Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Karadayı (Arşiv 2)

Durum:
    Nurcan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    MehmetGünsür|BerenSaat
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Karadayı (Arşiv 2)

Arkadaslar benim anlamadigim Mahir simdi adliyede avukat olarakmi ise basladi ve kimligini nasil sakliyabiliyor sonucta adliyeye gelip gitti biraz tuvafima gitti. Hic görünmeseydi neyse diyebilirdim belki ama mahkemeye felanda katildi simdi nasil isim degistiriyor yani bide adliyede ise basliyor hicmi arastirma felan yapilmamis...

Aklim karisti bana biraz mantiksiz geldide umarim birisi beni aydinlatabilir belkide ben yanlis anladim:)
    Konu Ayşegül tarafından (02-12-12 Saat 00:43 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    *serap* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Azize❤Cevdet=BH
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    107

Aldığı Beğeni: 149

Bahsedilme
    8 Mesaj

Alıntı Nurcan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar benim anlamadigim Mahir simdi adliyede avukat olarakmi ise basladi ve kimligini nasil sakliyabiliyor sonucta adliyeye gelip gitti biraz tuvafima gitti. Hic görünmeseydi neyse diyebilirdim belki ama mahkemeye felanda katildi simdi nasil isim degistiriyor yani bide adliyede ise basliyor hicmi arastirma felan yapilmamis...

Aklim karisti bana biraz mantiksiz geldide umarim birisi beni aydinlatabilir belkide ben yanlis anladim:)
    Nasıl yaptığını bende anlamadım, bu bölümde nasıl olduğunu gösterirler bence, herhalde araştırma ileri ki bölümlerde falan yapılır o zaman sahte olduğu ortaya çıkar tabi bu zaman alır hemen ortaya çıkmaz, bende bunu merak ediyorum aslında, ama Feride'ye yakın olmak ve babasının suçsuz olduğunu ispatlamak için hemde 1 ay gibi bir sürede bundan başka çare yoktu başka türlü anlatamaz ki, bu açıdan mantıklı gibi

Durum:
    Nurcan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    MehmetGünsür|BerenSaat
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı *serap* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl yaptığını bende anlamadım, bu bölümde nasıl olduğunu gösterirler bence, herhalde araştırma ileri ki bölümlerde falan yapılır o zaman sahte olduğu ortaya çıkar tabi bu zaman alır hemen ortaya çıkmaz, bende bunu merak ediyorum aslında, ama Feride'ye yakın olmak ve babasının suçsuz olduğunu ispatlamak için hemde 1 ay gibi bir sürede bundan başka çare yoktu başka türlü anlatamaz ki, bu açıdan mantıklı gibi
    Bilemiyorum tuvafima gitti cünkü 1 ayda olsa is buldugu yer bir adliye öyle elini kolunu sallayan her kisi is bulamaz diye düsünüyorum. Bide Mahir sahte kimlikle giriyor ise buda yetmezmis gibi birde önemli bir mevkide. Birazda gercekti olmak lazim tabi Mahirin egitim durumu ney bilmiyoruz ama önemli bir mevkide oldugu belli ve hicmi arastirma veya bir görüsme olmamis.

1 ay kisa bir zaman dogru ve polis tanidigi sayesinde bir is buldu adliyede bunlara tamam diyorum ama bari cayci felan olsaydi ne bileyim savci gibi bir mevkide almis isi. Sanki Ay yapim bu kisimlara önem vermemis sadece mahir adliyede olsun ve feride ile asklari baslasin gibi düsünülmüs:img-hyste
    Umarim Ay Yapim bu detaylari düsünmüstür aksi takdirde kimseye gercekci gelmez.

Durum:
    kamakam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karadayi
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 46

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Nurcan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilemiyorum tuvafima gitti cünkü 1 ayda olsa is buldugu yer bir adliye öyle elini kolunu sallayan her kisi is bulamaz diye düsünüyorum. Bide Mahir sahte kimlikle giriyor ise buda yetmezmis gibi birde önemli bir mevkide. Birazda gercekti olmak lazim tabi Mahirin egitim durumu ney bilmiyoruz ama önemli bir mevkide oldugu belli ve hicmi arastirma veya bir görüsme olmamis.

1 ay kisa bir zaman dogru ve polis tanidigi sayesinde bir is buldu adliyede bunlara tamam diyorum ama bari cayci felan olsaydi ne bileyim savci gibi bir mevkide almis isi. Sanki Ay yapim bu kisimlara önem vermemis sadece mahir adliyede olsun ve feride ile asklari baslasin gibi düsünülmüs:img-hyste
    Umarim Ay Yapim bu detaylari düsünmüstür aksi takdirde kimseye gercekci gelmez.
    Evet bana da bu biraz gercekci gelmedi.Hemde sahte kimlikle adliyede calsimak dogru degil.Neyse bakim gorucegiz

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 88

Bahsedilme
    0 Mesaj

amanın o neydi fragmandı ki yaşlılıktan savcı ile öpüşen kızı çıkaramadım, acaba içime düşen kurt mu diycem ama o kadarda çabuk olmaz herhalde

mahirin pattadanak nasıl oraya avukat olarak girdiğini bilmiyorum bekliycez tabiki pazartesiyi ama onca uğraş oraya girmişsin bari biraz daha sakin ol ne hemen ilk günden hakime hanımla didişiyorsun dimi, alttan alttan sakince işlesenya offf of hiç akıl yok

şu katil savcıyada daha ilk günden bu kadar da gıcık kapılmaz ama yapacak bir şey yok adam sinir, onca millet varken ayteni nerden buldu ki bu, acaba neler anlatır o ayten hanımaslında ikisi tam birbirine layık bence

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri