Fragmanin çiktigini görünce için bir rahatladi sormayin gitsin ama izledikten tekrar daraldim :img-hyste
hangi aksyonu anlatiyim bilemedimki ?
Cemal hirslanmis buna çok sevindim, ama Halit yine dövüyo keske Halit'i evire çevire dövse diyecemde bos yere ümitlenmek istemiyorum ...

Esma Halit'i öldürürmü sizce ? :img-hyste "ozaman öldürürdüm o Halit'i" diyo ! Para için yapar bence .

Gülali de agir konustu anacim, " eger bu pisligin içinden kurtulmak istiyosan tek sansin benim " ? hadi Ali tek sans, o sansi nasil yasayacaklar acaba ? Ali'nin bu lafi evlenme teklifimi ? Degil ! simdi bu çiftin aski imkansiz deyince kizmayin ama öyle malesef ,Gülhayat Halit'i bitirmeden Hayat'ina Normal bir akis veremez.
( ayrica bu çift hiç rahat durmuyo yine yeniden ..:img-in_lo:img-hyste)

Gülhayat'in geçmisini bizde detayli bir sekilde ögrenip bas etmek istiyoruzz :icon_whis Ali bas edemez ama biz seyirciler ederiz :img-yes:

Defter hala masanin ütündeydi ? Gülhayat tekrar oraya birakmis ? yoksa alamiycakmi ? :icon_sorr bu arada Halit kudurmus sinirden :img-hyste

Zuhal'in de her dedikodudan haberi var anam, Selo'nun dayak meselesini Nazli'ya bagladi :img-hyste

vede ZÖNKK

Gülhayat basiliyo :img-hyste Ayaginin altinda Halit üzerinde çok seksi bir dansöz elbisesi ve kapi da Ali !
Bu sahnenin sonu Cinayettir diyorum ama kim kimi öldürür bilemiyorum ?

Pazartesiyi sevmem ( haftanin ilk günü hatta en nefret ettigim gündür) fakat suan itibariyle saniyeleri bile sayabilirim!
zannedersem raitingimi yine artar :good: