Sayfa 191/201 İlkİlk ... 91141181187188189190191192193194195 ... SonSon
1002 sonuçtan 951 ile 955 arası

Konu: Kara Sevda - Bölüm Yorumları (7)

Durum:
    sinemya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı AFKfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ** kol dugumesi degil pardon, gomleginde dugume, ama bosuna degildi....

Feb 7'de yazdigim yorum, gecen bolum'den once hatta.... Zeynep'in bebegi olacagi hic ama hic SUPRIZ olmadi.... ki ben Nihan icin de baby #2 bekliyorum..... bence Emir, Zeynebi panikle yakabilir.... bu konunun tam orta yerine atabilir.... Zeynep de akilanmaya basliyo biraz biraz.... her ne kadar kendini aklandirmaya calissa da, yaptiklarinin bir cezasi olmali karakter icin.... oyle yaptim ettim, sonra aaaaa bak yolumu buldum anne deyip hersey gulluk gulistan olmicaktir Zeynep icin....

Bu sefer Zeynep aslinda soylemeyebilir hamile oldugunu, yada yalan soyler Hakan'dan diye....eninde sonunda Emir'in cezasini da Zeynep kesicek.... adam hayali sevginin pesinde saplanti yaparken, gozunun onunde gercek olabilicek bir aski, sevgiyi kaybedicek sonunda ve bunu anlayica Emir icin "game over"..... hala israrciyim, Zeynep Mujganin kaderini yasicak!
    Emir annesine ben babam gibi olmayacağım nihanı hep seveceğim,onun elini hiç bırakmayacağım derken aslında babası gibi olduğunun farkında bile değil banada zeynep müjgan hanımın kaderini yaşayacak gibi geliyor.Çünkü zeynep konusunda 1.sezon senaristler bazı sinyaller vermişti misal bu sözleri annesine söylerken ilk önce şeker portakalını okudu ve bu kitabın baş kahramanı zeze emir ilk sezon telefonunda zeynebi zeze olarak kaydtmişti bir de küçüğüm demesi var tabi bundan dolayı zeynebin emirin hayatında önemli ölçüde etkileyecek bir karakter olması gerektiğini düşünmüştüm.
    Bence emir zeynebi bu bölüm satmayabilir çünkü özette kararı vermeden önce zeyneple konuşacağı yazıyor asu ile beraber olmasa bu konuda satabilir derdim ama emirin kararı zeynebi ifşa etmek olsada olmasada asu zaten zeynebi açığa çıkaracağı için bana emirin zeynebi satmayacağı düşüncesi geliyor asu malum çünkü :img-hyste Tabi belli olmaz ancak fragmanda gördüğüm zeynebin duygusal konuşma yaptığı emiri etkileyebilir.Bakalım ne doğrultuda karar verecek .Ne karar verirse versin zeynebin çocuk hakandan demesi çok yüksek olasılık hamileliği çünkü belli bir yere kadar saklayabilir eninde sonunda öğrenir emir hamile olduğunu ama benim merak ettiğim kemalin ne doğrultada hareket edeceği olayların ne kadarını bileceği zeynebin çocuğunun emirden olacağını bilecek mi misal malum emir kemalin çocuğunu sahiplenmiş bir şekilde ancak kendi çocuğundan bihaber olacak kemale yaptığının cezasınıda çekecek gibi duruyor

Durum:
    umutsuzbikafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gencler cocuk emirdende merak ettigim konu en son ne zaman kacinci bölüm zeymir vuslati oldu?:img-in_lo:icon_whis

Durum:
    Zeymir97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Berlin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı zuhal 21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.fregman çıkmış inanamıyorum zeynep hamıle şok oldum resmen hıç beklemıyordum çok mutluyum ya senarstler bu sevıncı kursagımızda bırakmasalar gecen seferkı gbı
    Aman allahim

Sende mi zeymicisin Zuhalcim :love01: buarada hosgeldin sonunda seninle ayni cifti desteklememize sevindim :happy0064 aynen Zeynep hamile erkek cocuk geliyo anlasilan umarim Emirin akli basina gelirde Zeynoyu uzmeyi birakir Nihani sevdigi yok zaten. Asu sinsirellasi yine yapti yapacagini özeti okudun mu bilmiyorum Ozan cinayetini kizin üzerine yikmasini isteyecekmis emirden. Umarim emir böyle bir adilik yapmaz zaten fragmandada aci cekiyo gibiydi kiz keske beni sevseydin diyince. Kiyamam ya yapma etme emir seviyosun kizi iste kendine itiraf et bunu önce sonrada Zeynebe hem kiz iki canli artik üzülmemesi gerekiyo ya bide aklima ne takildi umarim bu bebek olayini hakzey evliligine baglamazlar dizide iki tane formalite evlilik var zaten 3.yude eklemesinler dizinin adini keske formalite sevdam koysaymis senarist bikkinlik geldi artik birlestir su asi ciftimizi. Nihan Kemal emir Zeynebin kaderleri birbirlerine dugumlenecekmis sence bu ne demek yorumunu bekliyorum canim :love01:

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,270

Aldığı Beğeni: 1,053

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yarenzeymir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bölümü sabırsızlıkla bekliyorum... Küçük Kozcuoğlu yola çıkmış geliyor Bunu çok uzun zamandır bekliyordum(k) ve sonunda gerçekleşiyor.Bu bebek herkese iyi gelecek her iki çiftede.En önemlisi Emir'e kendi çocuğu iyi gelecek...İçim içime sığmıyor Zeynep'im Demir bebeğimiz geliyor inşallah
    Yaren'im....:love01:...

canım...itiraf ediyorum...sen her bebek gelecek dediğinde...ben ne bebeği ya...kaç zaman oldu?...bu dizide sadece bir bebek olacak...o da Deniz bebek diyordum...ne diyeyim büyüksün...:img-in_lo...

gel sen yine de beni dinle...bayrakları hemen asmayalım...:img-hyste...çok değil iki saat sürdü ya sevincimiz......Demir bebek benim içimde uktedir......yine gönlümden geçen erkek bebek olacağı...tabi bizim kız üzüntüden bu bebeğide düşürmezse...

Özette ilgimi çeken yerleri yorumlamak istiyorum

"Kemal ile Nihan için vuslatın yaklaştığını fark eden Asu, Emir’e, Nihan ve Kemal’i sonsuza kadar ayırabileceği elindeki büyük kozu hatırlatır: Zeynep. Emir’den, Ozan cinayetinin tek faili olarak Zeynep’i Kemaller’in önüne vermesi ister."

Zeynep'im şimdi neden Asu'yu bu kadar sevmediğimi daha iyi anlamışsındır Cinayet konusu ne zaman ortaya çıkacak diye bekliyordum. Asuya ne yazsam az içim soğumaz , çok değil 4 bölüm önce yanında Deniz'in olduğunu bildiği halde Nihan'dan kurtulmak isteyen kişide Asuydu ! Sıra birkaç bölüm içinde Asuyada gelir bakalım kendini nasıl kurtaracak
    vay Asu vay...vay sinsirella vay...:img-hyste...(Asu'yu seven ve sevdiğim arkadaşlarımdan çok özür dileyerek)...yüksek müsadenizle dalmak istiyorum...:calis...

anlamadığım neden sadece Zeynep?...Emir'in duygularını mı sınayacaklar...her şey bir yana...ya konuşmaları çok duygusal değil mi.?...:img-in_lo...

Zeynep: keşke sevseydin beni...keşke abime sapladığın bir bıçaktan fazlası olsaydım...

Emir: ................derine daha derune...:icon_whis...

bana da Emir...Zeynep'i ele vermez gibi geliyor...sanki Asu yapacak yine ne yapacaksa...

Zeynep Emir'in kendisini yaktığını düşündüğü için ve bebeği için Hakan'la formalite evlenecek bence...klişe candır sonuçta...

ya tek dileğim...umarım yani inşallah Emir...Zeynep'e bunu da yapmaz...yaparsa şayet...benim diyeceğim artık bu olur...

Asya: sevgi neydi?...sevgi iyilikti...dostluktu...sevgi emekti...:icon_sorr...

"Kemal ve Nihan, Ozan’ın cinayetindeki izleri takip ederek sonuca doğru ilerlerken, Emir de Zeynep’in hayatını değiştirecek kararını vermeden önce Zeynep'in karşısına çıkar. Hem Nihan’la Kemal, hem de Zeynep’le Emir için çok sarsıcı, yepyeni bir süreç başlamak üzeredir. Artık dördünün hayatı, birbirine düğümlüdür."

Ben Emir'in Zeynep'i ele vereceğini düşünmüyorum , Emir yapamadığı için bunu Asu'nun yapacağını düşünüyorum. En sonunda Kara Çalı olma görevi Asuda Her ne kadar sarsıcı bir süreç başlamış olsada ben bu işin sonunda Zeynep'in aklanacağını düşünüyorum çünkü katil Zeynep değil. Asu cinayet günü hakkında herşeyi bu kadar iyi bilmesi tesadüf olamaz.Nihan'ın ölüm emrini nasıl hiç düşünmeden verdiyse Ozan'ıda aynı şekilde öldürttüğünü düşünüyorum. Ve başından beri savunduğum birşey vardı bilen bilir. Hikayenin benim için 4 ana karakteri vardı Zeynep , Emir , Kemal , Nihan...Bunu özetin son cümlesinde de vurgulamışlar ; "Dördünün hayatı birbirine düğümlüdür..." Bu işin sonunda ya hepsi mutlu olacak yada hepsi mutsuz.Tercihim tabikide mutlu olmaları Asuda sonunda babası Galiple mapushanede inzivaya çekilirler
    şimdi biz ikimiz bu cinayet işini seninle bayağı konuştuk...:calis...Zeynep kendini katil sanıyor...Emir vurulduğu için bence konuya hakim değil...

Tarık...Zeynep yastıkla boğdu sanarak Ozan'ı asıyor...

ya asmak dedimde...Ozan intihar olarak kayıtlara geçtiğine göre...kesin ölüm nedenin belirlenmesi için mezarını açacaklar büyük ihtimal...

bir kere Zeynep öldürdüyse bile...nasıl o kadar yükseğe asacak?...bir de ilginç bir kelime geçiyor özette..."tek fail" gibi...neden sadece Zeynep...Tarık'ı neden olaydan uzak tutuyor Asu?...burası benim özellikle çok dikkatimi çekti...

Tarık bence izin vermez...kardeşinin hamile olduğunu öğrenirse...hiç vermez...Tarık-Zeynep iyi günde de kötü günde de kardeş gibi kardeşler çünkü...tabi bebeğin Emir'den olduğunu öğrenen Tarık ne yapar bilemem...çok BÜYÜK konuşmamak lazım......

ama sanki bu işi önce Kemal-Nihan öğrenecek...Zeynep olanları bildiği gibi anlatırsa...bu kez Tarık girecek işin içine...

bilmiyorum....bir umut belki Emir-Kemal birlikte gerçek katili bulmak için hareket edebilirler...keşke böyle olsa...

sarsıcı süreçten anladığım...Kemal...kardeşinin katil olduğunu öğrenecek...abisinin yardım ettiğini...

Nihan...Ozan'ın katili sevdiği adamın kardeşleri diye sarsılır...

Zeynep...Ozan'ı sonuçta Emir'le ilişkisi duyulmasın diye susturmaya çalıştı...Emir bunu bile bile onu ele verirse...bayağı sarsılır...

hepsini anladımda....bunu anlamadım?...

Emir neden sarsılacak...Nihan sonsuza kadar Kemal'den ayrılacak...onun sevinmesi lazım bence...:)...

"artık dördünün hayatı birbirine düğümlüdür"...

yani iki tane bebek var ortada...bizimki de doğar inşallah...o zaman onları bir birine bağlayan sıkı sıkı bağlar olacak...Emir büyük ihtimal felç kalacak...Zeynep bebeğiyle birlikte bakar ona da...:img-in_lo...

Nihkem'de mutlu son....böyle biterse efsane olur dizi...

Alıntı umutsuzbikafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gencler cocuk emirdende merak ettigim konu en son ne zaman kacinci bölüm zeymir vuslati oldu?:img-in_lo:icon_whis
    umutsuzbikafa'cım...:love01:...

Zeymir :img-in_lo...24 saat içinde...bir akşam-bir de gündüz birlikte olmuşlardı...

41. bölüm...tuzak gibisin...:img-in_lo...

42. bölüm...Hakan'la görüşmeyeceksin...:img-wink:...

Durum:
    aynurhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Anıtkabir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 35

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cool

Günaydın:img-in_lo

Özete göre Deniz meselesi askıya alınırken Ozan cinayeti öne sürülmüş yine.

Ahh Asu vahh Asu.Asu Kozcuoğllarının Asu'su.Babasının kızı, abisinin kızkardeşi.Sinsilikte ikisini de sollar her daim.Çok söyledim çok yazdım da dinleyin kim beni.:img-hyste

Özette "Ozan cinayetinin tek faili olan Zeynep'i Kemallerin önününe atmasını ister" cümlesi ilginç.Tek faili gibi gözüken falan deseydi,cinayetin Emir'in "fişini çekin" emrinden kaynaklandığı daha da netleşecekti.Ama şunu anlamıyorum.Mesela Zeynep "evet gittim ,Emir'le ilişkimizi duymuş.Konuştum çıktım" dese nereden anlayacaklar ki yastıkla boğmaya çalıştığını.Kamera falan mı vardı oda da acaba?.Asu ,Emir'in Ozan'ı öldürteceğinden şüphelenip eski bir şantajcı da olduğundan mütevellit odaya kamera mı koydurmuştu acaba.?Abisine karşı elindeki tüm kozları kaybetmişti ,kendisine yeni kapılar arayışındaydı belki.

Kemal ile Nihan'ın vuslata yaklaştığını anlayan Asu ikisini sonsuza kadar ayırmak için Zeynep'i öne sürmüşmüş.:img-hysteNihan ve Kemal anne baba Soydereler duyunca bu olayı çok yıkılacaklar,çok sarsılacaklar ,şok olup bir süre kendilerine gelemeyecekler ama Nihan ile Kemal'i sonsuza kadar ayırmaz.Sebeplerini daha önce de yazmıştım Nihan çoook kıymetli kardeşinin ve babasının ölümünden sorumlu olduğunu düşündüğü Kemal'den vazgeçemedi.Hapishanede ne hayaller kurdu.:img-hysteSonra Ozan'ın Zeynep'in ihaneti yüzünden kendini astığını düşündüğünde de Zeynep ve Emir'i direk katil olarak görmesine rağmen on dakika falan sonra Kemal'in kalbini dinledi.:img-hysteAsu'nun bu planı tutmaz da bazı gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olur belki.

AFKfancım :good:Katılıyorum sana Zeynep'in yaptıklarının bedelini ödemesi gerekir."Sevdiim,sevdiim" diyerek sadece kocasını aldatmış ama pişman olup doğru yolu aramaya çıkmış olmak olsaydı keşke hikayesi .Zeynep'e çok kızardım ilk sezon çünkü intikam için girdiği evde gerçek bir evlilik olmadığını anlamasına rağmen Nihan'ın abisini çok sevdiğini bilmesine rağmen Nihan'a düşmanmış gibi davranıp Emir ne derse yapmasıydı.Çok kızardım ama şimdi acıyorum biraz.Çok geç kaldı bazı şeyler için çook.

Yine AKFfancım'la çok takık olduğumuz bir konu var ki Nihan'ın Emir'e dönüşü:img-hyste:img-hysteO zaman Zeynep'in hamileliğinden kaynaklanmıştı o dönüş şimdi Zeynep hamile olduğuna göre ortaya çıkacak diye bekliyorum konuların parallelik şeysinden ötürü:img-hyste:img-hyste

28.bölümden 35. bölüme kadar Kemal'in Nihan'a düşmanlığını izlettiniz bana.Kemal'in kafasına suikast silahı dayatıldığı ve de biraz dönüşü gecikince Leyla'nın yatağında bıçaklatıldığı ortaya çıkmayacak mı şimdi.?

Özetin son cümlesinden anladığım Emir ,Zeynep'i öne sürmeyecek ama Asu bir şekilde Zeynep'i Kemal ile Nihan'ın önüne atacak.

"Abime sapladığım bıçaktan fazlası olsaydın ." Konuşmanın başını sonunu bilmiyoruz tabi de Zeynep burada keşke beni sevseydin de abime yaptığım kötülüklerin bir anlamı olsaydı bari mi demek istemiş.:img-hyste:img-hysteYani Emir'den en ufacık bir ışık görse bıçakları bileylemeye başlayacak yine galibası.:img-hyste

Alıntı AFKfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala israrciyim, Zeynep Mujganin kaderini yasicak!

Nasıl yani.?Böyle yıllarca bitkisel hayatta mı kalacak?Bunu biraz açar mısın?

Spoiler İçermektedir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)