Sayfa 1/55 123451151 ... SonSon
271 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kara Sevda - Replikler

Durum:
    *Sultan* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    * V . I . P *
    Yer
    Cehennem
    Konular
    1155
    Verdiği Beğeni
    277

Aldığı Beğeni: 320

Bahsedilme
    33 Mesaj

Standart Kara Sevda - Replikler

Replikler bu baslikta paylasilabilir.

Sevgiler,

Sultan

Durum:
    serebra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Uzaklar diye bir yer
    Konular
    16
    Verdiği Beğeni
    235

Aldığı Beğeni: 598

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 🌸🍀

1. Bölüm

NihanKemal

Nihan: Çok feciydi, kafamı çarptım, ip ayağıma dolandı, ölüyordum.
    Kemal: Doğum günün kutlu olsun Nihan.
    Nihan: Bugün gerçekten benim doğum günümdü.
    Kemal: Biliyorum...Doğum günün kutlu olsun Nihan.
    Nihan: Sen osun!

Durum:
    ban68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 13.bölüm

Yasemin: Off Nihan yaa, almışsın gazı enerji patlaması yaşıyosun. Düpedüz kıskanmışsın işte.
    Nihan: Of Yasemin çok konuşma, şimdi sinirden senin kafanı falan ısırıcamm ha! Kıskanma falan yok. Hayır yani zaten canım yanmış, onun acısını böyle kendi karnımda hissediyorum, merak ediyorum, gidiyorum yanına, soruyorum falan...çünkü insanım ben anladın mı! İnsanlık bunu gerektirir!
    Yasemin: Hı hı evet. Öyle demesem beni döveceksin zaten.
    Nihan: Bi de, bi de bana kötü davrandığı yetmezmiş gibi o uzunu alıyo evine sokuyoo, bi de böyle yarasına falan dokundurtuyoo!...
    Yasemin: Halbuki o yaram benim...
    Nihan: Hayır yani anlamıyor musun, Kemal seni sevmiyo işte. Sevmiyo abi seni,hâlâ niye adamın peşindesin?!
    Yasemin: Allah Allah nerden biliyosun?
    Nihan: Bilmiyorum Yasemin! Anladın mı bilmiyorum! Sadece sinir oluyorum! Hayır yani bıçaklanmışsın, kim bıçakladı belli değil! Ben burda merakımdan ölücem!
    Yasemin: Eeeehh yeter, Asu da seni bıçaklamış işte. Kıskançlık bıçağıyla yaralanmışsın. İtiraf et.
    Nihan: Kıskanıyorum! Evet, kıskanıyorum işte!...Kıskanıyorum abi, kıskanıyorum yaa!...
    Yasemin: Acı yok Rocky. Dayan. Yapabilirsin hadi.

Nihan: Çıktım.
    Kemal: N'apıyosun sen Nihan? N'apıyosın? N'pıyosun?
    Nihan: Üçlemeseydin de söylerdim.
    Kemal: Artık sana gülemiyorum da. Yok gülemiyorum da yani.
    Nihan: Aaaaa ama ikiledin bu sefer.
    Kemal: Neden yaptın böyle bir şey?
    Nihan: Senin için.
    Kemal: Ne demek şimdi bu?
    Nihan: Emir'le babası senden şüpheleniyorlar Kemal. Bunu engellemek için başka çarem yoktu flashdiskleri yerine götürmekten başka.
    Kemal: Bana gelseydin.
    Nihan: Gelme dedin.
    Kemal: Nihan...
    Nihan: Gelmek istemedim Kemal. Benim yüzümden başına bir sürü dert açılıyo. Sürekli sorularla dolaşıyosun. Seni daha fazla kendi cehennemime sokmak istemedim.
    Kemal: Kabul ediyosun yine.
    Nihan: Neyi?
    Kemal: Cehennemde oturduğunu.
    Nihan: Kemal, dönüp dolaşıp yine aynı yere geliyoruz. Ben artık bunları konuşmak istemiyorum.
    Ne işin var ya senin burda?! Az kalsın sana çarpıyordum!
    Kemal: Ben de sana çarpçaktım.
    Nihan: Neden çıktın böyle yaralı yaralı?
    Kemal: Merak ettik. Yaralı mıyım değil miyim hiç düşünmedim bile. Sesini duyunca hemen fırladım.
    Nihan: Nasıl, nasıl duydun?
    Kemal: Neden indin...
    Nihan: Yaran kanıyo mu?
    Kemal: Ben çok yara kanattım Nihan. Hepsi kabuk bağladı. Bilerek isteyerek koparıp attım onları. O yüzden merak etme, bu öldürmez.
    Nihan: Kanama, kanamayalım artık.

Durum:
    serebra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Uzaklar diye bir yer
    Konular
    16
    Verdiği Beğeni
    235

Aldığı Beğeni: 598

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 🌸🍀

1. Bölüm

NihanKemal

Nihan: Kimsin sen? Nasıl böyle bir anda bittin dibimde?
    Kemal: Kemal ben, yani otöbüsde gözlerini çizdiğin çocuk.
    Nihan: Ciddiyim! Kimsin?
    Kemal: Tamam... Ya şimdi... sen biraz tedirgin oldun benden... Suya düşdün, peşinden ben atladım... Haliyle. Sen birazcık kafanı topla istersin, ben de gideyim.
    Nihan: Ya... tamam... Hayatımı kurtardın. Çok sağ ol gerçekten... Ama yani sen de bana hak ver. Bir ay kadar üzerinde çalıştığım gözlerin sahibiyle denizin dibinde tekrar karşılaşıyorum. Ve sonra hayatıma dair böyle garip detaylar veriyorsun, anladın mı? )) Korkulmayacak gibi değil...
    Kemal: Hayır. Demin tahmin ettiğin gibi. Geçerken seni gördüm. Doğum günü partin vardı, adın yazıyordu. Hem Levent abiyi tanıyorum. Ya biz burdaki bütün kaptanları tanırız çünkü.
    Nihan: Senin de teknen var?
    Kemal: Hayır teknem yok. Yani ben burdaki bütün teknelere bakıyorum... Böyle zımpara, boya, cila, o tarz şeyler. Bütün gün çalışmıyorum ama. Yani ara sıra yardım ediyorum işte.
    Nihan: Ama sadece yardımseverlikten değil di mi?
    Kemal: Yok... Değil.
    Nihan: Sen hiç şaşırmadın. Resmini yaptım diyorum, seni çizdim diyorum ve sen hiç şaşırmıyorsun?
    Kemal: ....
    Nihan: Her gün birileri resmini yapmıyor herhalde...
    Kemal: Yok canım...
    Nihan: Biraz daha gizem yapacağım diyorsun. Ama bak şimdiden söyleyim, her an sıkılabilirim bu oyundan haberin olsun.
    Kemal: ...
    (Ozan: Nihan!)
    Nihan: Çabuk, çabuk. Yukarı çık. Çık çık, yukarı çık, yukarı çık. Çalıştır tekneyi! Çabuk çabuk çabuk!
    Kemal: Ne oldu? Emin misin?
    Nihan: Eminim eminim. çabuk!
    Kemal: Halatları çöz!
    (Ozan: Nihan, Nihan... Nihan iyi misin?)
    Nihan: İyiyim, çok iyiyim. İyi ki doğmuşummm. Seni seviyorum.
    Ozan: Nereye gidiyorsun? Kim var yanında?
    Nihan: :img-hyste
    ...........
    Nihan: Şimdi onlara bir ton laf anlatamam.
    Kemal: Enteresan bir kızsın sen.
    Nihan: Tuhaf... Annem genelde tuhaf der. Hadi müsait bir yere çek kaptan. Sonra ben de senin gizemini çözeyim. ))
    Kemal: ..... ))))))))

Durum:
    ban68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 14. bölüm

Nihan: Esaretimin sebebini, beni Emir'e mecbur eden şeyi öğrenmek istemiştin. Öğrendin işte. Bi şey söylemiycek misin?
    Kemal: ...
    Nihan: Haklısın, ne söylenilebilir ki? Bu benim utancım.
    Kemal: Bu doğru değil. Bu doğru değil. Hayır.
    Nihan: Evet çünkü ben hâlâ evliyim. Kağıt üzerinde bile olsa.
    Kemal: Keşke bana zamanında söyleseydin Nihan. Keşke duyduğunda gelip bana söyleseydin. Ben bunların hiçbirisinin yaşanmasına izin vermezdim. Hiçbirinin. O yüzüğün senin parmağından geçmesine izin vermezdim.
    Nihan: İkimizin de elinde değildiki Kemal. Benim Emir'le evlenmekten başka çarem yoktu. Yoksa Ozan hapse girerdi.
    Kemal: Aşşalık herif, aşşalık herif. Seni kardeşinle tehdit ediyo! Kardeşini hapse girmekle! Aileyi çocuklarının geleceğiyle tehdit ediyo! Sen de evlenmeyi kabul edince her şeyi örtbas etti. Keşke buna izin vermeseydiniz Nihan. Yani Ozan'a...
    Nihan: Yapamazdık Kemal. Sen Ozan'ı tanımıyorsun. Yani biz eğer Ozan'ı polise teslim etseydik Ozan buna dayanamazdı.
    Kemal: Yani tamam, seni anlıyorum. Tabi kimse hapse girmek istemez ama herkes suç işlesin ailesi de bunları gizlesin mi?
    Nihan: Anlamıyosun Kemal. Gerçekten anlamıyosun.
    Kemal: Nihan, hâlâ bu hatadan geri dönebilirsiniz.
    Nihan: Kemal sen delirdin herhalde. Asla olmaz, asla. Kemal bak ben sana bir ihtimalden bahsetmiyorum, olacak olanları söylüyorum. Eğer Ozan hapse girerse ölür. Anladın mı, O ona dayanamaz, ölür.
    Kemal: Nihan...
    Nihan: Sakın...Sakın Kemal. Sakın aklından bile geçirme. Bak Kemal, sen bunu merak ettin ve ben sana bunu anlattım. Tamam mı? Ve biz ölene kadar bu sır ikimiz arasında kalacak. Eğer beni ezip polise gidersen,eğer Ozan'ı polise teslim edersen işte o zaman seni ölene kadar affetmem. Anladın mı?! Sakın!

Kemal: Nihan, n'pıyosun burda?
    Nihan: Kayboldum Kemal. Her yanımı örümcek ağı gibi sırlar, yalanlar sarmış. Artık evim neresi bilmiyorum.
    Kemal: Senin evin benim. Hadi her şeyi anlat bana. Koskocaman bir beş sene borçlusun. Her şey çiftlik evinde mi olmuş?
    Nihan: (Nihan "evet" manasında kafasını sallar)
    Kemal: Nasıl olmuş peki?
    Nihan: Ozan'la Emir birlikteymiş. Yanlarında iki tane kadın varmış. Sonra Ozan'la kadın başka bi odaya geçmişler. İkisi de çok sarhoşmuş. Kazayla kadını vurmuş.
    Kemal: Kazayla mı?
    Nihan: Çünkü silah patlamış.
    Kemal: Silahın ne işi var?
    Nihan: Emir'in silahlarından biriymiş. Kadın gizlice oyun oynamak için almış ama artık nasıl olduysa Ozan'ın elinde patlamış silah. Kadın vurmuş.
    Kemal: Bu kadar mı?
    Nihan: Evet.
    Kemal: Nihan, gel. Bana şunu başından anlatsana. Her şeyi baştan anlat.

Kemal'in cam kulübede:

Nihan: İnsan olayın şokuyla enine boyuna düşünemiyo zaten. Kim ne derse tama diyosun. Sonra sonra beynini yemeye başlıyo sorular. Sanki soruların cevabını bulsan o günahtan kurtulacakmışsın gibi geliyo ama kurtulamıyosun. Çünkü bütün soruların cevabı aynı. Benim kardeşim katil.
    Şüpheleniyosun hâlâ dimi?
    Kemal: Nihan, anlattıklarında bazı kopukluklar var ama.
    Nihan: Senin kafandaki bütün soruları biz de sorduk, ince ince düşündük ama gerçek bu. Bak merak ettin anlattım. Lütfen daha fazla kurcalama, üzerine gitme konunun. Tamam mı? Kapat.
    Kemal: Bol tarçınlı.
    Nihan: Teşekkür ederim.
    Kemal: Afiyet olsun. Bana saldıranların kim olduğunu buldum.
    Nihan: Nasıl? Kimmiş?
    Kemal: Kim olabilir, Emir'in adamları.
    Nihan: Allah'ın cezası. Artık sana açık açık saldırmaya başladı, fardında mısın? Çok korkuyorum Kemal.
    Kemal: Sen marak etme. Ben onu durdururum.
    Nihan: Kemal, Emir'e bulaşma, n'olur.
    Kemal: Nihan, adalet kendi kendine yerini bulmaz. Onu bizim sağlamamız lazım. Her şeyi emniyete anlattım. Bugün karakola götürcekler.
    Nihan: Ne!
    Kemal: Evet, sadece ifadesi alacaklar ama olsun. En azından dokunulmaz olmadığını anlar.
    Nihan: İyi de Emir bunun altında kalmaz ki.
    Kemal: Nihan, sen beni boşver. Asıl kendini düşün. O pislikten kendini kurtarmam için bana yardım etmen lazım.
    Nihan: Yapamam. Kızma bana. Bana sırt çevirme n'olur. Kemal ben sadece senin yanında nefes alabiliyorum.
    Kemal: Seni iyi edicem. Sen yeterki bana inan. Her şeyi düzeltçem, her şeyi.
    Nihan: Keşke bi uçan süpürgem olsaydı ya da sihirli değneğim. İşte o zaman ikimizi de kaçırırdım buralardan. Evim senin yanın olsaydı, omzun sığınağım...
    Kemal: Sen bana bugün her şeyi anlattın ya, ben artık daha güçlüyüm. Sana söz veriyorum, söz veriyorum seni kurtarıcam. Hepimiz için çıkış yolunu bulucam. Hepimiz için. Gel.

Nihan: Ne zamandır uyuyorum?
    Kemal: Konuşma. Bakışlarında beni dinlendiren bi şey var. Kıyısındaymış gibi en sakin denizlerin.
    Nihan: Bir yelkenliyim şimdi senin limanında. Fırtınalardan geldim, sende dinleniyorum. Bu huzur, bu sessizlik hiç bitmesin diyorum.
    Kemal: Sen istersen bitmez. Nihan bak böyle kaçarak Emir'in hayatını kolaylaştırıyosun.
    Nihan: Kemal anlattım işte sana her şeyi. Mecburum.
    Kemal: Mecbur değilsin. Kardeşinin cezasını sen çekmek zorunda değilsin Nihan. Bak yanlıştan doğru çıkmaz. Eğer biri cinayet işlediyse polise götürülür. Doğru olan bu. İki iki daha dört Nihan.
    Nihan: İşte bu yüzden Kemal. İşte bu yüzden yıllarca senden sakladım. Sana hiçbir şey anlatmadım. Ozan'ı polise teslim et diye tutturacanı biliyodum.
    Kemal: Mantıklı düşünemiyosunuz. Bu yaptığınız akıl alır gibi değil.
    Nihan: Kemal sen beni anlamıyosun galiba?! Ozan hapse gererse ölür, ölür. Eğer Ozan'a bir şey olursa işte o zaman beni kaybedersin. Beni ailemle senin aranda tercih yapmak zorunda bırakma lütfen.
    Kemal: Sen yıllar önce tercih yaptın zaten. Aileni seçtin. Yine arkasında duruyosun.

Sayfa 1/55 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri