Sayfa 201/201 İlkİlk ... 101151191197198199200201
1005 sonuçtan 1,001 ile 1,005 arası

Konu: Kara Sevda - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    ban68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

NİHAN İNTİHAR MI EDECEK?
    #AyYapım imzalı, #BurakÖzçivit ve #NeslihanAtagül, #KaanUrgancıoğlu ve #ZerrinTekindor’un oynadığı #KaraSevda’nın yeni bölümünde, Kemal’e kavuşmanın kıyısından dönen Nihan’ın çaresizliği damga vuracak. Emir’e karşı büyük bir savaş veren Kemal ve Nihan, kavuşmak için şafak sayarken yeni bir çıkmazla karşılaşacaklar.

Kemal ve Nihan, Emir’le olan savaşlarında, Emir’in eline geçen yeni kayıtla tekrar başladıkları noktaya dönerken; Kemal ve Nihan arasındaki tüm umutları söndürdüğüne inanan Emir, artık Nihan’ı daha ağır koşullarda mahkum etmeye karar verecek. Yaşananların ardından, Kemal ve Emir’in en sert koşullarda karşı karşıya geleceğini anlayan Nihan, Kemal’i ve kendini kurtarmak için, çok tehlikeli bir karar alacak.

Emir’in kardeşi ve şantajcısı Asu, Kozcuoğlu ailesine olan düşmanlığı ve Kemal’e olan aşkının arasında kalacak. Asu'nun attığı adımlar, Kemal ve Nihan’ın ilişkisini de bambaşka bir boyuta taşıyarak Nihan’ı Emir’in çıkışı olmayan kollarına itecek.

#HilalSaral'ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda , heyecan ve duygu yüklü yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da #StarTV'de ekrana gelecek.

Alıntı serebra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nihan tekrar otele mi dönüyor kafam karıştı iyice.
    Cümleni biraz açar mısın? Benim de kafam almadı sorunu...:img-hyste
    Hayat bir gündür. O da bugündür.

Durum:
    serebra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Uzaklar diye bir yer
    Konular
    16
    Verdiği Beğeni
    235

Aldığı Beğeni: 598

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ban68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cümleni biraz açar mısın? Benim de kafam almadı sorunu...:img-hyste
    :img-hyste:img-hyste
    Şimdi özet ''Nihan eve dönüyor. Bütün yasaklara rağmen ilk fırsatta Kemal'e koşar.'' diyor ya. Şu intihar olayı otelde yaşandığına göre Kemal'le buluştuktan sonra tekrar otele mi dönüyor?

Durum:
    lal08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim için problem Zeynep'in esas kız olmaması değil. Sivrilebilecek bir yan karakterken sivrilememesi. Bunda hem senaryo etkili hem de oyunculuk.

Nihan, Asu'nun yanında çok sönük kalıyor. Özellikle düğün sahnesinde çok barizdi bu. Nihan güzel mi? Bazen çok güzel geliyor bazen resmen çirkin. Ama bence başrolü gayet güzel taşıyor. Asu'da zarafet var, seksapel var. Bunlarla Nihan yarışamaz. Onun avantajı gönül kimi seviyorsa güzelin o olması:)
    Neslihan'ın gözaltları bazen ona yaşlı bir ifade veriyor. Ama genel olarak genç değil çocuksu duruyor. Bu da bir kadınsılık problemi yaratıyor olabilir. Nihan zaten çocuksu, sevimli, tatlı bir karakter. Cast cuk oturmuş. Neslihan da Nihan'ı çok güzel taşımış.
    biraz kirparak alintiladim, alt alta mesaj kirliligi olmamasi adina. zeynep karakteri hakkinda birebir katiliyorum size. hem karakterin senaryo problemleri var, hem de zeynep'i oynayan oyuncu 'dogal' olmadigi icin inandiriciligi yok. bu baglamda, zeynep'in hicbir sansi kalmiyor karakter olarak bence.

asu'yu oynayan oyuncu 'tipik bir turk guzeli' esmer, kadinsi v.s. neslihan kumral saclari, renkli gozleri, cocuksu durusu ile daha avrupai bir guzel. yani ikisi cok baska kategorideler, karsilastirmak bu sebeple biraz haksizlik gibi. aslinda sansli kadinlardan neslihan bence, 'bebek yuzlu' ifadesi sebepli uzun yillar yasini gostermeyecek. su an bile gercek yasini, 23-24 civari sanirsam, pek gostermiyor. ote yandan bu yasini gostermeme konusu oyunculukta problem yaratabilir zaman zaman. mesela burak'la ilk basta bu durumu elestirmistim, ekran kimyalarini biraz etkilemisti bu bariz yas farki sebepli (universite yillari daha esittiler ama kemal 'is adami' gorunusuyle nihan'dan basta bayagi buyuk duruyordu) ama astilar gibi yada benim gozum alisti :img-wink:... dediginiz uzere gozlerin altindaki torbalar haric yasindan da genc duran bir kadin neslihan. gelelim nihan karakterine... neslihan'in bu 'bebek yuzlu' ve cocuksu hali aslinda cuk oturmus nihan'in deli dolu karakterine. bu tarafdan bakildiginda ben castingi cok basarili buluyorum. mesela asu'yu oynayan oyuncu tipinde bir oyuncu (biraz daha 'suh' ve 'kadinsi') hic gitmezdi nihan karakterine. ozetle, cumlelerinizde ve cikarimlarinizda aynen katiliyorum.

Durum:
    ban68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı serebra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :img-hyste:img-hyste
    Şimdi özet ''Nihan eve dönüyor. Bütün yasaklara rağmen ilk fırsatta Kemal'e koşar.'' diyor ya. Şu intihar olayı otelde yaşandığına göre Kemal'le buluştuktan sonra tekrar otele mi dönüyor?

Allah iyiliğini versin Balkız. Anlaşıcaz. :img-hyste

İntihar olayı yaşandıktan sonra tekrar otel olayı yok. Felaket tellâllına göre bu kez Asu devreye girecekmiş baksana. Elinden geleni ardına koymayacakmış. Karabasan gibi cümle kullanmış. Evlerden ırak. Kabus gibi.

Asu Emir'i aratacak. Bunlar birbirine düşmeden Nihan-Kemal'e gün yok. Sanırım Kemal de Asu'yla evlenmeden Emir'in kardeşi olduğunu anlamayacak veya öğrenemeyecek.
    Hayat bir gündür. O da bugündür.

Durum:
    tanafrench - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Gone Girl ;)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ban68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah iyiliğini versin Balkız. Anlaşıcaz. :img-hyste

İntihar olayı yaşandıktan sonra tekrar otel olayı yok. Felaket tellâllına göre bu kez Asu devreye girecekmiş baksana. Elinden geleni ardına koymayacakmış. Karabasan gibi cümle kullanmış. Evlerden ırak. Kabus gibi.

Asu Emir'i aratacak. Bunlar birbirine düşmeden Nihan-Kemal'e gün yok. Sanırım Kemal de Asu'yla evlenmeden Emir'in kardeşi olduğunu anlamayacak veya öğrenemeyecek.
    Bi dk simdi de ben anlamadim:img-hyste Muhabbetinize daldim boyle kusuruma bakmayin ama kendimi tutamiyorum :) Emir intihar etti diye Nihan'i birakacak, ama bu sefer Asu yuzunden mi Nihan eve donecek?

Ben siralamayi once Ozan'in katil oldugunu ogreniyor, sonra eve donuyor, Emir'in yasaklarina ragmen Kemal'le bulusmak icin o intihar sahnesindeki yere gidiyor (cunku Kemal'le romantizm fotolari ve fragmandaki kiyafeti ayni), sonra intihar sahnesiyle bolum bitiyor diye anlamistim. Asu'nun yaptiklariyla ilgili kisim da ya iste gecen bolum goruntuyu Emir'e gondermesidir ya da gelecek bolum yapacagi sinsiliklerin habercisidir diye dusunmustum :) Simdi kafam karisti...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri