Sayfa 203/203 İlkİlk ... 103153193199200201202203
1015 sonuçtan 1,011 ile 1,015 arası

Konu: Kara Sevda - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    ban68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Nihan bütün gece uyumadı. Ayağını bile uzatmadı. Sabah oldu yine uyku yok, koşacakmış. Acaba Nihan ressam değil de olimpiyatlara hazırlanan atlet mi? Bu kondisyonu nereden buluyor doktor? Doktor orada mısın? :img-clapp

"Kemal, belki de başka olasılıklara kalbini açmanın zamanı gelmiştir." diyen lafebesi, akıl kumkuması Leyla'ya aynı soruyu biz soralım. Sen neden kalbini açmayı düşünmedin, ha canım? O ağaçtan düşmüş birinin bunu söylemesi olmadı şimdi. Duymamış olalım.

Derd-i aşkı gayrıdan sorma ne bilsin çekmeyen
    Anı yine âşık-ı nâlâna söylen söylesin
    Baki

[Aşk derdini başkalarına sormayın; bu derdi çekmeyen ne bilsin!
    Onu yine aşk derdiyle inleyen, feryat eden âşığa sorun, o anlatsın.]

Durum:
    zeymir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Question

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allahhhhhhhhhhh çok mutluyummm şuan:happy0064

öncelikle hoşgeldin Zeymir:love01:bu nasıl güzel bir isimdir...
    çok mutlu oldum...yalnızlığıma derman oldun:love01:n'olur her zaman yazacak zamanı bul lütfennn...beni kör kuyularda ışıksız bırakma:img-hyste

O kadar çok Zeymir'den bahsettim ki...sende çok güzel özetlemişsin...

Zeynep, Emir'i ilk gördüğü andan beri ona aşık:img-in_lo...Kız bu konuda baştan aşağıya haklı...Emir aşık olunmayacak adam mı?...tabi onu tanıdıkça, ne kadar kötü bir adama aşık olduğunuda her geçen gün daha iyi anlıyor...anlayacakta...aşk konusunda çok cahil bir kere...Kemal ile Emir'in arasındakilerin savaş olduğunu daha bu bölüm anladı...Kemal abim benim ya...aramızda kalmandan korkuyorum dedi...aslında gerçekleri bir bilse...zaten çoktan aranızda kaldı kız....dediğim gibi Emir'i tanıdıkça bırakacak peşini...bu bence çok iyi gelişmelere sebep olacak...kim 7-24 peşinde dolanan birisiyle olmak ister ki...kaçan kovalanır:img-hyste

Zeynep, Emir'le bir geleceğinin olmayacağını bilse dahi...aşkının meyvesini kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır...Ben Demir bebeğin halasıyım...ama malum mesafeler, yetişemiyorum herşeye:img-hyste...Asu ise gerçek halası...Demir bebek için elinden geleni yapacaktır...yapsında...çok haklısın...babası olacak manyak...zaten tescilli manyak...ne kadar uzak durursalar o kadar iyi...

Aslında şöyle bir klişe ne güzel olurdu...şimdi Emir, kan kanseri falan olsa...tıp çaresiz kalsa falan...çok acil ilik lazım olsa...Asu hayatta vermez...gelse muhtaç kalsa Demir bebeğe...ayyy çok güzel olur değil mi? manyak anlar belki o zaman...:img-wink:

Benim Zeynep ve Zeymir bebeği için tek dileğim...o evden ve Ozan'dan en kısa zamanda kurtulmaları...Kemal'in bebeğin Emir den olduğunu öğrenmesini çok istiyorummm...

Zeymir'ciğim...böyle idol falan...estağfurullah...ne haddime...:img-hyste
    Canım benim de tek dileğim Zeynep'in Ozandan boşanıp o evden uzaklaşması :img-wink: Emir için bütün umutlarım inan bu bölümde uçtu gitti :img-bye2: Bebeğin kendisinden olma ihtimali bile umrunda değil sinir şey :img-beee: Ama ne yalan söyleyim benim hala bir Emir Zeynep umudumla bir Emir Zeynep sahnesi hayalim var :img-in_lo Zeynep'e bir şey olsa Emir onu hastaneye götürmek zorunda kalsa sonra doktor onları evli sanıp Emire bebeğin kalp atışlarını dinletse böylece Emir Zeynep'e ve bebeğe karşı biraz bir şey hissetse ne güzel olur :img-in_lo Bu sahneyi bebeğin babası olduğunu öğrenince yaşasın istiyorum :img-in_lo Bu arada bende Zeynep'e mükemmel melek gibi biri demiyorum ama o kadar da kötü biri değil bence insanlar abartıyor :img-beee:

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    706

Aldığı Beğeni: 1,570

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hep yazıyorum...yıllardır forumu okurum...hep yazılırdı...hadi arkadaşlar...az kaldı başlığı kapatmaya:happy0064 ...çok şükür banada nasip oldu bunu yazmak...

bizim başlık ne zaman kapanacak acaba? bilmem 1000 kaçıncı yorum oldu:happy0064
    Ahahah biz geçen Hayat Şarkısı sayfasını öyle kapatacağız diye yazdık durduk ıkındık 105. sayfa oldu kapanmak bilmedi de birileri modlara yazdı anca:))) O kadar kolay değil sayfa kapatmak:))))

Alıntı aynurhay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

yanlışlıkla Hayat Şarkısı başlığına girmişim Zuzinha falan da yorum yapmış ,iki saniye düşündüm alla alla konu ne ki ne yazmış böyle diye.:img-hyste

Bölüm yorumum:İlginç bir bölümdü.:img-in_lo
    Koptum:))) Bir keresinde ben de Hayat Şarkısı yerine Kara Sevda sayfasına girip yorum yazdım tam gönderecekken fark ettim kopyaladım götürdüm:) Kara Sevda'nın fahri Hayat Şarkısı'nın asli izleyicisiyim:)))

Alıntı ban68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nihan bütün gece uyumadı. Ayağını bile uzatmadı. Sabah oldu yine uyku yok, koşacakmış. Acaba Nihan ressam değil de olimpiyatlara hazırlanan atlet mi? Bu kondisyonu nereden buluyor doktor? Doktor orada mısın? :img-clapp
    O bir kere hayatımın çok zor bir döneminde bana da oldu. Adrenalin pompalıyor vücut. İstesen de duramıyorsun. Allah vermesin:)

"Kemal, belki de başka olasılıklara kalbini açmanın zamanı gelmiştir." diyen lafebesi, akıl kumkuması Leyla'ya aynı soruyu biz soralım. Sen neden kalbini açmayı düşünmedin, ha canım? O ağaçtan düşmüş birinin bunu söylemesi olmadı şimdi. Duymamış olalım
    Çok doğru dedin aslında ama işte terzi kendi söküğünü dikemezmiş. Leyla'nınki de o hesap:) Mesela aslında 30 yıldır yaşamıyor ama hayat dersi verme konusunda da uzman. İlginç bir kişilik:img-wink:

Durum:
    ban68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bahçenin arka kapısını duvar ördürerek iptal ettiren Emir'e Nihan'ın tepkisi: "Manyak yaa" :img-kiss::img-ok:

E be kızım al sana spor işte, yık duvarı. Bak çalışmadık kasın kalıyor mu... Hem rahatlarsın da. Her şeyi de biz mi söyleyeceğiz. :calis

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O bir kere hayatımın çok zor bir döneminde bana da oldu. Adrenalin pompalıyor vücut. İstesen de duramıyorsun. Allah vermesin:)
    Demek ki bir yerlere yığılıp kalmadan anlayamaz bunlar belki de. Neyse ki Nihan'ımızın bebeği geliyor. Masumun yüzü suyu hürmetine bir şeyler değişecek. :icon_sorr

Dizilerde elinde süt bardağıyla dolaşmayan hamile bir tek Zeynep'i gördüm. :img-tomat

Nihan'ımın yürüşünün içine eden Kemal'imin bakışları Mona Lisa gibiydi. :img-hyste Gözleri kederli, ağzı tebessüm eder gibi. Adamın şirazesi kaymış gerçekten. Kurşun mu döktürsek. :img-hyste
    Hayat bir gündür. O da bugündür.

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,270

Aldığı Beğeni: 1,053

Bahsedilme
    0 Mesaj

Nihan'ımın yürüşünün içine eden Kemal'imin bakışları Mona Lisa gibiydi. :img-hyste Gözleri kederli, ağzı tebessüm eder gibi. Adamın şirazesi kaymış gerçekten. Kurşun mu döktürsek. :img-hyste
    Mona Lisa mı:happy0064

değil mi ya...bir tarafı ağlayıp bir tarafı gülüyor muydu...o ünlü tabloda ki kadının...yada öyle bir şey:img-hyste kalmış aklımda..

Bana daha çok...Küçük Emrah gibi baktı gibi gelmişti ama:img-hyste bu da bir yorum tabi...isabetli bir yorum...:love01:

İçi kan ağlarken...yüz ancak bu kadar gülüyor demek ki:icon_sorr

dostum dostum güzel dostum...
    bu ne beter çizgidir bu?
    bu ne çıldırtan denge...

yaprak döker bir yanımız
    bir yanımız bahar bahçe

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri