha fazla şey sunmak istiyorum.
    Bizi biz olduğumuzdan dolayı sevdiğiniz için teşekkürler.Sizden başka hiçkimse bizi biz olduğumuz için kabullenmezdi değil mi?
    Her zaman sizlere müteşekkirim ve sahnede olsamda olmasam da sizleri hissediyorum .
    Sone'ler pembe kalp balonlarını biz sahnedeyken salladıklarında,üyelere sizlerin benim yüreğimi zargır zargır salladığınızı söylerim
    En mutluluk veren ve sevinçten havalara uçuran an sizlerin balonlarınızı salaldığını görmek.
    Gücümün kaynakları,benim enerjimin pilleri,sizlere çok çok ama çok teşekkür ederim.Sizleri seviyorum ve tüm gücümle
    hissettiğim mutluluğumu sizlere yansıtmaya çalışacağım..Her zaman,her zaman için sizlere en iyi yönlerimi göstermek için
    elimden geleni yapacağım.Umarım sevginizin karşılığını sizlere ödeyebilirim.Bizleri önemsediğinizi gerçekten çok iyi biliyorum
    işte bu yüzden ben sizleri daha fazla seveceğim.Sizlere minnettarım;gelecekte kim olursak olalım,lütfen bizimle kalmaya devam edin.
    Sa rang hae yo~ Wo Ai ni~ Aishiteru~ I love you~ Challa un~ j'taime~ Ich Leibe dich~ Bunun bir sonu var mı? Teşekkürler

TIFFANY
    Sevgili Fanlarımıza,
    Sone,sizlerle böyle sakin ve acele etmemi gerektirmeyen bir ortamda konuşmak çok hoş.
    Öncelikle,bizleri fazlasıyla önemsediğinizin farkındayım.Bizlerle olduğunuz için teşekkürler.
    Bizler çok çalışacağız ve sizlere daha şevkle gösteriler yapacağız.
    Girls' Generation'a olan ,şarkılarımıza ve bizlere olan sevginizi lğtfen bizlere verin.
    9'umuza birden sevginiz ve bağlılığınız için teşekkürler...Görüşmek üzere Sone ~

HYOYEON
    Sevgili Fanlarımıza,
    Girls' Generation'ı ve HyoYeon'u yürekten seven,sevgili fanlar...
    Fanlarımızın konserlerde yer aldığında,bana ''Wow'' dedirten o duyguyu hissettiğimde,
    sahnede daha çok parlıyor,tutkuyla gösterimi yapıyor ve sizleri etkilemek için daha çok emek harcıyorum.
    Bu yalnızca konserlerde değil,her sahne alışımda oluyor...Pembe balonları gördüğümde enerjik hissediyorum
    çünkü sizler o balonları tutkuyla sallıyorsunuz.Bu tamamiyle fantastik bir sahne şovu yaptıran fanların enerjisi.
    Bunun fanlarımızın gücü olduğuna inanıyorum.Burada,orada ya da yurt dışında, her nerde olursak olalım
    bizi alkışlayıp,desteklediğiniz teşekkürler.Sizi asla unutmayacağım...
    Bu yolda her an bizimle yürüyen Sone'ler ve diğer fanlarımız hepinize çok teşekkürler.
    Girls' Generation var olduğu sürece Sone'lerde bizlerle olacak değil mi? Buna inanıyorum.

YURI
    Sevgili Fanlarımıza,
    Benim canım Sone'm.Sizler günün yıldızısınız.Sizler Girls' Generation'un böylesine ilerlemesinin nedenisiniz.
    Sizinle tanışmak muhteşem.Bizler şuan Tayland'dayız.Sizler için özel bir video çekimi yapmak için buraya geldik.

Benim sevgili Sone'lerim ve dünyadaki tüm Girls' Generation hayranları,yapmaktan en çok zevk aldığım mesleği yaparken
    böylesine sevilmenin,insanı bu denli mutlu edeceğini bilmiyordum.Çok teşekkür ederim,Girls' Generation olarak
    bu mutluluğu tatmamızı sağladığınız için teşekkürler.Sahnede olduğum her an,orada olmanın,sevilmenin ve
    severek yaptığım işin mutluluğunu hissediyorum.Tekrar tekrar teşekkürler....
    Fanlarımız olarak gurur duymanız ve bu büyük sevginin karşılığını ödemek için tüm gücümü ortaya koyacağım.
    Harika bir sanatçı olacağım...Varolan sevginiz için şimdiden teşekkürler,bizler içimizde bu sevginin daha fazlasına sahibiz.
    Sizleri Seviyorum~ Bay Bay ~

SOOYOUNG
    Sevgili Fanlarımıza,
    Varlıkları olmadan hayatımı hayal edemediğim Sone'ler...Bana dileğinizi söyleyin ~
    Sone,sizlere ne kadar minnettar olduğumu ve sizlerin benim için ne kadar değerli olduğunuzu kelimelere dökemiyorum.
    Girls' Generation fanları özellikle vefalıdırlar..Bizler zor zamanlar geçirdiğimizde,onlar bizleri bir kez bile terketmeyi
    düşünmediler,onlar '' Ah ~ sevdiğim sanatçılar zor bir dönemden geçiyorlar,onlar şu dönem yalnız hissediyor olmalılar''
    diye düşünerek,bizlerle aynı duyguları paylaştınız.Bu beni her zaman duygulandırır,
    sizler her daim bizleri teselli etmeye çalışır ve her türlü acıyı bizlerle paylaşırsınız.Sizler bunların farkında olmadığımızı
    düşünebilirsiniz fakat hepimiz herşeyin farkındayız.Bu minnetimizi dile geçirmek için yeterince fırsatımızın olmaması
    beni üzüyor fakat elime geçen her fırsatta duygularımı,minnetimi ifade etmeye çalışacağım.
    Bu biraz utandırıcı olsa da , sizler sadece bağlı kalın tamam mı?
    Bu SooYoung'un özel teşekkürüydü ~ SooYoung'un özel teşekkürü ~ Hepinizi Seviyorum ~

YOONA
    Sevgili Fanlarımıza,
    Ve bizim fanlarımız Sone'ler......Sone(dilek), iyi düşünülmüş bir isim.
    Bu isim sevimlidir ve pembe balonlarla da çok yakışır.
    Benim değişmeyen karakterimden sıkılabilme ihtimali olan fanlarımı kaybetme korkusuyla,
    acaba başka biri gibi mi olmalıyım diye endişelenmiştim fakat sizler bana '' Sen asla değişme,
    sen böyle süpersin'' dediniz ve o an üzgün hissettim.Sizler her zaman beni destekliyorsunuz.
    Her defasında bunu söylüyorum ama sizlerin içten mektuplarınız ve destekleriniz,geçirdiğimiz
    zor zamanlarda bizlere güç verdi.Teşekkürler,yazdıklarınızı okuken çoğu kez ağladım..
    Sıkıntılı dönemlerde yanımızda olduğunuz iiçin çok teşekkürler.Umarım bu sevgi sonsuza dek sürer.
    Ah ~ sizleri seviyorum,lütfen sevgimi hissetmeye çalışın,
    size olan sevgimi göstermek için elimden geleni yapacağım. Hoşçakalın ~

SEOHYUN
    Sevgili Fanlarımıza,
    Merhaba~ Ben Girls' Generation'un Maknae(en genç üyesi) SeoHyun.
    İlk çıkışımızda; Seo Ju Hyun adında 17 yaşında sıradan öğrencilik hayatı olan yeni yetme bir
    lise öğrencisiydim.Fakat 2007 hayatımın dönüm noktası oldu.Girls' Generation grubunun
    bir parçası oldum ve eğlence sektörüne adım attım.Sizlerin tümüo günden bu güne dek
    bizlere çok büyük ilgi gösterdiniz.Mutlu ve zor anlar oldu fakat siz Sone'lerle bu anları
    birlikte atlattık,mutlu anlar daha büyük mutluluklara dönüştü.Zor anların üstesinden sizlerin yardımıyla gelebildim
    Hala böylesine büyük bir sevgiyi hakettiğime ve benim için bu içten sevgiyi beslediğinize inanamıyorum.
    Yapacağım işlerde sorumluluk alacağım ve sizin şarkıcınız olarak,sizin evladınız Seohyun ve Seo Ju Hyun olarak
    sizleri hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmayacağım.

