Sayfa 197/201 İlkİlk ... 97147187193194195196197198199200201 SonSon
1002 sonuçtan 981 ile 985 arası

Konu: Kara Sevda - Bölüm Yorumları (7)

Durum:
    ebruberen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben kutudan ne çıkacağını çok kestiremiyorum. emir o kutuya zeynebi koyup sadece bebeği için çıkartırsa çok bir anlamı olmaz. ben emirin zeynebi sevmesini isterdim. kendi çıkarlarını değil...

kemal ve nihanın dansı muhteşemdi. nihanın kıskançlıklarıda çok güzeldi :img-in_lo kavuşmalarına az kaldı. dibine kadar sinyallerini verdiler.

aklıma ne geldi. kutudan TARIK çıkmasın :img-hyste

Durum:
    umutsuzbikafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dün Emir beni hayal kırıklığına uğrattı Zeynep ailesine söz verdi ve ya istemedi beni diye Emir kurban etti Zeynep'i tamam Zeynep'e değer veriyor ama son yaptığı olmadı..Kurban diyorum çünkü öyle içinde olsun veya olmasın onu kurban etti sırf bebek için geri adım attı. .

Ve bu bebeğ'in bu kadar çok çabuk ortaya çıkması vay dedirtti. Keşke dediğiniz gibi hapisteyken falan öğrenseydi Zeynep görüşmek istemeseydi dört duvar arasında parmaklıklar ardında oğlundan bir haber olsaydı Emir.

Gelecek bölüm için en çok merak ettiğim şey ZeyMir yüzleşmesi :img-in_lo

Zeynep ilk inkar eder sonra bence de Hakandan der falan, Emir belki hafiften Kemal'in hissetiklerini anlar.

Beni asıl korkutan şu durum; Emir hapishaneye girince kürtaj olamaz çocuk doğar buyur diye birakmadim diye hem Zeynep'i hem kendini kandirirsa diye dusunmedim değil ama sonra aklıma ondan olmayan Denizi sahiplenmesi geliyor diyorum yok ya Emir bu sefer istiyecek bebeği babalık ne demek biliyor Zeynep'in aşkındanda emin. :img-in_lo

Bundan sonra Emir Zeynep'e ev tutmaya kalkabilir tekrar ama Zeynep tabisi kabul etmez Emir yatıp kalkıp dua etsin Zeynep şu paketlenme olayını öğrenmesin. Emir ilk başta bağırır çağırır gibi..

Hakan kesin Zeynep'e evlenme teklifi yapacak
    nasilki Kemal Deniz ve Nihan'ın iyiliği için Emirin yaninda olmasina bir sure ( az çok az da olsa) katlandi Emirde Kozcuoğlu soyadi babasi ve nihan için oğlunun hakanin yaninda buyumesini ve herkesin bebeği hakandan sanmasını öylece bekleyecektir. Bence..

Birde Zeynep hamileliğini hiç olmazsa Kemal'e anlatmalı diye düşünüyorum sonuçta Fehime yakalamadan önce olmuş hem Kemal baba Zeynep'i anlar. Ama tabiki söylemiyecek hatta bebek için Hakanin yaninda kaliyorum olacak. Zeynep ailesinin yanina gitmek falan isteyince Emir bebeği yaninda istediğinden ozanla tehtit edebilir. Bu bebek belkide Emir'in Soydere ailesine çok az zarar vermesini sağlayabilir en çok Galip'in tepkiyi bekliyorum erkek torun meraklısı Galip:img-hyste

O değilde bu çocuk'un halası asu umarım cidden erkek olur ve Kemal dayısına çeker:img-hyste

Durum:
    Melda94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Biliyordum Emir'in Zeynep'i satacagini. Oraya vedalasmaya geldigini. Zeynep'i kurban edecegini. Kendi icin, sevdigi kadin icin onu seven kadini kurban edecegini anlamistim.
    Fakat bu hediye paketi neydi? Muhtemelen son anda caydi bebek icin. Ama umarim Zeynep ogrenir. Cunku bu affedilemez.
    Her sey tamam dedim. Besbelli ici acidi satarken Zeynep'i, ne kadar soguk kanli gorunmey calissa bile "kotu adamin olmak istemezdim" demesi, son sozlerini soylemesini istemesi - ki bence gitme ya da kendine dair bir seyler duymak istedi Zeynep'ten - ve dis kapidan cikarken aci ceken bakislari. Tamam, bir sey var.
    bir gun Emir Zeynep'i sevecek mi? Bilmiyorum. Bir sey var o kesin. Ama ask degil simdilik. Durmasi bile bebek icin, Zeynep onu her an satmaya hazir bir adamla beraber olmamali. Ne olursa olsun.
    Duygularim karma karisik su an. Cunku gormek istedigimiz cok sey gorduk bu bolum. Emir'in hislerini ozellikle. Ama o son sahne, hediye paketi.
    Neyse, Hakan'a tesekkurler yalniz bu kadar erken ogrenmesini beklemiyordum. Emir bariz aci crkti orada. Sonra kendini kandirmaya calisti yok yok diye. Ama var. Evet, baba oluyorsun. Ama hamile olan asik oldugun degil, her an harcamaya hazir ve nazir oldugun, malesef seni seven kadin. Zeynep. Baslasin Emir'in pismanliklari.

Bu arada bolumden once izleyeceklerimizden korkuyorum demistim. Korkmakta hakiymisim cunku guzel seyler izlesek de final ciddi anlamda sarsici oldu benim icin.
    "insan çok yalnızken, bir tane daha kendinden doğuruyordu içinde;
    'korkma' desin diye."

Durum:
    aynurhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Anıtkabir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 35

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cool

Ya bişey dicem:img-hyste:img-hyste

Emir, yedi yıldır Nihan'ın anası, babası, kardeşi ,gelini, teyzesi aynı evde yaşamayı kabul etmişken Kemal'in bir kalemde" ileride evimizde üçümüzden başka kimseyi istemiyorum" demesi on numero.:img-hysteNihan'da kikirdiyor.:img-hysteHaklılar ama ya çünkü evlilikleri en gerçeğinden olacağından Emir'in rüyaları gibisi olacağından ötürü haklılar yanlarında kimseyi istememeleri.:img-in_lo:img-hysteVildancım sen de artık Leyla ve Ayhan'la takılırsın napalım.:img-hyste

Nihan'ın toplantıya girdiğinde Emir'in Nihan'a kitlenen hayran bakışları ve de Nihan'ın "ne var, ne" diye çemkirmesinden sonra bile "aşk" demesine takiben Nihan'ın aşk kelimesini duyunca Kemal'e bakması bu arada Kemal'in artık Nihan'ın kendisinden başka kimseyi asla sevmiyeceğini bilmesi ayrıca Emir'in kendi kendine gelin güve olduğunu bilmesinden mütevellit rahatlığı takdir edilesi idi.

En uzun cümle ödülünü sonra kabul ederim:img-hyste fakat hiç sevmediğim Zehra'yı ışık hızıyla sevdiğimden ötürü bana da on numero.:img-hyste

Hakan'ın Zeynep'e verdiği kıymet çok değerli bence.Emir tatmin olmadın mı tatmin edeyim mi falan diye tam Hakan'ın önünde aşağılamaya çalışırken engellemesi falan güzeldi.:good:Fehime'nin Emir'e kökün kurusun bedduasına rağmen Kozcuoğlu kökünü kızının devam ettirecek olması.:img-hysteGalip amca da Deniz'i duyunca çok büyük tepki gösterir sanmıştım.tııınn.:img-hyste

En bi sevdiğim sahne

-Neden?

-Nedenn?Çünkü:love04:

Durum:
    zuhal 21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bölüm tek kelime çok çok farklıydı...:icon_whis...

çünkü Emir çok farklıydı...benim için bölümün özeti...

Emir ve gel gitleri oldu...o kadar çok yazılacak şey var ki...dolu dolu...ama karmakarışıktı herşey...

Emir...Nihan mı...Zeynep mi derken?...

sadece Deniz'i seçti...Deniz'i seçerken ki sahnenin hemen devamında...kendi bebeğinin olacağı gerçeğinin vurgulanması çok güzel bir mesajdı...:img-in_lo...son sahne hariç...bence çok güzel bir bölümdü...

yalnız tahminlerimizin çoğu tutmadı...:)...bu kez sondan gideceğim...

tüm Zeymir'ciler gibi...benim en çok dağıldığım konu bu oldu...:calis...dün daha dizi başlamadan zaten fazlasıyla kederlenmeye başlamıştım...:865323...bir kere şaşırt bizi Emir...kır artık şu kabuğunu...yık şu duvarlarını...

offf...o hediye paketi neydi öyle?...Emir Zeynep'i hep aşağıladı...kırdı...döktü parça parça etti yetmemiş olacak ki...bir tek fiyonklu kırmızı kurdelalı hediye paketi eksik kalmıştı...sağ olsun onu da yaptı...:img-tomat...bu son yaptığından sonra çark etse de...ne değişir?...battı balık yan gider...

bunun dışındaki Zeymir yine Zeymir'di...:img-in_lo...

ben bebeği hemen öğrenmez diye düşünüyordum...çok kötü ters köşe oldum......ah Hakan ah...şimdi sen iyilik mi yaptın...yoksa kötülük mü?...bebek için değil "Zeynep" için dursaydı keşke Emir...:)...

tabi durduysa...bence durmamalı...Zeynep katil olmadığını artık öğrensin...nasılsa tek gerçek "düğüm" artık bebekleri...:img-in_lo...

Hakan: Zeynep hamile!!...

diye arkasından seslendiğinde...

nasıl kal geldi ama ya?...:img-hyste...

eee elin bebeği için...seni sevmeyen kadın için...seni gerçekten seven kadına böyle ihanet edersen...böylede kala kalırsın işte...:img-wink:...ohhh içimin yağları eridi...herşeye rağmen...o pişmanlığını görmek çok güzeldi...

hatta o arabada giderken ki karışıklığını izlemek paha biçilmezdi...

Nihan Nihan diye diye ördüğün duvarı o kadar yükseltmişsin ki...kör kuyularda kaldığında...ışığın olacak kadınıda bir güzel harcadın...aferin sana Emir...böyle düm düz devam et...

Zeynep nerede kendine gelecek kim bilir?...:icon_sorr...Emir kızı hazır baygınken...kürtajada götürsün...ilk sezon esas kız hamileliğine paralelimizde olur böylece...o bayılmışlık hali bari boşa gitmesin...:img-tomat...

ah Emir ah...ben sana ne yazayım?...madem bu kızı bu kadar kolay bitirecektin...neden son defa karşısına çıktın?...daha mı kolay olacaktı vazgeçişin?...öncesinde ve sonrasında...özellikle de bebeği öğrendikten sonraki o pişmanlığın...

Zeynep'in..."senin için bir anlamı var mı" sorusuna...yine gözlerinle evetlerin...dilinden dökülen o yok yok yokların...direksiyona o vuruşların...:whistle2...ben sana ne yazayım Emir?...

gerçektende kendine has bir adamsın (!)...

ve..."son akşam yemeği"...

sanırım...Emir'in dudaklarından dökülen en anlamlı cümleydi...

son akşam yemeği = ihanetin resmi...

hiç mi sevmedin beni sonrası gelen o tutku dolu öpücüğün...:img-in_lo...(Nihkem'in dans sahnesi çok iyidi bu arada...:good:...)...daha da ileri gitmek varken...belkide Zeynep'i ele vermekten vazgeçiş varken...

Zeynep'in seni durdurması sonrası...o bozuluşların..."son şansını da kaybettin"...

bir adam nasıl bu kadar belirsiz olur...aklım almıyor...o son şansı sen kaybettin bence...:img-wink:...giderken bile seni yapacağın kötülükten vazgeçirsin diye bir umut bekledin...ama beklediğin cevap sadece "güle güle" oldu...

Zeynep'ime bir aferin daha...eli bebeğinin üzerindeyken bile...sana söylemedi ya bebeğini...:img-in_lo...bebek için kalacaksan...gitsen daha iyi olacaktı çünkü...

yine en çok Zeynep'e takıldım ama...Emir'i kapıda gördüğünde ki şaşkınlığını hemen atıp...neden geldiğini sorması...Emir içeri dalar dalmaz arkasından umutla bakarak elini bebeğinin üzerine götürmesi...ince ve keskin detaylardı...

Zeymir'in ayrılığı bile başkaydı...

Zeykem'de çok güzeldi...Ozan'ı severdim...ama hiç içimi titretmedi...aferin Zeynep...

sen güzelliğine güzellik kattıkça...hikayendeki kötü adam utansın...

Müjgan hanım...süper babaannemiz...:img-in_lo..sana da ayrıca bayıldım...
    Bölüm cok güzeldı hıç sıkılmadan izledim zeymir sahnelerı ateştı ayrılıkları bıle başkaydı cok güzeller fregmandan hepımız tahmın edıyorduk emırın zeynebı satıcağını şaşırmadım benı şaşırtan emırın bebeği öğrenmesı oldu ters köşe oldum bukadar erken beklemıyordum bu bölum emirin gel gitlerini izledık emir zeynepe değer verıyor hatta ben aşık olduğunu bıle idda edıyorum nihana hissettıklerı takıntı dan başka bir şey değil zeynebı satmasının asıl nedenıde denızdı bence emir denıze cok bağlandı benımsedi onu kaybetmemek için herşeyı yapıcaktır zeynebın hamileliği nelerı değiştircek merak edıyorum eskı emir olsa o bebeği aldırtırdı önemı olmazdı ama şmdı durum farklı emir her nakadar kendıne itiraf edemesede zeynep onun için değerli emir babalik duygusunuda tattı buyüzden bebeğe zarar vermez dıye düşünüyorum bu arada nihan kemal de çok tatlıydı dans sahnelerıne bayıldım kıskandım da keşke zeymirede böyle dans sahnesı yazılsa ama nerde bız daha cok beklerız

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)