Sayfa 1/3 123 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kara Sevda - Senaryolar

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  *Sultan* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  * V . I . P *
  Üyelik tarihi
  29.04.2006
  Yer
  Cehennem
  Mesajlar
  47,927
  Konular
  156
  Bahsedilme
  42 Mesaj

  Standart Kara Sevda - Senaryolar

  Senaryolarinizi bu baslikta paylasabilirsiniz.

  Sevgiler,

  Sultan

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  fxtxh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  28.08.2007
  Mesajlar
  1,781
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Emir ve Zeynep Otel odasında;

  Emir Kemal'i arar:

  E : Kemal Bey merhaba nasılsınız eminim iyisinizdir durun sizi daha iyi yapacak bir sürprizim var hem de çok tatlı bir sürpriz.

  Kendinden emin şekilde telefonu Zeynep'e verir.

  Z : Alo abi!
  K : Zeynep senin ne işin var o adamın yanında.

  Görüntülerle tehdit edilen Zeynep abisinin tepkisinden korkarak ağlamaktadır.

  Z : Abiiii abiiii çok kötüyüm nolur kurtar beni burdan
  K : Noldu Zeynep söylesene! Birşey mi yaptı Emir sana söyleee!
  Z : Sadece Emir yapmadı ben de yaptım
  K : Ne yaptınız Zeynep?
  Z : Fiki fiki
  K :

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  fxtxh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  28.08.2007
  Mesajlar
  1,781
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  >>> Ozan&Zeynep Styla <<<

  Emirle hayatının en güzel dakikalarını geçirdiğini zanneden Zeynep, Emir'in kendisine oynadığı çirkin oyunun şokuyla kendini sokaklara atar. Tam anlamıyla bir çöküş yaşayan Zeynep kaldırımda kendisine doğru yükselen ''Saati ne kadar?'' seslerinden habersiz ağır ağır ilerlemektedir. Gözlerinin önünden Emirle geçirdiği anlar film şeridi gibi akmaktadır.
  ''benimle olabilmen için daha fazlası lazım, yeterince cesur ... tutkulu ... başkalarını düşündüğün sürece ... kendini bana bırak ...''
  Zeynep iç geçirir ''Uf ya ne kadar da aptalmışım, nasıl kandım bu yalana, nasıl yaptım nasıl nasıl :img-cray:'' ''Ödeteceğim, hepsini ödeteceğim, bana bu yaptıkları karşılıksız kalmayacak ''

  Zeynep birkaç gün sonra yaşadığı şoku atlatıp toparlanmaya başlar. Kafasında 40 tilki dolaşmaktadır. İlk iş Ozan'a mesaj atar.

  Her zamanki gibi evde pinekleyen Ozan ''Aşk ve Gurur'' izlemektedir. Filmin sonlarına doğru telefonunun sesiyle irkilir. Mesaj gelmiştir. Ekranda Zeynep yazdığını görünce heyecandan yanındaki su şişesini devirir. Tuş kilidini açınca Zeynep'in mesajıyla karşılaşır:

  Z: Buluşabilir miyiz?

  Ozan gözlerine inanamaz mesajı tekrar tekrar okur. Yüzünde ultra aptalca bir gülümseme oluşur Hiç düşünmeden cevap yazmaya koyulur.
  Daha dakikası dolmadan cevap geldiğini gören Zeynep hemen mesajı açar.

  O: Tabi ki. Nerde buluşalım?
  Z: 2 saat sonra Büyükdere caddesindeki postanenin yanındaki kafede.
  O: Tamam orada görüşürüz.

  2 saat sonra...

  Zeynep kafeye girdiğinde Ozan'ın gelmiş olduğunu görür. Ozan hemen yanında duran karışık çiçek demetine sarılır ve büyük mutluluk duyarak Zeynep'e uzatır. Zeynep yarım bir gülümsemeyle çiçekleri kabul eder ve koklarmış gibi yaptıktan sonra çiçekleri masaya koyar.

  Ve konuşma başlar.

  Z: Ozan buraya çok önemli bir şeyi konuşmak için çağırdım seni.
  O: Eeeee eee eeevet Zeynep tabi konuşalım.
  Z: Beni seviyor musun sen?
  O: O nasıl soru Zeynep? Tabi ki seviyorum. Tahmin edemeyeceğin kadar hem de...
  Z: Peki benimle evlenmek ister miydin?
  O: Oooooo o da nerden çıktı şimdi Zeynep?
  Z: Uff ya sen soruma cevap ver!
  O: İsterim Zeynep mümkün olsa hemen şimdi evlenirdim seninle.
  Z: Evlenelim o zaman.

  Ozan duyduklarına inanamayarak Zeynep'e tekrar sorar:

  O: Ne dedin sen?
  Z: Evlenelim diyorum.
  O: Evlenelim miiiiiiii?
  Z: Ayyyy sen de yani bi şeyi de anla artık. Ufff ya...
  O: Taaaa taaa tamam anladım ben seni evlenelim hemen evlenelim.
  Z: Yalnız Ozan bir şey daha var.
  O: Ne var Zeynep bişey mi oldu?
  Z: Evet çok kötü birşey oldu.
  O: Anlatsana Zeynep.
  Z: Emir...
  O: Nolmuş Emir'e?
  Z: Emir bana zorla sahip oldu!
  O: Neeee? Ne diyorsun sen? Aman Allah'ım...
  Z: Dur. Sakin ol sakın kimseye birşey söyleme. Seninle evlenmemi istiyorsan bu sırrı sonsuza dek saklayacaksın. Ve hamile kalırsam çocuk ikimizin çocuğu olacak. Kabul ediyor musun?

  Ozan düşüncelere dalar. Ama kısa sürer. Zeynep'e dönüp cevabını verir.

  O: Tamam.Seni bu şekilde ortada bırakmam ben. O çocuk da bizim çocuğumuz olacak. Çok iyi bir baba olacağım göreceksin.

  Zeynep iç geçirir ''Ayyy ne kadar aptal. Kabul etmeyi bırak direk babalık hayalleri kurmaya başladı:img-hyste''

  Z: Tamam. Anlaştığımıza göre resmi işlemleri başlatalım. Tabi önce beni istemeye gelmelisiniz.
  O: Taaa taa tamam ben hepsini ayarlıycam. Allaaaaahhh evleniyorum ben :img-hyste (Kafenin içinde deli gibi bağırmaya başlar) Evleniyorum laaaaaaannnnn evleniyoruuuuuuummm :img-hyste

  Zeynep kafeden çıktıktan sonra çiçekleri karşısına çıkan ilk çöp kutusuna atar.

  Veee böylece Kara Sevda dizisinde yıllarca saklanacak bir sır daha vücut bulur.

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  merve_billur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  17.05.2007
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  1,542
  Konular
  1
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  İlk seneryom hatalarım olabilir o yüzden şimdiden kusura bakmayın.

  ZEYMİR HAYALİ SENERYO PART 1

  (KAZADAN 1 HAFTA SONRA)


  Zeynep Nihan’ın kazasından sonra dengesi altüst olmuştu kalbi çok acıyordu emirden duydukları onu hiçbir zaman emirin kalbine giremeceğini anlamasıydı.Bunun farkındaydı genç kız ama emirden bu itirafı duymak kalbinden bir parcasını koparmıştı.Bugün ilk iş günüydü abisi kemal ona çok yardımcı olmuştu aralarındaki buzlar yavaş yavaş erimeye başlamıştı her ne kadar kemal zeynebe güvenmesede onu ortada bırakmamıştı. Genç kız düşüncelere dalarken cep telefonu çalmaya başladı eline telefonu aldığı zaman acı içinde olan kalbi yeniden kendini göstermişti.Açmak istiyordu onu iliklerine kadar aşık olduğu adamın sesini duymak ona kavuşmak istiyordu ama en son ki konuşmalarında “Taşa bakıncada sana bakıncada aynı şeyi görüyorum.NİHANI.” Söylediği sözler bugüne kadar en ağır laflardı.Telefon ısrarla çalıyor bir an onun çatılı kaşlarını sinirli yüzünü görür gibi oldu ama hemen kendini toparladı.Abisi sayesinde işe başlıyordu ilk günden işe geç kalıp abisiyle arasını bozmak istemiyordu.

