Sayfa 1/76 123451151 ... SonSon
379 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kara Duvak - Bölüm Yorumları

Durum:
    haluk_tolgahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    32
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Kara Duvak - Bölüm Yorumları

Pastel Film Yaşar İrvül'le anlaşan Ataizi, tamamı Mardin'de geçen, cezaevi sahneleri Suriye ve Şam'da çekilecek olan dizide, güzel, zeki, güçlü, inatçı, öfkesi ile herkesi korkutan bir kahya kızını canlandıracak. Müftüoğlu Çiftliği'nin kahyası Halil Bey’in tek çocuğu Süreyya olarak kamera karşısına geçecek olan ünlü oyuncu, "Bu kez bambaşka bir Hande olarak karşınızda olacağım" dedi.
    hurriyet
    Yazıda imza ve resim birarada kullanılamaz.

Durum:
    yasden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Büyükada
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ebrunun Aşkını Hande Kaptı...

Osman Yağmurdereli ile yollarını ayıran Hande Ataizi Pastel Yapım'la anlaşma imzaladı. Güzel oyuncu "Tutsak" isimli yeni bir diziye başlyor. Mardin'de çekilecek ve büyük bir aşk hikayesini anlatacak olan dizi için bir süredir partner aranıyordu Ataizi'ne...
    Sonunda aranan isim bulundu. Ebru Gündeş'in "İmkansız Aşk" dizisinde birlikte rol aldığı Serkan Altunorak...
    Ataizi 19 Ocak'ta Mardin'e giderek çekimlere başlayacak. Ocak sonunda ekranda olması planlanan dizide Müftüoğlu Çiftliği'nin kahyasının kızını oynayacak Ataizi...
    Karakterin adı da Süreyya...
    Nuran Devres'in senaryosunu yazdığı dizinin çok konuşulacak cezaevi sahneleri ise Suriye'de çekilecek...

Freddie
    Freddie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aa cidden mi hande ataizi ha ben kesin izlerim Ya çok seviyorum onu Ama serkan altunorak bu kadar çabuk beklemiyodum Nese onu da çok seviyorum ne de olsa imkansız aşkı hala çok seviyorum Ece'mizin efe'sini süreyya'ya kaptırdık ha Nese çocuğun önü açıldı birden vala Ebru Gündeşle oynaması gerçekten ona çok şey kattı İmkansız aşk'la tüm türkiye tanıdı onu ardından gomeda ve şimdi de tutsak Keşke imkansız aşk devam etseydi ama nese artık Serkan için çok servindim ben kesin izlicem Konusu ne olursa olsun bu dizi benim için hande ataizi, serkan altunorak ve nuran devres için izlenir Nuran devres'e de bayılıyorum Aynı şey onun için de geçerli oyuncusu kim olursa olsun nuran devra yazıyorsa izlerim bir entrikacı olarak :)

Durum:
    yasden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Büyükada
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu dizinin tutulacağından eminim...
    Öncelikle Hande Ataizi var...
    Sonra Serkan Altunorak...
    E bi de Mardinde çekiliyor...
    Ağalı dizilerden biri gibi görünüyor...
    Tutmaması için bir neden yok...

Durum:
    yele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

"Savcının Karısı" dizisinin senaristi idi Nuran Devres, dizi güzeldi ama hereksçe biline sebepler yüzünden yayından kalktı.

Serkan ı tekrar bir dizide görmek hatta hiçbiryerde görmemediğimiz için tekrar görmek çok güzel olacak. Umarım Hande aşırı drama yapmaz, rol de buna oldukça uygun gözüküyor. Handenin oyunculuğunu pek sevdiğimi söyleyemem.
    Dizinin ağa dizisi değil de bu kez marabaların dizisi olacağını sanıyorum. Şişirilmiş , töre ile çağ arasında sıkışmış kalmış, devşirme ağalardan sıkılmıştım. ( Gerçi zaten seyretmiyorum )

Serkan a yerinde duramayan, Amerikanvari esriler yapan coach rolünde ısınmıştık , şimdi Suriye zindanlarında sürünen, berduşt tutsak rolünde hayran olacağız anlaşılan. Serkanın bu rolün layıkiyle altından kalkacağına inanıyorum, sesini ve mimiklerini mükemmel kullanan , abartısız oynayan ve okullu bir oyuncu olarak , hayran kitlesini tamamen farklılaştıracaktır. Önümüzdeki aylarda SERKAN ALTINORAK fırtınası eseceğine eminim.

Umarım başarılı ve uzun soluklu , entrikası dozunda bir yapım olur.

Sayfa 1/76 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri