Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Karadağlar - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    ÇAKIL85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    220
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Karadağlar - Bölüm Yorumları (3)

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa ulaşmak için :
    http://www.dizifilm.com/forum/showth...108463&page=51

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Karadağlar Detay Sayfası
    http://www.dizifilm.com/dizi/karadaglar-7188.html

Süper Mod.
    Çakıl
    Konu ÇAKIL85 tarafından (29-12-10 Saat 17:46 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Seninki(:::) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    'YWCFTS'
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ebrù_àlàmdàr03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fragmanin çiktigini görünce için bir rahatladi sormayin gitsin ama izledikten tekrar daraldim
    hangi aksyonu anlatiyim bilemedimki ?
    Cemal hirslanmis buna çok sevindim, ama Halit yine dövüyo keske Halit'i evire çevire dövse diyecemde bos yere ümitlenmek istemiyorum ...

Esma Halit'i öldürürmü sizce ? "ozaman öldürürdüm o Halit'i" diyo ! Para için yapar bence .

Gülali de agir konustu anacim, " eger bu pisligin içinden kurtulmak istiyosan tek sansin benim " ? hadi Ali tek sans, o sansi nasil yasayacaklar acaba ? Ali'nin bu lafi evlenme teklifimi ? Degil ! simdi bu çiftin aski imkansiz deyince kizmayin ama öyle malesef ,Gülhayat Halit'i bitirmeden Hayat'ina Normal bir akis veremez.
    ( ayrica bu çift hiç rahat durmuyo yine yeniden ..:img-in_lo:img-hyste)

Gülhayat'in geçmisini bizde detayli bir sekilde ögrenip bas etmek istiyoruzz :icon_whis Ali bas edemez ama biz seyirciler ederiz :img-yes:

Defter hala masanin ütündeydi ? Gülhayat tekrar oraya birakmis ? yoksa alamiycakmi ? :icon_sorr bu arada Halit kudurmus sinirden :img-hyste

Zuhal'in de her dedikodudan haberi var anam, Selo'nun dayak meselesini Nazli'ya bagladi :img-hyste

vede ZÖNKK

Gülhayat basiliyo :img-hyste Ayaginin altinda Halit üzerinde çok seksi bir dansöz elbisesi ve kapi da Ali !
    Bu sahnenin sonu Cinayettir diyorum ama kim kimi öldürür bilemiyorum ?

Pazartesiyi sevmem ( haftanin ilk günü hatta en nefret ettigim gündür) fakat suan itibariyle saniyeleri bile sayabilirim!

zannedersem raitingimi yine artar :good:
    Nedir senin bu evlenme teklifi merakin:img-hyste Asklari hernekadar kavusmus görünselerde imkansiz evet, hayatin kalbinde bir aci gibi, gözlerinden okunuyor özellikle ´her sabah´. Kirmizi elbisesiyle yakicak yine ortaligi, önce Haliti ve bizi etkilemisti o elbiseyle simdi sira Alide rahat durmamasi cok normal yani:img-in_lo:img-hyste

Ama ben sabah uyanma sahnesinden ibater görüntüler istemiyorum, yine söyle atesli bir sahne olursa tadindan yenmez:love05:

Basilma dedigin fragman yaniltmacasi geliyor fazlasiyla bana, ama merak uyandirdigi kesin. Sadece o sahneyi izlemek icin bile izleyici televizyon basina gececektir büyük ihtimal:happy0064

Defter isini bende anlamadim, neden yerine koyuyor, o bakisi neden Hayatin

Halit Cemalime tokat atiyor yine:img-tomatEsma hicbirsey yapamaz, para meselesi var malum, bu kadin paragöz:img-hyste

Zuhalin akli nasil calisiyor anlamiyorum. Seloyu Nazli yüzünden dövmüs diyen herhalde bunu yapanin Ali oldugunu ima ediyordur. Kadirden bir vaaz ve ney üfleme bekliyorum sahsen, birde Zuhale tokat diyecem, ama adam melek sanmiyorum:img-yes:

Durum:
    Gulden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SongSeungHeon♥
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile

Alıntı Seninki(:::) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nedir senin bu evlenme teklifi merakin:img-hyste Asklari hernekadar kavusmus görünselerde imkansiz evet, hayatin kalbinde bir aci gibi, gözlerinden okunuyor özellikle ´her sabah´. Kirmizi elbisesiyle yakicak yine ortaligi, önce Haliti ve bizi etkilemisti o elbiseyle simdi sira Alide rahat durmamasi cok normal yani:img-in_lo:img-hyste

Ama ben sabah uyanma sahnesinden ibater görüntüler istemiyorum, yine söyle atesli bir sahne olursa tadindan yenmez:love05:

Basilma dedigin fragman yaniltmacasi geliyor fazlasiyla bana, ama merak uyandirdigi kesin. Sadece o sahneyi izlemek icin bile izleyici televizyon basina gececektir büyük ihtimal:happy0064

Defter isini bende anlamadim, neden yerine koyuyor, o bakisi neden Hayatin

Halit Cemalime tokat atiyor yine:img-tomatEsma hicbirsey yapamaz, para meselesi var malum, bu kadin paragöz:img-hyste

Zuhalin akli nasil calisiyor anlamiyorum. Seloyu Nazli yüzünden dövmüs diyen herhalde bunu yapanin Ali oldugunu ima ediyordur. Kadirden bir vaaz ve ney üfleme bekliyorum sahsen, birde Zuhale tokat diyecem, ama adam melek sanmiyorum:img-yes:

$ahsen benim bi merakim yok,ama Ali'nin varmista söyleyemiyomus gibi bir yüz ifadesi var ?
    fiziksel kavusma'ya hayir ruhsal kavusmaya ivet diyorum bende :img-hyste tabii daha önce Halit'i öte tarafa göndermek gerek.
    Gülhayat'in intikami ve Ali arasinda kalmasi ona aci veriyor, biliyo Ali'yle bi yere varamayacaklarini imkansiz oldugunu ve bu yüzden çok aci çekiyo.

Ayrica bütün suç Gülhayat'in giyiyo kizmizi kirmizi cicileri sonra Ali napsi demi ama ?
    Cikk atesli sahne olmasin, kalbim tekliyo yazik bana :img-cray::img-hyste

Ali gerçekten Marikanin mekaninda, Perdelerden anladim :img-wink: ama HAlit Orda degilken geliyosa bilemem ? ( Gülalinin bakisi pek normal bir bakis degildi ya neyse ?)

Defteri Gülhayat'a verin !! Selo bisey yapamadi! Ali zaten elini etegini çekti. O defterin hayri bi Gülhayat'a dokunur:good:

Durum:
    nnurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bu acı fazla gerçek :(
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

fragman gelmiş izledim ve heycan tavan yaptı bende :good:
    muhteşem bir bölüm bizleri bekliyor :good:

cemalle açılış yapıyoruz :img-yes:
    annesini bulmak için elinden geleni yapacak ama cemalin annesi yaşıyormu acaba
    gülhayat marikaya cemalin halittin oğlu olduğunu kabul etti diyor kim kabul etti acaba esma kadınmı
    halit cemale dövüyor kesin ali ve gülhayat ile ilgilidir :img-cray:
    ali gülhayatın peşinde :img-in_lo gülhayatı pisliğin içinden kurtaracakmış :img-yes: pislik diye bahsettiği dansözlük yapmasımı :img-hyste ne varki bunda kız namusu ile dans ediyor :icon_whis

ve defter masanın üzerinde duruyor :icon_whis gülhayat böyle bir hata yapacağını sanmıyorum defteri kesinlikle alır :good:
    zuhal yine fettanlık peşinde :img-hyste
    gülhayat esma sahnesi restleşiyorlar bakalım rantu kim alacak :icon_whis
    ve son sahne
    halit gülhayatın önünde diz çüküyor ve ali bunu görüyormu

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,638

Aldığı Beğeni: 836

Bahsedilme
    7 Mesaj

Fragman çıkmış az önce izledim yine süper bir bölüm olacak inşallah
    ali halitin gülhayatın önünde diz çöktüğünü görmüyordur yoksa ortalık
    fena karışır alide gülhayatı bu hayattan kurtacam diyo bakalım neler yapacak
    bu cemalin annesi nerde acaba hayattamı değilmi hayattaysa nerde olablir benim merak ettiğim marika cemalin öz annesini nerden tanıyor

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)