Türkçeye Çeviri: Sena_Dulce

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ღ EXOtic ღ
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

TAEYEON'un All About Girls' Generation Fotoğraf Albümünde
    Üyelere Yazdığı Mesajlar

Sevgili Girls' Generation;

Hmm...Öncelikle böylesine harika bir yere üyelerle gelebildiğim için mutluyum.
    Bu gezi unutulmaz olacak...hmm;acaba resmimi yoksa doğal halimle mi konuşmalıyım?
    Pekala,kendimden biraz bahsettiğime göre artık her bir üyeye sataşabilirim!

En başta benim oda arkadaşım Sunny...Selam(haha)Mmm...Sunny,gerçekten tropikal bir meyve
    gibi gözüküyorsun,papaya, mango, mangosteen... Phucket'de senin eğlendiğini görmek ve
    tüm meyveler iyi hissetmemi sağlıyor.Tüm üyeler enerjik ve pozitif ama ben seninle Girls' Generation'ın
    en enerjik üyesiyle oda arkadaşı olmaktan dolayı gerçekten mutluyum.Hey,şansa bak ki
    Phucket'ta da tekrardan oda arkadaşı olduk.Ah~ bu biraz garip bir his....neler söylüyorum ben?
    Ah~ Bunun için önceden hazırlık bile yapmıştım,sıradan röportajlar bile bundan daha basit.
    Kendi kendime konuşmaya daha fazla devam edemem.Ne yapsam acaba?

Tiffany...Sen Phucket'a gelmeden önce oldukça heyecanlıydın.Eğitim günlerinden bu yana uzun zamandır
    oda arkadaşıydık ~Birbirimizi çok iyi tanıyor olmamız bu yüzden olabilir.Sende bilirsin aile üyeleri
    birbirlerine karşı '' Seni Seviyorum'' gibi şeyler pek söyleyemezler...
    Minnettarlığımı bu yüzden içtenlikle ifade edemiyorum ve özellikle seninleyken böyle hissediyorum.
    Ben Kore'de büyüdüm sense Amerika'da,iki ülke arasındaki kültürel farklardan ötürü fikirlerimizdeki
    zıtlıklar başlarda bizi çok zorlamıştı.Ama birbirimize uyum sağlamamızın ardından,artık birbirimizin
    hakkında cevaplanacak tek sorumuz bile kalmadı.Bizi böylesine yakınlaştıran şey bu işte.
    Seninle şu anki dostluğumuzu seviyorum.Seni SM'deki öğrencilik dönemlerimizden öncede seviyordum
    ama şimdi daha çok seviyorum.Bana ve hepimize böylesine çok anıyı bahşettiğin için teşekkürler.
    Önümüzde birlkte geçireceğimiz daha uzun bir yol var işte bu yüzden şimdilik burada duracağım....

Hyo Yeon~ Benim minik ilkokul arkadaşım Hyo Yeon...Birisi bana '' Hangi üyeyle aranızdaki ilişki daha tuhaf ?''
    diye sorduğunda, ben ''Hyoyeon'' diye cevaplardım,Bunu televizyonlarda çok kez dile getirdim.
    Nedenini bende merak ediyorum,acaba nedne böyle dedim.İkimizin arasında birşeyler olmuştu ve aramızdaki
    tuhaf bilinmezlik bir anda yok oldu ama ilişkimizi bu denli tuhaflaştıran şey neydi hatırlayamıyorum.
    Şuan en çok değişen üyeyi düşünüyorum da hmmmm,olumlu yönde değişen kişi sen olurdun.
    Sende bir farklılık var bu yüzden senden çok şey öğrenmek ve senin gibi olmak istedim.
    Ama bu farklılık senin bir zamanlar ters tepkilerinden kaynaklı değil hahaha.
    Üyeler için soytarılık yapıp bizi eğlendirdiğin için teşekkürler.Senin bu denli olumlu olman
    beni hala hayrete düşürüyor ve seninle gurur duymamı sağlıyor.
    Senden beklediğim tek şey,yavaş ilerlemen,yavaş yavaş..