  Otelden çıktığında ise taksiyi gelmişti iş yerini tarif etmişti.Telefona baktığında 2 cevapsız aramaya bakıp kaşlarını çattı.Emiri bir türlü anlayamıyordu bitmişti işte daha ne istiyordu kızdan nihana olan aşkını kızın ona duygusunu bile bile anlatmamışmıydı derdi neydi zeyneple? O sıra telefonundan mesaj sesi geldiğinde irkdildi ve hemen parmakları telefonua gitti.Emir mesaj atmıştı. Emir “O lanet telefonunu açmayacaksan yanında taşıyamacaksın küçüğüm.” Yazmıştı.Zeynep gülse mi ağlasa mı şaşırmıştı. Bu adam dalgamı geçiyordu.Sinirle mesaja cevap vermek için yazmaya başladı elleri sinirden titriyordu. “Seninle konuşacak bir şeyimiz kalmadı Emir Kozcuğlu.Bunu en son hastanede çok açık bir şekilde bitirmiştik.Bir daha karşıma çıkma arama sorma” diye yollamıştı.Taksicinin sesiyle kendine gelip ödemeyi yaptıktan sonra taksiden inmişti.O sıra telefonuna mesaj sesi gelmişti.Zeynep yine gülücek gibi oldu şaka gibiydi Emir Kozcuoğlu ile mesajlaşıyordu.Onun gibi birine duygular beslemesi çok kötüydü elinden her şeyini almıştı.Ailesini Gururunu sadece ona karşı hisleri kalmıştı.Düşüncelerinden sıyrılıp mesajı açmıştı. Emir “ Küçüğüm konuşmamız ben bitti demeden bitmez bunu çok iyi biliyorsun.” Zeynep sinirle telefonu çantasına atmıştı bencildi bu adam bu kanıya varmıştı.Canının acıdığını görmüyormuydu niye hala etrafında dolanıyordu.Anlayamıyordu..


  Zeynep ilk iş gününü kazasız belasız atlatmıştı.Her ne kadar kafası Emire gitsede kendini toparlıyordu.Artık kendi işine bakmalıydı annesi ile arasında soğukluğu gidermesi kendi ayaklarının üstünde durması gerekiyordu.Güçlü olması gerekiyordu.Hayatında artık emir yoktu.Sadece kendi hayatına odaklanmalıydı.Her ne kadar perişan bir hayatı olsa da toparlanmalıydı.Otelden hala ayrılmamıştı abisi evine gelmesini istemişti ama orda asu vardı ona güvenmiyordu her ne kadar da olsa oda bir kozcuoğlu kanından emirin kardeşiydi.Onlarda kalamazdı.Bir süre işleri yerine koyduktan sonra ev arayacaktı abisi yardımcı olacağım dese de ona yük olmak istemiyordu.Yine düşüncelere dalmışken korna sesine irkilmişti Zeynep.Sesin olduğu tarafa döndüğünde onu görmüştü.Kimyasını değiştiren nefret ettiren ve ona olan aşkının çoğalmasına neden olan adamı görmüştü.Emir ona yaklaştığı zaman gerilmişti Zeynep aklı zaten doluydu daha yine ne istemeye gelmişti.Emir zeynebin karşısına geçtiğinde ;


  -Zeynep ; Niye geldin buraya?

  -Emir ; Beni dikkate almadığın için sana ziyaret edeyim dedim.Mağlum arabesk tavırların hiç çekilmiyor bende ona ayar vereyim dedim.

  Zeynep şaşkınlıkla Emire bakıyordu.Daha ne ziyareti ne ayarından bahsediyordu.Ona yeterince ayarı hastanede vermemişmiydi bu

  -Zeynep ; Sen benle dalgamı geçiyorsun sana artık bir daha karşıma çıkma dememiş miydim? Sen en son bana nihanı anlatmamış mıydın daha bana ne ayarından bahsediyorsun.Yoruldum anlıyor musun yoruldum ! Sen bana bakarken nihanı gördüğünü söyledin benden artık ne istiyorsun görmüyor musun seni unutmak istemediğimi senin olmadığın bir dünyada yaşamak istediğimi yeter EMİR KOZCUOĞLU! Uzak dur benden!!!

  Zeynep hışımla arkasını dönüp gidecekken emir kolundan tutar kendisine çeker.Kokusunu içine çeker.Emirde farkındadır dengesiz davrandığının ama bir ürlü bu durumu adlandıramaz.Ya da işine geldiği gibi her zaman ki gibi kaçmak ister.

  Emir ; Bensiz ne kadar yaşayabilirsin Zeynep? Kulaklarına doğru nefesini veriyordur biliyor ki zeynebin ona direndiğini o yüzden sınırlarını zorluyordur. Benden kurtulacağını zanneden zavallısın sen.

  Zeymep sinirle tüm gücüyle emiri iter ve “Asıl zavallı olan sensin.Evet ben sana aşığım deliler gibi ama senin bana hiçbir zaman aşık olmayacağını biliyorum ve senden uzaklaşmaya çalışıyorum ama sen seni sevmeyen bir kadını yanında zoraki tutacak kadar gurusuz birisin EMİR KOZCUĞLU .Denizin senin kızın olmayacağını bildiğin halde onu nihane abime karşı tuttuğun iğrenç birisin.Sen EMİR KOZCUOĞLU sen zavallıdan bile betersin. “

  Emir ise bu cevaba karşılık zeynebi kendine sertçe çekerek özlediği o dudaklara yapışır acısını ona karşı özlemini tutkulu bir şekilde giderir.Zeynep ise ilk başta şaşırsa da itmeye çalışır ama emir inatla öpüşünü sertleştirir karşılık vermesi için.Zeynep onu öpmeye devam eden adama karşı daha fazla karşı gelemeden karşılık verir kazanan yine emir kaybeden ise Zeynep olur..

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  selen_123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  08.04.2008
  Yer
  Milena ve elma.
  Mesajlar
  2,225
  Konular
  2
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  ZEYMİR İÇİN.:img-in_lo

  Hastaneden çıktığından sürekli aynı şey dönüyordu kafasında. "Sana baktığımda da, taşa baktığımda da aynı şeyi görüyorum. Nihan'ı."
  Dişlerini dudaklarına geçirerek akmaya hazır olan gözyaşlarını geri göndermeye çalıştı. Tüm hayatını gözden geçirdiğinde aslında yanında olduklarını sandığı herkesin gittiğini anlaması uzun sürmedi. Hayata posta koymuştu. Çok sevdiği muhtemelen daha çok seveceği ama ona asla o gözle bakamayacak adam için. Onu binlerce kez öldüren,baktığı her yerde gördüğü adam. Dik durmalıydı artık. Emir yoktu,ailesi yoktu. Hiçkimsesi yoktu. Bu düşüncelerle boğuşurken telefonunun çalmasıyla kendine geldi. Arayanın Emir olmasını dilese de değildi.
  "Efendim abi."
  "Zeynep nerdesin sen?"
  "Sahilde dolaşıyorum noldu ki?"
  "Otele gel hemen konuşmamız lazım."
  ***
  "Efendim abi."
  "Ağladın mı sen?" Acı acı gülümsedi. Ağlamış mıydı? Ağlamıştı hemde deli gibi son kez ayağa kalkmak için canını yakacağını bildiği cam kırıklarının üzerinde dans etmişti deli gibi. Daha da derine batırarak unutamayacağı kadar çok acı çekmek istemişti.
  "Hayır tabi ki. Neden geldin hem buraya?"
  "Bitti daha fazla burda kalamazsın gidiyoruz."
  En son bu anı yaşadığında karşısında Emir vardı. Kalbi yine ona ihanet edercesine anıları beynine doluştururken geçen sefer diyemediğini bu sefer dedi.
  "Hayır."
  "Hayır mı?"
  "Evet hayır."
  "Zeynep saçmalama---"
  "Saçmalamıyorum ben. Yeter ya. Ne istiyorsunuz siz benden. Hayır ne yaptım ben size. Tamam kabul ediyorum geçmişte birçok yanlış yaptım sana anneme babama en çokta kendime. Ama yeter bende insanım. Dayanamıyorum artık. Git Zeynep,Gel Zeynep. Neden burdasın abi gerçekten neden burdasın. Küçük kız kardeşin için mi burdasın yoksa Nihan'ı kurtaran herhangi biri için mi burdasın?"
  "Tabi ki senin için."
  "Yalan söylüyorsun. Öyle olsa çok önceleri çekip alırdın beni. Şu an yaşadıklarım senin yüzünden beni Emir'in önüne sen attın abi."
  "Ne diyorsun sen?"
  "Emir senin kalbine bir bıçak saplamak isterken bana sapladı,çıkaramıyorum canım acıyor, her gün biraz daha batıyor ama susuyorum çünkü bana düşen rol de bu."
  "Hadi Zeynep."
  "Niye ben günah keçisiyim. Sen Emir Kozcuoğlu'nun sözde karısıyla berabersin bu hoş. Tarık abim Emir'in eski metresiyle evli o da hoş ben sevince neden suçluyum abi."
  "Zeynep--"
  "Neden ben yalnızım ne--
  Kemal kardeşine sıkıca sarıldı "Özür dilerim,seni bu savaşın içine attığım her şey için özür dilerim."
  "Çok canım yanıyor abi."
  "Sen çok güçlüsün tamam mı? Şimdi izin ver Zeynep bu defa yanında olmama izin ver."

