Sayfa 1/121 123451151101 ... SonSon
602 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Karadayı - Bölüm Yorumları

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    1191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Karadayı - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için kapatılmıştır.Bölüm yorumlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.

Önceki başlığın linki

http://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=140960

Site kurallarına uymayan mesajlar uyarı bırakılmadan silinecektir.

Keyifli paylaşımlar

İpekaziz
    Süper Moderatör

Durum:
    Tevion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    HD
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    5

Aldığı Beğeni: 6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kamakam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hersey savcinin olumuyle basladi anlasilan hem MS hem Turgutun onun olumunde cikarlari vardir.Nazif Karanin uzerine sucu attilar eger Mahir bu isin pesine dusmeseydi ,babasinin sucsuzlugunu ispat etmek ve asilmasina engel olmasaydi Kara aileiylede isleri olmayacakti
    Ben aslında genel olarak soruyorum: MS niye kötü? Savcı ölmeden de kötüydü... Turgut da aynı, ve diğerleri. Bunlar klişe kötülükler şimdilik çünkü 3 sezon boyunca hiçbir neden öğrenmedik. :)
    http://www.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic208852_4.gif

Durum:
    AllStar1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Almanya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 109 Bölüm

öncelikle yeni baslik hayirli olsun, insallah son basligimiz olmaz.

sirlar ortaya cikti nihayet, melihin konusu tam acilmadi maalesef. keske bizleri bu konuda aydinlatsalardi.

bölüm siradandi, mahir feride sahneleri basta vardi ama gecenki bölüm gibi degildi.

senaryo hizlandi birden, bassavci herseyi halletti bu bölüm, ben uzatirlar zannetim. son sahnede tabikide feride babasinin gitmesine izin vermeyecek. selimde yazdigi istifayi cöpe atipde yakalatmazmi msaimi, cok güldüm adama, surat ifadeside müthisdi. yanliz nerden haberi oldu yakalama emrinden? sasardim zaten msaimin önceden haberi olmasaydi.

kerime hanim demekki melihin mektupunu almis kocasindan, diger ogluylada görüsmüs hep. msaimin haberi olmadan nasil ziyaret etmis oglunu?..

sunada söyleyiverdi gercegi mahire. bide söz vermisti ferideye, cok salak bu suna :) mahir nasilda mutlu oldu ama. yanliz mahirin feridenin bebegi aldirdigi nerden ögrendigini kimse sormadi nedense mahire, orasi biraz sacma olmus. önümüzdeki bölüm sahneleri artacakmi bakalim. aralarinda ama hala mahirin hükmü var, finale kadarda cözülmeyecek bu konu sanki.

dalyan rizaya üzüldüm, cok gereksiz öldü. senaristler bunu neden yapti? düsünüyorum ama aklima mantikli bir cevap gelmiyor. dalyanin mintikasina kim bakacak? nazifmi orhanmi?

belgin ve turgut birbirlerine girmeye basladi. turgutun reaksionu sasirtti beni, beyfendinin yakalama emri ciktigina dair. daha bölümün ilk yarisinda "koskoca bakan yakalanmaz" diyordu, sonradan nolduysa... muratta cikti, o da belginle ugrassin, en iyisi birbirlerini öldürsün bunlar :happy0064belgin zavalli, daha yeni uyanmaya basladi, turgut sadece kendisini kullandini yeni anladi.

yasin suna sahneleride hostu, yasin songül sahnelerinden daha iyidi. nihayet onlar icinde bir adim atmis oldu senaristler. güzel dörtlü olur bunlar mahir&feride ile.

msaimin bu pis islere nasil bulastigini merak ettim acikcasi, feridenin gözünden düsmemek icinmi yapmis bunlari? battikca batmis, dogrumu anladim ben?
    Siz hiç kaybeden birine rastladınız mı sayın mahkeme reisi?
    Ben umudumu kaybettim!
    #karadayımahir

Durum:
    kirmizi su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    atanamayan öğretmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 129

Bahsedilme
    1 Mesaj

Benim merak ettiğim bir konu var. Melihin mektubunda yazdığı Turgutun onu tehdit etmesine sebep olan hayatımın en büyük hatası dediği şey nedir gerçekten? Muhtemelen ölen eşiyle ilgili bir durum ama tam olarak aydınlatılmadi bu mevzu. Nedir ne değildir öğrenseydik iyi olurdu:icon_whis

Durum:
    yesim98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Herhangi bir yer.....
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 65

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sanırım Melih karısını kaza yada nasıl olduğunu tam bilmiyorum öldürmüş oluyor.Babası da bu olayı kaza olarak gösteriyor.Tabi bu olayın savcısı da kesin Turgut dur.Turgut un tehditi budur,yani bana göre...

Sayfa 1/121 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri