Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1002 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Kara Sevda - Bölüm Yorumları (7)

Durum:
    unutulmayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Konya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forever92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayyy temiz sayfamız gelmiş hoş gelmiş:happy0064:happy0064

Bu sayfaya Asu'yla açılış yapmak istemezdim ama hemencecik yorum yazacağım için azıcık gömücem seni sinsiye Asu:img-hyste

Yaa bir insan intihar ediyor ok anladık da ölürken hadi sevdiğine sesli mesaj bırakıyorsun sonra da gidip sevdiğinin de sevdiğine de mesaj bırakıyorsun şaka mısın?:img-tomat Ayy birde Kemal'i mutlu etmezsen iki elim yakamda orda bekliyor olacağım seni diyor:img-hehzebaniler seni orda kaynatmaktan fırsatın olursa tabi:img-hyste) Beyinsiz Kozcuoğlu madem mutlu olsunlar istiyorsun da neden böyle bir sesli mesaj bırakıyorsun. Desene kısaca bencilliğimden diye ikisi de mutlu olamasın vicdan azaplarından ölsün:img-hyste Kemal nerde Kemal bana çok kızdı mı? kızdı tabi geberseydin daha mutlu olacaktı:img-hyste(Şaka şaka Kemal benim kadar kötü değil) Ölümlerden dönmüşsün hala evlilip derdinde adamı darladın ya bu bölümde ben daha sana ne diyeyim:calis

En çok güldüğüm yer:

FEHİME: ALLAH KÖKÜNÜ KURUTSUN:img-hyste
    EMİR:
    Gerçekten çok güldüm ben sen gibi emir ve fehime repliklerine hakikaten 10 numara 5 yıldız olmuş, asu meselesinde ise hem fikiriz sen ölümlerden dönmüşsün aklın fikrin hala daha neyde kasap et derdinde koyun can derdinde hesabı, galip kozcuoğluna zaman geçirme adına yaptırdıkları telefon görüşmeleri zaman geçirme adına çok güzeldi, e başka türlü nasıl geçicek onca bölüm dimi :img-hyste asunun nihana sesli mesaj bırakması ayrıca bir komikti hade kemale bıraktında mesajı nihana ne diye bırakıyorsun trajı komik bir mesele olmuş ama asu bu işte ne beklenirde tipik kozcuoğlu davranışları...

Fehime hanım ve Nihan arasında ki torun ve babaanne yakınlık siz adını ne koyarsanız koyun ve bu birlikteliğin fehime hanım ve vildan arasında da başlayacağına artık kesin gözü ile bakanlardanım...

Nihanın fehime hanımı araması fehime hanımın gözünden çok büyük takdire şayan bir mesele olarak gelicek, hastahane sahnesinde kemalin babasının ilk başta sinirlenip sonra özür dilemesi fehime hanımın sayesinde ayrıca hoştu...

Ortak payda kemal olunca bu dörtlümüzün artık birlikte hareket edecekleri kesin, fehime hanım, babası, vildan ve nihan...

Sabahki yorumumda zehiri unutmuşum, insanın aşkı için neler yapabileceğini nelerden vazgeçeceğini dizimizde yan karakterlerimiz bile çok güzel işiliyorlar, zehirden takdire şayan bir organizasyon bekliyorum zehra için inanın sizi bilmem ama benim beklentim çok yüksek :good:

Durum:
    aynurhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Anıtkabir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 35

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cool

forever ölüceemmm:img-hyste:img-hysteyaaa şapşik:img-in_lo

Kemal bişeylerin planına başladıysa, Asu'nun gelinlik provaları kaldığı yerden devam mı edecek yani.:img-hyste:img-hyste

Yaa ama Nihan'ı çok süründürmese Kemal bari,ölür kız üzüntüden.:img-hyste:img-in_loO da ayrı bi şapşiko git mutlu ol der sonra içi gider.:img-hyste:img-in_lo

Durum:
    ese17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forever92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayyy temiz sayfamız gelmiş hoş gelmiş:happy0064:happy0064

Bu sayfaya Asu'yla açılış yapmak istemezdim ama hemencecik yorum yazacağım için azıcık gömücem seni sinsiye Asu:img-hyste

Yaa bir insan intihar ediyor ok anladık da ölürken hadi sevdiğine sesli mesaj bırakıyorsun sonra da gidip sevdiğinin de sevdiğine neden mesaj bırakıyorsun şaka mısın?:img-tomat Ayy birde Kemal'i mutlu etmezsen iki elim yakamda orda bekliyor olacağım seni diyor:img-hehzebaniler seni orda kaynatmaktan fırsatın olursa tabi:img-hyste) Beyinsiz Kozcuoğlu madem mutlu olsunlar istiyorsun da neden böyle bir sesli mesaj bırakıyorsun. Desene kısaca bencilliğimden diye ikisi de mutlu olamasın vicdan azaplarından ölsün:img-tomat Kemal nerde Kemal bana çok kızdı mı? kızdı tabi geberseydin daha mutlu olacaktı:img-hyste(Şaka şaka Kemal benim gibi kötü değil) Ölümlerden dönmüşsün hala evlilip derdinde adamı darladın ya bu bölümde ben daha sana ne diyeyim:calis

En çok güldüğüm yer:

FEHİME: ALLAH KÖKÜNÜ KURUTSUN:img-hyste
    EMİR:

Heh bak bunu da diyecektim intihara nedense bende inanmadım yani öyle düşündük de bununla ilgili birşey çıkabilir diye düşünüyorum senin gibi:whistle2 Bu Asu canı için Kemal'e olan aşkından vazgeçmedi mi? şimdi canından daha mı değerli oldu Kemal saçma:865323
    klavyene sağlık sevgili forever92:img-hyste
    gülmekten yarıldım
    sizler cansınız:love01:

Durum:
    ebruberen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

Forever92 :img-hyste çok iyiydi.

Kemal _ nihan
    Ayhan_leyla
    Emir_zeynep....

Zeynep katilse eğer ( bana halen olamaz geliyor) ne emirle ne hakanla olamaz zaten. Yüzde yüz ölür. Çünkü dizide katil olarak devam etmesi nereye kadar taşır ki onu. İntihar eder kesin. Hem hep diyorum. Emir zeynebe aşık olsun. Hem nihkem mutlu olur hem zeymir hem aile sülale hatta Türkiye. En çokta bizzzzzzz...Emir kötü de olsa sevdiriyor kendini
    Hayat kizim ve eşimle guzel :-)

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,270

Aldığı Beğeni: 1,053

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ebruberen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forever92 :img-hyste çok iyiydi.

Kemal _ nihan
    Ayhan_leyla
    Emir_zeynep....

Zeynep katilse eğer ( bana halen olamaz geliyor) ne emirle ne hakanla olamaz zaten. Yüzde yüz ölür. Çünkü dizide katil olarak devam etmesi nereye kadar taşır ki onu. İntihar eder kesin. Hem hep diyorum. Emir zeynebe aşık olsun. Hem nihkem mutlu olur hem zeymir hem aile sülale hatta Türkiye. En çokta bizzzzzzz...Emir kötü de olsa sevdiriyor kendini
    sevgili ebruberen'cim...:love01:...

ne kadar iyi dilekler bunlar...:love01:...

Zeynep ve katil olması olabilir de...inşallah olmayabilir de...ama dizimiz bu güzel temennilerin gibi biterse...kesinlikle unutulmaz olur....:good:...:img-hyste...

senarist hepimizin gönlüne göre yazar umarım...her ne yapmış olurlarsa olsunlar...

benim için sonuna kadar Zeymir:img-in_lo...

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri