Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
997 sonuçtan 996 ile 997 arası

Konu: Kara Sevda - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    AFKfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    889

Aldığı Beğeni: 646

Bahsedilme
    13 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemal bu Nihan'a yüz vermese de Nihan kendi kuyuya atsa ya da düşse:) Kesin eğilip bağırır benden vazgeçme ya da seni seviyorum diye sonra da düşer. -Mektup varsa açılır, kuyu varsa düşülür.- Neyse sonuçta o mektubun ortaya çıkışı Kemal'in kuyudaki bebeğe muadil bebek almasıyla olmuştu. Şimdi Nihan ortadan kaybolsa mesela. Herkes arasa. Tabi ki gidip Kemal bulup kurtarsa. Nihan'la beraber düşen bebeği de bulur 20 senelik bak iyi referans olur:) Tekrar birleşmeleri bu vesileyle olsa. Gerçi sağlam bir barışma referansı olması için Nihan'ın intihar maksadıyla kuyuya atlaması mantıklı olur ama o da çok saçma bir intihar şekli:) Afkfan'ım yardım et kafam karıştı:)
    Bence mantikli, Bu kacma meselesi aklima geldi dun, Ve bence de olabilir, bilmiyorum dun yazdigim yorumu okudun mu... Ama o kuslari, bu kus repleri falan bosuna degildi... Nihanin bir sekil az da olsa Ozgur olmasini gerektiriyo yazdiklari repler.... Ama tabii ki Kemal Ozgur olamicak... 2. Fragmanda zaten silahi gorduk, yani patlamasi lazim demi... 7 bolum arayla tekrar bir intihar yazmazlar, Bu Sefer hamile de olucaktir (hehehe hala bekliyorum)...ama formul soyle ana temada konular -7,-4 bolum oncesine gidiyo gibi.... Bolum sonlari da -4+-10+-11 combinasyonlarindan olusuyo.... 31+25+24= 35 bolum sonu... Bir kac haftadir tutuyo.... Eger sezon finalinde kadar tutarsa, 34 de Tufan'in Emiri oldurmek istemesi vardi, Asunun arkasindan Ve Hakkinin arkasindan is cevirmisti... Bakalim tutucak mi...

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,270

Aldığı Beğeni: 1,053

Bahsedilme
    0 Mesaj

her seçim bir kaybediş...her tercih bir vazgeçiştir...:865323

Nihan...5 yıl önce kardeşini seçti...bir seçim yaptı...bu 5 yılı öyle kör kuyularda da geçirmedi...gayet güzel bir evde...mesleğini icra ederek...hem ailesinin...hemde kendisinin, refah içinde olan yaşantısına devam etmeyi sağlayacak imzayı attı.

Evli olduğu adam...tam 5 yıl boyunca...onu çok istediği halde...aynı yatakta yatmaya bile ikna edemedi...araya yastık falanda konulabilirdi...ayrı ve kocaman bir oda...hayat bu esas kıza bayağı güzel aslında...:good:

sonra ne olduysa 5 yıl sonra Kemal çıkageldi...sözde bir seçim yapmış olan Nihan...aşkına yenildi...herşeyi tüm mecburiyetleri bir yana bırakıp...her ama her fırsatta sevdiği adamla dudak dudağa da geldi...yani şöyle düşününce...

ben Nihan olsaydım...yaptığım seçimin arkasında durur...her fırsatta sevdiğim adamı bu kadar tehlikeye atmazdım...senin yaptığın yanlış seçimin bedelini ona ödetmezdim...:img-tomat

bu vuslat için...sadece onun çaba göstermesini de beklemezdim...taşın altına elini koyma sırası Nihan'day dı...ama o yine kolay olanı seçti...

Kemal'i seçiminde özgür bırakması...Kemal için yapacağı en iyi şey...:img-in_lo

kuş öldü Nihan...onunla uçmayı değil...onun yalnız ölmesini sen istedin...yada istemeden öldürdün:865323

e şimdi neden vazgeçme bizden deyişin...vazgeçmese ne olacak...planın nedir?:calis

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri