Sayfa 199/201 İlkİlk ... 99149189195196197198199200201 SonSon
1002 sonuçtan 991 ile 995 arası

Konu: Kara Sevda - Bölüm Yorumları (7)

Durum:
    merve_billur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    3
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölüm kendimi hazırlamıştım biliyordum Emirin İSTEMEDEN DE OLSA SATACAĞINI.

Vedaya geldi ama bi umut beklediği küçüğünden onu durdurmasını dene şansını derken ümitliydi sanki.O kadar detaylı sahneler vardı ki emir ve zeynepte.Emir kapıya geldiğinde uzunca zeynebe küçüğüne bakması doya doya son kez.Emir ikilemde kaldı ve her ne kadar satsada yediremedim orası ayrı.Nihanı artık sevmiyor bunu dün akşam yine gördüm.İçindeki o hırs onu mahvediyor çevresinde ki en son kişiyide kayıp ediyor.Zeynebi kutudan çıkarttılar tahminimce kurdelenin üstündeki siyah fiyonk tufanlar varken yukarıdaydı.Kemalle Nihan geldiği zaman aşağıdaydı bi umut yok diyorum.Ama senaristlere güven olmaz..

Hakanı sevmesemde takdir ettim emire diklendi.Zeynebin hamile olmasını uzatırlar diye beklerken hakan söyledi.İyimi etti bilmiyorum ama keşke zeynebi görselerdi aklanırdı belki kemal iç yüzünü bulurdu işin.Kızın hamile hamile başına gelenlere bak kim astı kim öldürdü yılan hikayesi tarık ne yaptı hep soru işareti.

Emir hakana zeyneple ikisini kıskanmadığını söylüyor ama bal gibide kıskandı.Yemeyenin malını yerler emir bey sen en büyük cezayı zeynep hakanı seçerse çekeceksin.

Emirin şu kıskanması çok tatlı ya adam her türlü tatlı çekici :img-in_lo "Saçına bir şey mi yaptırdın sen?" :img-hyste:img-in_lo Tabi canım kıskanmıyorsun. Fehimeye dediğide komikti ama "Biri Elin Yanında":img-hyste:img-hyste

Adam lafı hep eve getiriyor "Kıskansam Başınızda Çalı Bırakmazdım":img-hyste "Senin ne abiliğin ne de ev arkadaşlığın çekilir" :img-hyste Dizide tek sevdiğim eğlenceli sahneler buydu.

Bence emirde katil değil asu yaptı ters köse olacağız bu konuda nasıl olur bilmiyorum ama buda bir oyun var.Bu arada emirin zeynebe olan duygularını çözmeye başladı asu.İlk başta ki emirle çok fark var çünkü.Eski emir olsa tereddüt etmez zeynebi düşünmeden verirdi vedaya da gelmezdi.Asuda farkında bunun "geri adım atmadın dimi" bilerek dedi gaza getiriyor adamı şu kızdan hoşlanmıyorum hiç sonunu hazırlıyor her geçen gün.

Nihem sahneside işkenceydi resmen kanalı değiştim varya zeynebi aklına getirmemek için içti nihana sardı.Zerre inanmam emirin nihanı sevdiğine adam kıskanmıyor bile kemalden artık eski emir olsa taş üstüne taş bırakmazdı.Tufana samimi fotoğraflarını çek dedi seven adam böylemi yapar.Zeynebi kıskanıyor adamla arasında birşey yokken bile artık onlara sarar zeynep onu sattığını duyunca yıkılacak ama güçlü olacak ve uzak duracak.Hakanla evlenebilir malesef senaristten bekliyorum her şeyi.