  ***

  Zeynep hiç merak etmediği ama sırf abisi için sahte bir merakla "Burası neresi?" diye sordu.
  Kemal kardeşinin yüzüne bakınca ne kadar çöktüğünü gördü.
  "Burası senin evin."
  "İstemiyorum."
  "Zeynep daha ne kadar otelde kalacaksın."
  "Gittiği yere kadar,bana acımanı ya da minnet duymanı istemiyorum. Birincisi acınacak halde değilim ikincisi de yapmam gerekeni yaptım.
  "Ne acıdığımdan ne de minnet duyduğumdan değil seni sevdiğim için yapıyorum."
  "Kendi başımın---"
  "Evet kendi başının çaresine bakabilirsin,ama yanında olmak istiyorum. İtiraz etme şimdi çıkmam lazım. Şunu unutma sen benim kıymetlimsin."

  ***

  Dalmak üzere olduğu uykusundan hafif bir sıçramayla uyandı. Sanki bir el üstünde gezinmişti.
  Yanakları alev alevdi. Yabancı bir yerde uyumak her zaman strese sokmuştu yine o anlardan birini yaşıyorum diye düşündü.
  "Kalk Zeynep bir elini yüzünü yıka, bir su iç kendine gel."

  Mutfağa geçip bir bardak suyu alıp odasına geçerken karşısında gördüğü kişiyle elindeki bardak yere düşmüştü.
  "Ne işin var senin burda?"
  "Beni gördüğüne çokta sevinmişe benzemiyorsun KÜÇÜĞÜM."
  "Çokta mı bence hiç sevinmemişe benziyorum."
  "Evin güzelmiş."
  "Neden geldin Emir? Çok sevgili karın daha yeni uyanmışken neden yine benim yanımdasın."
  "Bir sebebi mi olmalı küçüğüm?"
  "Kendini tekrar ediyorsun Emir Kozcuoğlu."
  Zeynep'e iyice yaklaşarak burnunu saçlarında gezdirdi. "Nasıl yapıyormuşum o dediğini?"
  Zeyneo girdiği o girdaptan kaçmak istercesine geri çekildi.
  "Hayatındaki en değerli kadınlar gözlerini açtığında kendini benim yanımda buluyorsun bir kenar mahalle dilberinin yanında."
  "Senin dilin fazla mı uzamış acaba bir kısaltma işlemi mi yapsak."
  "Noldu Nihan'ı gördün yetmedi birazda ota taşa bakıpta mı göreyim dedin?"
  "Zeynep, Zeynep zorlama beni."
  Zeynep yeni keşfettiği duyguyla zafer çığlıklarını içten içe atarken Emir'in canını daha çok sıkmaya karar verdi.
  "Nihan uyandı ama yine de mutlu değilsin değil mi? Çünkü senin için uyanmadı. Çünkü Nihan için hala yoksun. Sana acıyorum hayatın boyunca seni sevmeyecek bir kadın için paramparça olacaksın."
  "Bunu bana benim aşkımdan deliliğin içinden geçen kadın mı söylüyor. "
  "Kendin söyledin ben o deliliğin içinden geçtim düşe kalka ama sen daha o deliliğin kenarına bile yaklaşamadın."
  Emir Zeynep'teki bu yeni yeni ortaya çıkan özgüvene hem şaşırmış hemde hoşlanmıştı.

  "Şimdi Kozcuoğlu kapıyı göstermeme gerek var mı kendin bulabilir misin?Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Kara Sevda - Bölüm Yorumları
  By OXFORD in forum Kara Sevda
  Cevaplar: 750
  Son Mesaj: 25-08-20, 16:11:18
 2. Kara Sevda - Bölüm Resimleri
  By zyn86 in forum Kara Sevda
  Cevaplar: 733
  Son Mesaj: 31-10-18, 20:06:30
 3. Kara Sevda - Replikler
  By *Sultan* in forum Kara Sevda
  Cevaplar: 270
  Son Mesaj: 14-09-18, 22:39:47
 4. Kara Sevda - Bölüm Yorumları (1)
  By NATY&FACU in forum Kara Sevda
  Cevaplar: 1011
  Son Mesaj: 27-01-16, 22:52:38

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

casino siteleri
vdcasino
vdcasino
Listeler
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
yerli filmler
kartal escort
maltepe escort
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara
deneme bonusu veren siteler
Mobil Ödeme bahis
bahis
deneme bonusu
ilbet giriş
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
canlı casino
meritroyal bet
casino siteleri
canlı rulet
cratosslot giriş
izmit escort
izmir escort
eryaman escort
porno izle