Yoon A! Zor zamanlar geçirdiğinde hep bunu söylerim...Ortanca çocuk rolünü üstlenmek
    her zaman daha fazla çaba göstermek zorunda olan bir kişi gibi hissetmene neden olabilir.
    Seni anlayabiliyorum çünkü ben 2.çocuğum ve sen üstlendiğin bu rolü çok iyi sürdürüyorsun.
    Benim arkadaşımsan veya küçüğümsen bunu sana anlatmak güç çünkü sen bizlere çok güzel ayak uyduruyorsun.
    Bu yüzden teşekkürler.Şu an yaptığın gibi her daim grubumuza karışmanı istiyorum.
    Mmmm...Bir erkek gibi davrandığın tüm anların dışında,mükemmelsin.
    Sen doğuştan muhteşemsin her ne yapsan başarıyorsun.Sen sevimli ve canayakınsın.
    Zaman zaman korkak bir yanın olsa da böyle anlarda geniş düşün ve sağlığına dikkat et.Yediğin yiyeceklere
    özen gösterdiğini biliyorum hatta senin nasıl hissettiğini de anlayabiliyorum fakat sen yine de
    sağlığına dikkat et ve Girls' Generation'ın içinde ve dışında hep en önemli rolleri üstlen!

Yu Ri~ Selam Yu Ri! Seni gördüğüm ilk anı unutamıyorum
    .Senin bana karşı ilk izlenimin ''Bu tanışma seni heyecanlandırıyor mu?'' der gibiydi,benim içinse,
    bana verdiğin o nazik gülümseme gerçekten göz alıcıydı.O an senin bizim öğrencilerden biri olup olmadığını
    merak etmiştim.Öyle zarif ve hoş gözüküyordun ki bu bende inanılmaz güçlü ve hoş bir etki bıraktı.
    Keşke bende seninki gibi bir etkileme gücüne sahip olabilseydim.Aklımda yer eden o YuRi'yi seviyorum.
    Ne nasıl oluyorsa her seferinde böylesine enerjik olup,moralini yüksek tutuyorsun.Kendini moralman iyi
    hissedebilme yeteneğini kıskanıyorum..''Evet ! Bunu başarabilirim Hayt!!''
    Böyle yaparak gruba güç vermeye devam ediyorsun.Sen süpersin,gerçekten ~

Soo Young~ Sıra,Soo Young'da...Eğer birisi bana '' SooYoung'a tek bir kelime söyle'' deseydi,
    sanırım sadece birlikte okula gittiğimiz günlerimizi düşünürdüm.Hakkında en çok endişelendiğim,
    sohbet edebildiğim,bu yabancı şehirde arkadaş olabildiğim kişi..Zaman geçtikçe pratikler yaptığım kişi,
    birlkte ders çalıştığım kişi,okul içinde ve dışında birlikte olduğum kişi,aynı üniformayla dolaştığım kişi
    ve gerçekten içimi dökebileceğim bir kişi oluverdin.Bunun benim için anlamı büyük...
    Tüm bunları yaparken benimle olduğun için sana gerçekten minnettarım.Varlığın beni mutlu etmeye yeterdi.
    Ve öyle bir zaman geldi ki biz senle aynı grupta,Girls' Generation'da yer aldık.
    Senin, benim ikinci versiyonum olduğunu düşünüyorum.Birbirimize küs olduğumuzda bile,ertesi gün
    sanki hiçbirşey olmamış gibi tüm olanları unuturtuk,bu durum benimle birlikte tüm benliğiyle çalışan
    eşsiz biri olduğunu düşünmemi sağlayıyor. Fakat öte yandan diğer zamanlarda da karşıt fikirlerinle de teksin,
    Öyle ki, ikimiz uyum içinde olduğumuzda ve birbirimizi farklı açılardan keşfedebildiğimiz anlarda,
    tümüyle iyiyizdir....Ve sen tıpkı ailemin bir ferdi gibisin

Ve bizim bebeğimiz SeoHyun~ En gencimiz(Maknae)....Uh,seni düşündüğümde kendimi kötü hissediyorum,
    sana dair düşüncelere kafamda dolandığında üzgün oluyorum çünkü sen her zaman,sahip olduğun
    8 kızkardeşin için minnettarlığını dile getiriyorsun,asıl ben senin ablan olduğum için minnettarım.
    En gencimiz olduğun için böylesine çekingen olma,şuan ki halinle kendini rahat hissettiğin şeyi yap,lütfen.
    Eğer biz ablalarına birşeyler söylemek istersen,sadece yanımıza gel ve söyle...
    Bazen sana bakıyorum ve senden öğrenecek çok şeyim olduğunu hissediyorum.Grubun en genç cimcimesi
    olduğun için teşekkürler...Sen bu grupta fazlasıyla ihtiyaç duyulan birisin ~