Zeynebime Esmer Fırtınama Helal olsun yine beni şaşırtmadı bebeği söylemedi.Bu kızı hep böyle görmek istiyorum.:img-in_lo:good:

Durum:
    umutsuzbikafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragman çıkmış Emir biraz olsun yaptığı kötülûğü hafifletebilir ama tabi unutturamaz o ayrı.. şoyleki adamlar kurtarsaydı öfkem dinmezdi ama bizzat kendi kurtarıyorsa sevindim..Bebeği için :img-in_lo olsada sevindim ❤
    Bence Emir'in bulduğu taraftan merdivenlerden kaçacaklar karşılarına çıkarsa bilmiyorum açıklayamaz sanki. Sevindiğim nokta şu Zeynep ortaya atıldığını anlayacak umarım Emir sürünürsün sonraki sahneyiyani ZeyMir yüzleşmesini merakla bekliyorum:love01::img-in_lo:icon_whis

Durum:
    EPRIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmannnnn diyorum ZeyMir diyorum :img-wink: tahmin ettiğimiz gibi Emir çıkarmış Zeynebi Zeynebi parmağıyla susturmaya çalışması :img-in_lo yerim ya çok mutluyum bu bebek uğurlu gelicek ZeyMir'e :img-eat: sonunda aşka ilk adımlar başlıyor :love01: sonrasında Zeynebin süründürüceği bölümleri merakla bekliyorum birde her ne kadar sattığını bilsemde Emirin kurtarması gerçekten hoşuma gitti :good: ZeyMir başlangıcına işaret bunlar teşekkürler senarist bebek için bile olsa Emir artık Zeynebe değer veriyor 😉

Durum:
    AFKfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    957

Aldığı Beğeni: 729

Bahsedilme
    13 Mesaj

Ahhh be kizim Zeynep, keskem hic su Ozan meselesine bulasmasaydin, basina bela olucak simdi.... tam da akillandiydin... simdi bebek, hatta ve hatta Emir.... gerci ben Emir'le mutlu olabilecegini dusunmuyorum.....

Emir, kiyamamistir yine, cikarir kutudan ama Asu rahat durmicaktir... Emir, Nihan'la/Kemal'e Zeynebi vermesse bile, Asu bir yolunu bulup Zeynepi aticak kurtlarin onune.... Tarik da bence sonradan eger Zeynep'in de hamile oldugunu ogrenirse, Zeynep'in sucunu ustlenebilir..... adam zaten de "katil'di".... yani oyle veya boyle..... Zeynep'in sucsuz olduguna inanmak istiyorum!!!!!! Asu zaten biliyorduk planlarin icindeydi, ve Ozan'i oldurmek icin zaten plan yapmislardi... ama acaba Zeynep bu planlari bilmedigi icin, once davranmis olmamasini umit ediyorum.... son bolume kadar hep sucsuz oldugunu dusundum ama nedense gidisattan bir acaba etmeden de yapamadim....

Zeynep'in ruh halini pek hayira yormuyorum, bir intihar konulari yine olucak... yeni anne olucak birine yazmamis olduklarini diliyorum, ama Emir'in de sanki bir Zeynebi yada bebegi kaybetme korkusu yasamasi lazim..... yavas yavas oda kendine geliyo....

Zeynep bu bolum kurtulmus olabilir, ama Asu bence yine de yakicak ortaligi, yada Tarigi kullanicak bir sekil bu konuda baska bir istedigini yaptirmak icin.... belli olmaz, belki vicdan yapan Zeynep, kendi teslim olur oldurdugunu dusunerek... sonradan da iste Tarik sucu ustlenir falan......

Kutuda ne VAR? Tarik olamaz dicem... yani ne ara yakalayip getirmis olabilirler.... ama Kutunun da bos olmasi anlamsiz geliyo.... delil desem, ne delili birkmislardir...... ama Anil loose end, simdi bunlar Kadini oldurup icine cesetini koymamilsardir demi? Hadi ona da zaman yok dicem, ama belki kadini daha once den oldurup, bagajin arkasina koymus olabilirler Zeynebi kacirma dan once..... :img-hyste:img-hyste - Anil belki de bu sezon'un Karen'i......:img-hyste

Durum:
    dreams_blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥ ArHas ! Ezbur &#9
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    45

Aldığı Beğeni: 111

Bahsedilme
    1 Mesaj

kutunun icinde,
    nihan'ı sinir edecek malzeme olabilir.
    ama insan olacağını pek zannetmiyorum :icon_whis

evet fragman 10 numara :good:

sanırım izleyeceğim diziler arasına girecek kara sevda :good:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)