Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1003 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Cemal Toktaş

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  belize22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  20.04.2006
  Yer
  CDC
  Mesajlar
  2,177
  Konular
  4
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cemal Toktaş

  Adı Soyadı : Cemal Toktaş
  Doğumu : 1983

  Filmleri - Oyuncu (3 Film)

  Sıla (Azad) 2006
  24 Saat 2004
  Evlat 2003 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  cansu_a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  03.12.2005
  Yer
  okan yalabıkla birlikte:)
  Mesajlar
  595
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  aaa azad mı bu?? hep şu sakallarını bıyıını kesse diodum ama kesmesin kanımca böyle iyi :)
  sılayı izlemiyorum ama tatlı çocuk narinle de yakşıyolar değil?

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  mc_merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  28.03.2006
  Yer
  .....
  Mesajlar
  5,659
  Konular
  6
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  sila dizisini hic izlemem ama annem seyrediyo arada rast gelyirum acayip iyi oynuyo benc erolunu ayrica dediginiz gibi yarinle cok yakisiyolar:img-yes:

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  leya07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  03.04.2007
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  26
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  merhaba

  ben cemal toktasi cok begeniyorum cok yakisikli ve basarili bir oguncu

  hele pazar günü harika pazar bakmisdim

  acaypi yakisikliydi

  vede cok espiriliydi cok seviyorum

  onu insallah gercek hayatda narinle beraberdir

  insallah :img-in_lo

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  hayat_guzeldir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  16.03.2007
  Yer
  Sanem ÇELİK
  Mesajlar
  195
  Konular
  3
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart  Sanat dünyasında, medyada ve hatta toplumda manen yaşanan kirlilik her tarafımızı sarmış durumdayken, bir sabah kahvaltısında bir araya geldiğimiz ve ilk röportajını yaptığımız Sıla Dizisi oyuncularından Cemal Toktaş bize hala umut olduğunu fark ettirdi. 24 yaşındaki bu genç adam henüz yolun çok başında ama yapmak istedikleri konusunda kararlı.  Biz seni Sıla dizisiyle, Azad olarak tanıdık. Gerçek hayatta Cemal Toktaş kimdir, ne yapar?
  Kartal'da büyüdüm. Sokakta büyüyen şanslı çocuklardan biriyim diyebilirim. Bu bana çok iyi malzeme oldu. Konservatuara geldiğimde hayatlarımız çok farklı olan insanlarla tanıştım. İlk başta adapte olmakta zorlandım. Ama oradaki kurallar başka, sokaktaki kurallar başka. Ben Mardin'deki insanlarla çok daha iyi anlaşıyorum. Neden? Biraz şartlarımız birbirine yakın. Kartal'ın Esentepe'si biraz taşra kalıyor şartlar dolayısıyla. Onun için sokağı anlatan, sokakta olup biten gerçekleri anlatan işlerde olmak istiyorum. Tiyatroda da bunu yapacağım. Dört arkadaş biz kendi tiyatromuzu kurduk. İsmi de Taşra Tiyatrosu. Bir tane oyun yazıyorum, bitme aşamasında ve büyük ihtimalle bu yaz provalara başlayacağız. Şu anda da başka bir oyun çalışıyoruz. Ray Cooney'nin Hangisi Karısı diye bir oyunu vardır, ben o oyuna adaptasyon yapmaya çalıştım, direkt her şeyi Türk yaptım, teksti baştan yazdım. Orada İngiliz bir taksi şoförün başından geçenleri Türk taksi şoförünün başından geçirdim. Bu oyunun provaları devam ediyor. Bu ay içinde Kartal'da Taşra Tiyatrosu ve Mizah Tiyatrosu ortak yapımı olarak sahnelemeye başlayacağız. Tiyatromuzun ilk afişi bu oyun olacak. Benim ideallerim bunlar işte. Kendi tiyatromu yapacağım, amacı olan işlerde devam edeceğim.

  Sadece tiyatro sahnesinde mi göreceğiz seni, yoksa Sıla'dan sonra da dizilere devam edecek misin?
  Yaşamak zorundayız, bunun için para da kazanmamız lazım. Dizilerin devam edip etmemesi gelen projeye bağlı. Benim babam esnaf. Belli bir yaştan sonra kamyonculuk, nakliyecilik yaptım. Babamın yanında yetiştim. Daha sonra dayım aynı işi yaptı, dayımla çalıştım. Oradan çıktım kuryelik yaptım, döşemecide çalıştım, garsonluk yaptım. Bir şekilde kafa uymayan bir iş olduğunda ben aç kalmam tabii ki. Ama dizi olmasının sebebi de, buradan gelecek parayı da tiyatroya yatırabilmek. Asıl sebep bu. Dizilerden gelecek parayı tiyatroya aktarabileyim ki,

  İdealist bir insan mısın?
  İnatçıyım ve kararlıyım. İdealistim tabii ki, idealler olmadan devam edilmiyor. Kesin bir hedefim olmalı. Güzel de bir hedefim olduğunu düşünüyorum, çevremdeki insanlara bunu anlatırken heyecanımı fark etseler benim için yeter. Ama günümüz ilişkilerinde bu heyecanın üstüne basılıp geçiliyor. Bu durum beni üzüyor. Benim yanımda olduklarını söyleyen insanların aslında olmadıklarını fark ediyorum.

  Sıla'da Narin'e aşık oldun, onun uğruna ölümü bile göze aldın. Gerçek hayatta da aşkın için her şeyi göze alır mısın?
  "Biz" olduğumuz zaman alırım tabii ki. Alıyorum da, öyle bir durum da var zaten.