Jessica,Tiffany'de olduğu gibi seninle de aynı tür karmaşayı yaşamıştım.
    İki kültür arasındaki farklılara rağmen birşeyler yapmaya seni daha fazla anlamaya çalıştım.
    Sen öyle bir kişiliğe sahipsin ki,zaten ben insanlarla kolay kolay kaynaşan biri değilim bir de senin
    dış görünüşündeki soğukluk yüzünden uzun süre samimi olamadık,bu yüzden çok üzgünüm,
    fakat filmlerdeki gibi beklenmedik ani dönüşler yaşanabilir değil mi?
    Sende akla gelmeyen bazı özellikler keşfetmiştim,mesela dışardan bakıldığında acayip soğuk ve havalı
    gözüküyorsun ama aslında yumuşacık tatlı bir yanın var...Bu tarz durumları ifade etmede berbat olduğumun
    farkındayım ama sen pratik zekalısındır olayları hemen kavrarsın bu nedenle,benim bu yazıda demek
    istediğim noktaları anında idrak edebileceğine dair güvenim tam.....

Benim Sevgili Oda Arkadaşım Sunny...Oda arkadaşı olmamızdan bu yana birlikte daha fazla
    vakit geçiriyoruz.Uyumadan önce,programlardan sonra...Ben dinlenirken sen hep benimle aynı boş koltuğa
    oturursun..Seninleyken kendimi rahat hissediyorum,rahat olmak daha fazla farkında olmayı gerektir
    çünkü sen ve ben aynı odayı paylaşıyoruz ve tüm gece ordan burdan aklımıza gelebilcek herşey konuşuyoruz.
    Aileme bile söyleyemediğim en saklı duygularımı birisine anlatabildiğim için mutluyum.
    Seninle konuşuyor olmanın benim için manası çok büyük.Sen benim tahmin ettiğimden daha da olgunsun.
    Hergün, acaba bu denli fazla düşünen tek kişi ben miyim diye düşünürüm ama sen herşey için benden daha fazla
    kafa yoruyorsun.Üzgün olduğumda beni neşelendirir ve eğlenirken benimle gülersin bu yüzden çok teşekkür ederim.

Ah ~ Anılar böyledir işte ~ Kişiliğimden ben sorumluyum ve duygularımı ifade etmede kötü olduğumu biliyorum.
    Uh~ 8 kız kardeşim artı ben 9 eder.Sizler benim kıymetli yoldaşlarımsınız.
    Başlangıçlıktan bu yana birlikte çok çalıştık,aynı mutluluğu hissettik,büyük bir azimle yola devam ettiğiniz için
    sizlere teşekkür ederim. Aileme bile her zaman doğru sözleri söylemenin bir yolunu bulurum,
    ve bizler aynı kanı paylaşmamıza rağmen bir aileyiz,değil mi? Bir aile kadar birbirimize bağlı oluşumuz
    beni şaşırtıyor ve artık, bu duygu bana sanki hep böyleymişiz hissini veriyor.Bunu dudaklarımdan çıkacak
    kelimelerle ifade etmek tuhaf ama şuan yaşamımızın en parlak dönemindeyiz,bu bizim mutlu olmak
    ve kendimizi gösterme zamanımız~
    Bizlerin her daim,eğlenip,hissedip,kendimizi ifade edebileceğimizi umuyorum.Sizi Seviyorum ve her birinize
    büyük değer veriyorum...Sonsuza dek Girls' Generation~ Size Çok Seviyorum ~

Türkçeye Çeviri:Sena_Dulce

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ღ EXOtic ღ
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

JESSICA'nın All About Girls' Generation Fotoğraf Albümünde
    Üyelere Yazdığı Mesajlar

Sevgili Girls' Generation;

Selam kızlar;ilk olarak Seo Hyun,ikimiz fazla sohbet etmiyormuşuz gibi hissediyorum.
    Gelecekte daha çok şey paylaşalım ve uzun, çok uzun zaman birlikte olalım.
    Kendi dünyanda kısılıp kalma tamam mı?

Hyoyeon,senin çekici olan yönlerini daha çok öğrenmek ve bilmek isterdim.
    Sonsuza dek bizimle kal ve bizi gülümset.Sen grubumuzun duygusal durumlarını düzenleyen tek kişisin.

YoonA YoonA~ Herşeyden önce sen grubumuzun görsel temsilcisisin.İlerleyen zamanlarda senin grubumuzu
    daha da ışıldatacağını umuyorum.Kendinden daha olgun insanlarla böylesine iyi arkadaş olman
    çok hoşuma gidiyor.Beni hiçbir zaman kulak arkası etmeyip dinlediğin için teşekkürler,
    sonsuza dek birlikte olmayı umud ediyorum.

YuRi~ Son zamanlarda işlerin hayli yolunda gidiyor...Lütfen beni de yanına al ve birlikte spor salonuna gidelim
    ve ve.....Sen AB kan grubunun en mükemmel örneğisin.Senin kahkaharını seviyorum,senin etrafında olmak
    çok ama çok eğlenceli...Lütfen asla değişme ~

Sunny~ Ah Sunny,bana vurmayı kes.Bana vurabilecek kişi misin sen!?
    Sen benim baldırlarıma ve arkama şaplak atıp cimciklemeye devam ediyorsun
    bense bu tarz konularda sinirliymiş gibi rol yapmada berbatımdır.Pekala bana yaptıklarını
    senin sevimli,şirin yüz ifadenle silip süpüreceğim ve şu andan itibaren bende aynı şeyleri
    sana yapmaya hazırlanacağım bu yüzden uyanık ol! hahaha

Sevgili Sooyoung,
    Sen ve ben 10 yıldır arkadaşız,tanıştığımızda ikimizde ilkokuldaydık.O zamanlar sen benden daha kısaydın~
    Ama şimdi sen çok büyüdün ve uzadın.Adamım sen bir hainsin~
    Her neyse sen yani demek istediğim biz ~ mmm...Birlikte geçirdiğimiz onca anıyı görmezden gelemem.
    Şimdi oda arkadaşıyız ve artık özellikle yakınız.Girls' Generation'da birlikte olduğumuz ve aynı zamanda
    aynı odayı paylaştığımız için mutluyum.Hmmm....Senin bu denli iyi Japonca konuşabilmene hayranım
    bu yüzden bana da öğret.Hadi 20,30 sene boyunca dost kalalım.

Mücevherlerden daha fazla parlayan Sevgili Tiffany~
    Fany-ah ~ Benim seni çok iyi tanıdığım kadar sen de beni çok iyi tanıyorsun.
    Öyle çok ortak noktamız var ki ~ Birbirimize olan güvenimizi hissediyor olmalısın
    çünkü ben böyle hissettiğini düşünüyorum, öyle değil mi? Bunun yanında ikimiz gruptaki ingilizce konuşan ikiliyiz...
    Yalnızca grup içinde değil,dışarda da sonsuza dek arkadaş kalalım.Fany seni çok seviyorum ve sana değer veriyorum.

Taeyeon,Sen hep baş ağrın olduğunu söylersin...Migreninin olma ihtimali beni hayli endişelendiriyor.
    Bu baş ağrıları,stresten ya da başka şeylerden mi kaynaklı bilmiyorum ama sağlıklı yemekler ye ve
    sıhatine dikkat et...Hissettiğin acıyı bilmiyorum ama sağlık en önemli şey...Sağlıklı olmanı diliyorum...
    Hoşçakal ~

Seo Hyun; ben Jessica unnie'n ~ Ju Hyun~ Seo Hyun~
    Senin biraz olsun leziz yemeklerden yemeni istiyorum çünkü yanlızca organik ve sağlıklı olan yiyecekleri
    yemenin bizi daha sağlıklı yaptığına inanmıyorum.Zaman zaman ablalarınla birazcıkta olsa tavuk ye,
    hamburger ye, pizza ye....Tanrı aşkına sen pizza reklamında oynuyorsun ~ Pizzada yemelisin,
    bünyenin bunlara da ihtiyacı var.Yeterli miktarda ve kalorisi fazla olmayan peynirler hayatın için tehlike oluşturmazlar.
    Yiyeceklerin kalorilerini hesaplayıp durma ve artık ablalarına uyum sağla....
    Kendine ait boş zamanlarının olması,kendini geliştirmen açısından iyi olabilir fakat öte yandan da,
    dost canlısı bir insan olmak, okulda bir başına ders çalışan asosyal bir inek olmaktan kat kat daha iyidir.
    İşte bu yüzden kız kardeşlerinle eğlenmene bak,seni seviyorum ~

Türkçeye Çeviri:SENA_DULCE

Sayfa 1/191 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)