Sayfa 1/67 123451151 ... SonSon
335 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Nehir Erdogan (*)

Durum:
    neslih@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Nehir Erdogan (*)

Gectigimiz hafta aile arasinda nisanlanan Mustafa Altıoklar ve Nehir Erdoğan için ise, "Ben psikoloji de okudum. Bazi insanlarda star hastaligi var. Bir kac gun gazetede, televizyonda haberleri cikmayinca kendilerini kotu hissediyorlar. Bir de sanki hep birilerinin onculuk etmesini bekliyorlar. Biri yuzuk takar arkasindan herkes yuzuk taktigini basina bildirir. Biz nisanlandik, nisanlananlar oldu" diye konustu.
    Konu Sunrise tarafından (22-02-16 Saat 16:58 ) değiştirilmiştir.
    İmzanızda yazı ve resmin birarada kullanılması yasaktır. Lütfen imza kurallarınızı okuyunuz.

DiziFilm Yönetimi

Durum:
    gzd_gzd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YSIYCT
    Konular
    20
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Biri albüm diğeri çocuk

RÖPORTAJ:Servet YILMAZ

[SIZE="3""]Yabancı Damat" dizisinin bir türlü işleri yoluna girmeyen iki aşığı Nehir Erdoğan ve Özgür Çevik’le dizi çekimlerinin arasında buluştuk.

Çok iyi birer dost olduklarını söyleyen ikili, dizi çekimlerinden özel hayatlarına yeteri kadar zaman ayıramamaktan yakınıyor.

[/SIZE]

Bomba kadrolu diziler bile bazen bir bölüm sonra yayından kaldırılırken siz üç yıldır Yunanistan’da da ilgiyle izleniyorsunuz, nedir bunun sırrı?

Nehir Erdoğan: Buna hep inanmak istiyordum. Sadece güzel ve olumlu şeyler izleyip bunlardan zevk alan insanlar var dünyada, hatta daha da çoklar. Hayatın içinde bunu görmek rahatlatıcı.

Özgür Çevik: Kariyerimdeki ilk işim ve hálá iyi gidiyor. Tam konu sıkıntısı çekilecek mi acaba diye düşünürken karakterlere yayıldı konu ve yeni kapılar açıldı.

N.E: Bir Yunan erkeğiyle bir Türk kızının beraberliği üzerine kurulu olan dizi, onların evlilikleriyle final olacaktı ama açıldı konu. Bu iki insanın hayatında aileleri var ve hayat devam ediyor. Sadece çok fazla entrika ve kötülük baştan itibaren bu projenin içerisinde yoktu.

Ö.Ç: Kavgalar, gürültüler, çatışmalar hep oldu ama hayatın içerisinde olduğu gibiydi bunlar.

N.E: Özverili çalışmamız başlardan beri hep aynıydı. Hiçbir zaman tutturmak adına yapılmadı. Senaryoda kötü karakterin olmaması, normal senaryo kalıplarına göre aykırı bir durum aslında. Bu dizide en kötü kişi, çocuğu kaçıran karakterdi, ona da deli dedik. Kıyamadık, kötülemeye.

Bu kadar iyi bir kadroyla üç yıl boyunca oynamak size neler kattı?

N.E: Benim bilinçli tercihimdi bu proje. Genç ve yeni başlamış biri olarak, başrolde ya da parada gözüm yoktu. Her alanda bu işi iyi öğrenebileceğim bir kadroyla birlikte olmak istedim.

Ö.Ç: Nehir’in tecrübesi olduğu halde benim ilk işimdi bu. İlk gördüğüm şeyse, 90 dakikada izlenilip tüketilen bir televizyon dizisinin ne kadar uzun bir sürede ve emekle çekildiğiydi.

Bu dizi bir köprü oluşturdu diyebilir miyiz?

N.E: Aslında varmış o köprü. Bu dizi hatırlattı diye düşünüyorum.

Ö.Ç: Bu dizi beş-on sene önce yapılsaydı tutmayacaktı belki. Zamanlama çok iyi oldu bence.

N.E: Evet, Kardak krizi zamanında çıksaydı beğenilmeyebilirdi.

Yunanistan’da da diziye büyük ilgi var...

N.E: Evet, ilk yıl gittiğimizde bize söylüyorlardı, haber geliyordu ama görene kadar tahmin etmedik. Sonraki çekimler için yine Simi Adası’na gitmiştik ve ada çökecek zannettim. Sırf orada çekim olduğunu duyup, bizi görmeye gelenler için dört tane ek feribot konulmuş. Ada zaten küçük. "Hurra!" diye iniyorlar, imza, fotoğraf, sevgi sözcükleri, garip tabii. "Nazli Niko" diye bağıran 7’den 70’e bir kitle var. Teyzeler Nikocum anlamına gelen "Nikomu" diyorlar.

Ö.Ç: Feribot ada kadar. Dört tane daha ada düşünün.

N.E: Yunanca bilmediğimi çok kere söylemek zorunda kaldım. İlk böyle basit Yunanca sözcüklerle başlıyorum sonra teyzeler çocuklar, ben Yunanmışım gibi devam ediyor. Öylesine benimsemişler.

Ö.Ç: İşin enteresan tarafı, Memik Dede’ye bayılıyorlar, Eftelya’ya kızıyorlar.

Sadece Yunanistan değil; Japonya ve Fransa’nın da ilgisini çekti bu dizi, sizce neden?

Ö.Ç: İki sorunlu olduğu düşünülen ülkenin bir projeyle bu kadar kaynaşması ilgi çekiyor olabilir. Ama bence önceden beri bu kaynaşma vardı zaten, sadece biz bunu gösterdik.

Özgür Çevik’i herkes Akademi Türkiye ile tanıdı ama siz hiç albüm yapmadınız. Neden?

Çünkü hiç fırsatım olmadı, hemen diziye başladım. Dizi o kadar çok zaman alıyor ki, başka bir şeyle ilgilenemiyorsun bile. Şu an ara ara kayıt yapıyoruz stüdyoda. Aralık ayında da bir sürpriz olabilir.

Özgür Çevik boş vakit bulursa albüm çıkaracak, peki Nehir Erdoğan evlenecek mi?

N.E: Hemen vakit bulacağım ve hemen evleneceğim.

Ö.Ç: O çocuk yapacak biz de seveceğiz. Bizim vaktimiz yok çünkü, sadece destekliyoruz.

N.E: Dayı olacak Özgür ama desteğe falan gerek yok gerçekten istiyorum. Vallahi arka arkaya üç tane yapacağım. Çok seviyorum, ayrıca elimizde kaç çocuk büyüdü bu işte. Dizide altı tane çocuk var şu anda. Kreş gibiyiz. Bir de o çocukları oynatmak hiç kolay iş değil.

Ö.Ç: Şenlendiriyorlar, bazen de yavaşlatıyorlar işi, ama olsun. Set arkasını bir çekseler hepimiz maymun gibiyiz. Çünkü Ege’yi güldürmek için tüm ekip elimizden geleni yapıyoruz.

Hayranlarınız size nasıl ulaşabilir?

N.E: www.nehirerdogan.com.tr’yi sonunda aldım. Buradan benimle ilgili her türlü bilgiye ulaşılabilir.
    Ö.Ç: www.ozgurcevik.com da bende.

kaynak:Kelebek
    Tek aşk; SarıKırmızı!

Durum:
    hala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Özgürle beraber olan resimlerde Nehir genç,hayat dolu ve tam yaşına göre giyim ve makyajlı.Ama pazar günkü programda yaşından çok daha büyük tü gerek makyajı gerekse giyimiyle kendisini daha olgun ve büyük göstermek için elinden gelen yapmıştı sanki.Yorumların aksine sağlıkla ilgili programda ben nehiri beğenmedim.Zerafetine ve hanımlığına hiç bir diyeceğim yok.ama o daha çok genç yaşına göre giyinsin ve davransın.kendisini birisnie yaş olarak akran gibi hale getirmesin.

Durum:
    Rabish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YSIYCT
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fotolar :)

1905(L)

Durum:
    Rabish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YSIYCT
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Konu Sunrise tarafından (22-02-16 Saat 16:59 ) değiştirilmiştir.
    1905(L)

Sayfa 1/67 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)