  Kadere inanır mısın, kaderci misindir?
  Kadere tabii ki inanırım. Ben bir şeyi kafama koyduysam nasipse olur. Hayat bir kurgudur bence. Gideceğim yollar bellidir. Yol ayrımlarında seçim hakkı benimdir ama eğriyi de, doğruyu da seçsem karar bellidir. Seçim hakkı bana veriliyor, sonuçta acısını da, tatlısını da ben yaşıyorum.

  Diziden sonra tanınmaya başladın. Bundan sonra pek çok teklif gelecek. Bugünkü doğallığını, samimiyetini, naifliğini çok ünlü olduğun zaman nasıl koruyacaksın?
  En olmasını istemediğim şey insanların bir yerlere geldikten sonra değişmesi. Ben bunu koruyacağım. Nasıl koruyacağım? Ben nasıl yaşadığımı bilen bir insanım. Karışıma çıkan imkanlar benim fikrimi değiştiremeyecek. Ne istediğimi biliyorum, gelenleri nereye yönlendireceğimi biliyorum. Bu ortamın içinde sanırım biraz daha politik olmayı öğrenmem gerekiyor özgünlüğümü kaybetmemek için. Tabii ki seçici olacağım, seçici olmak zorundayım yoksa istediklerimi yapamam. Her çıkan işe, şu kadar para kazanırım, şunu yaparım, cip alırım gibisinden ideallerim yok. Olmadığı için de çok rahatım. Böyle bir idealim olursa, beş sene sonra sizi tanımam! Öyle bir adam da değilim, olamam da zaten. Benim kendi ahlakıma uymaz.

  İkili ilişkilerde, karşındakinden ne beklersin? Seni bir kadına doğru ne çeker?
  Bir kere fikir alışverişi ve birbirimizi dinlememiz çok önemli. Benim için 'biz'dir. Can olması çok önemli. Ben iki günde bir sevgili değiştiren biri değilim ve bu tarz bir yaşamı da kesinlikle kabul etmiyorum. Öyle bir yaşam da sürmedim bugüne kadar. Benim için aşk bir kere olur, tektir. Onu bulana kadar karşımıza birileri çıkar ve biz onu o sanırız ve o sandıklarımız da bizi ona doğru taşır. Ve sonunda olması gereken yerde doğru insanla karşılaşırız diye düşünüyorum. Bir kadında şu huy beni çeker gibi kriter yok. Benim için maneviyat önemlidir, gönül kimi severse güzel odur.

  Bizim annelerimiz babalarımız 40 yıl, 50 yıl evli kalan insanlar. Oysa şimdi evlilikler, beraberlikler çok kısa sürüyor. Sence bunun nedeni ne?
  Dışarıdan empoze edilen bir batı kültürü var. Biz zaten batının, empoze edilmesi gereken kültürünü, düşünme biçimi alsaydık eğer felsefe yapardı ülkemiz. Çok ilerlemiş olurduk. Biz batının yozlaşmış tavrını göz önünde bulundurduğumuz için yaşanıyor bazı geri kalmışlıklar. Bir de, öncesinde bir alt yapı olmadan ilişkiler başlıyor, aşık olduklarını sanıyorlar. Üç ayda evlenip, beş ayda boşanıyorlar. Beraberliklerin uzun sürmemesi de bence yozlaşmış kültürün sonucu. Ne olduğumuzu unutup başka bir şey olmaya çalışmamızdan kaynaklanıyor.

  Oyunculuğun dışında hayatında neler var? Neler yapmaktan zevk alıyorsun?
  İşimin dışında arabaları, araba kullanmayı seviyorum. Çünkü benim babam arabacıymış, ben doğduğumda arabayla almaya gelmiş. Araba da Anadol bu arada. Annemin kucağındayım, dönüp bana demiş ki "Önce araba, sonra baba diyeceksin"

  Var mı arabanız?
  Evet, 75 model Anadol'la geziyorum ben. Yeni aldım onu da, babam arabacı olduğu için beraber tamir ediyoruz. Bir de Volkwagen hastalığı var bende. Lise dönemimde 68 model klasik bir VW vardı. Fakat konservatuara girme aşamasında biraz para gerekti, mecburen sattım.

  Spor yapar mısın?
  Spor yapmaya çok vaktim yok ama yüzmeyi çok severim. Yazın tatile gidebilirsem bol bol yüzerim, sudan çıkmam. Bisiklete binmeyi de çok severim. Bir dönem kuryelik yapmıştım, hep bisiklet kullanmıştım. Konservatuara hazırlık döneminde benim biraz fazla kilolarım vardı, o kiloları atmak için de bayağı bisiklet kullandım.

  Son olarak söylemek istediğin bir şey var mı?
  Eyvallah!...

  Kaynak: Cosmopolitan

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Cemal Toktaş
  By mause in forum Yerli Oyuncular
  Cevaplar: 383
  Son Mesaj: 02-02-19, 18:18
 2. Cemal Hünal
  By A.Konak in forum Yerli Oyuncular
  Cevaplar: 44
  Son Mesaj: 20-12-17, 20:17
 3. Cemal Toktaş
  By bbasalan in forum Kapatılan Başlıklar (Yerli Oyuncular)
  Cevaplar: 999
  Son Mesaj: 17-12-11, 23:01
 4. Cemal Toktaş
  By bbasalan in forum Kapatılan Başlıklar (Yerli Oyuncular)
  Cevaplar: 967
  Son Mesaj: 20-05-11, 20:18
 5. Cemal Şan
  By ---gamze--- in forum Dizi ve Film Senaristleri & Yönetmenleri
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 10-10-07, 03:27

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.