Sayfa 150/200 İlkİlk ... 50100140146147148149150151152153154160 ... SonSon
998 sonuçtan 746 ile 750 arası

Konu: Karayılan (Arşiv 5)

Durum:
    cropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cool

Özet gelmemiş ama küçük bir tüyomuz varmış:),söyleyen arkadaşımıza teşekkürler..

Alıntı aasiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

''7.Cİ BÖLUMDE FIRINCININ 0GLU FRANSIZ ASKERLER TARAFINDAN VURULUY0R VE KARAYILAN ASKERLERI ESIR ALIY0R VE HALK AYAKLANIY0R''
    Sevgili Volvox sayesinde fragmanları şimdi tekrardan izledim,bu tüyoyu da okuyunca şöyle bir tahmin yaptım;

Sizler de yazmışsınız Memed zaptiyeler yanına geldiğinde biraz numara yapıyor gibiydi diye,yani bile bile yakalanıp karakola atılmak ister gibi bir hali vardı bence de.Öyleyse fırıncının oğlu vurulunca ayaklanma çıkartmak için bilerek yakalanıyor ve sonradan büyük bir kalabalıkla beraber kaçıyor oradan.Çünkü Elvan da ''Memed hapiste mi?'' derken gülüyor gibiydi,normal şartlar altında pek de tebessüm edilecek bir durum değil bu:)Tahminimce bunu önceden planlayacaklar ve Memed de halkı arkasına alarak ayaklanacak..

Elvan'ın Laroş'a bakışı da çok manidardı,hafif alaycı bir şekilde bakıyordu.Nedeni de;Karayılan'ın Fransız askerlerini esir alıp halk da onunla birlikte ayaklanınca Laroş da oluşan yenilgi ve siniri yüzünde görmek hoşuna gitmiş olabilir:img-wink:

Fragmanın en sonunda biri yere düşüyor ama kim olduğunu anlayamadım.Sanırım sudem demiş Doktor Osman olabilir mi diye ama ben pek ona benzetemedim,başka birisiymiş gibi geldi bana:icon_whis

ATV'ye düşen bu fragmanları bolca yayınlamak,hatta gerekirse haftasonuna başka bir fragman daha hazırlasın

Durum:
    absolutelycandy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı arzuinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belkıs hanımın adamlarından Memed'in kurutulması lazım. Kurtulmazsa şaşarım. Ayrıca yakıştıramamda, olaylar nasıl gelişecek bilmiyorum ama ilk düşüncem havada karada onları atlatması gerektiği şeklinde...
    Arzucum,
    Ben de böyle düşünüyorum. Memed mutlaka kurtulacaktır adamların elinden. Birincisi; bu onun için çok kolay. İkincisi Elvan'a zorla yapılmış birşey yok. Rızası söz konusu, bunu da belli ediyor zaten. Adamlar, Belkıs Hanım kadar mantıksız olmasa gerek diye umuyorum. Üçüncüsü de Karayılan eğer bir gün kendi istemi (planı) dışında hapse atılırsa nedeni büyük/önemli birşey olmalı. Onu demir parmaklık ardında görmeye değecek birşey. Despot kuralcı bir anne, batı hayranı bir kadın değel :img-beee:

Cropsycim,
    Yere düşen kişi Dr.Osman değil. Laroş'un "Karayılan'ı tanıyor musun?" diye sıkıştırdığı kişilerden biri.
    Konu absolutelycandy tarafından (02-01-08 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    YASİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    The City of Lost Heaven
    Konular
    78
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmanı bende izledim sevgili Volvox sayesinde kanalın ne kadar dengesiz olduğu görüldü bir kez daha :) Hangi arada 3 tane fragman yayınlamış çözemedim ama pekte önemli değil sonuçta izledik fragmanı Sert bir fragman olmuş Belkıs Hanım bu bölümde aktif gözüküyor nasıl vurdu Elvan a öyle yahu :icon_sorr Yeni gün yeni heyacan salı 22.00 ile her şey daha güzel olur inşallah herkese iyi yorumlar .....

Karayılan 7.bölüm fragmanı DiziFilm Videolar bölümüne eklenmiştir işte link i ;

http://www.dizifilm.com/modules.php?...rticle&id=2566
    Konu YASİN tarafından (02-01-08 Saat 15:06 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    [arzu] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bir Timur Sevdim/k
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı absolutelycandy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cropsycim,
    Yere düşen kişi Dr.Osman değil. Laroş'un "Karayılan'ı tanıyor musun?" diye sıkıştırdığı kişilerden biri.

Bencede Dr.Osman değil... İlk izlediğimde zaptiye sanmıştım ama sonra birkaç kez izleyince o olmadığını düşünmeye başladım fakat hala karar veremiyorum... Laroş'un, Karayılan'ı tanıyormusun diye sorduğu kişide olabilir...

Durum:
    sude9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ateş böceği-kajra re
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı arzuinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sude'cim, salı 22.00... İnşallah senin için bir sorun teşkil etmez. Keyifle izlediğini biliyorum...

Yeni gün ve saatimiz hayırlı olsun tekrardan... Umarın bu kez işler istediğimiz gibi gelişir. Bunu hakediyoruz çünkü... :happy0064
    teşekkürler canım..saatin çok iyi olduğunu söyleyemeyeceğim
    2.sezon itibarı ile ezo gelin izleyicilerindenim..son zamanlarda dizi eski kıvamında ve güzelliğinde değil ama henüz bırakmış değilim..Kara yılanı ise dediğin gibi keyifle ve beğeni ile izliyorum..hal çaresine bakacağım artık:img-wink:
    .............

sayfaları okumayı bitirdim ve iyice emin olduğum bir husu oldu,zira biliyordumda şimdi daha da kuvvetlendi bu inancım..kanal başı boş,kimse olup bitenden haberdar değil,herkes kendi kendine birşeyler icat ediyor..yayın saati ne kadar şaibeli olmuş öyle..tanıtımda salı denir kanaldaki kişi değişiklik yok der,sonra değişti der sonra vazgeçildi der..şu an kara verilmiş ama yayın saatine kadar beklemek lazım ne yapacakları belli olmaz..pess artık:mad72::mad72:
    ............

fragman için teşekkürler..izleyememiştim,iyi oldu..3 ayrı fragman ilginç olmuş ama güzel olmuş..yalnız sık sık döndürmelerinde fayda var,tanıtım şart gün değişikliğinden haberdar edilmeli insanlar

Elvan kızımız ayaklanmış,e ölecek değil di ya:)...ayaklandığı gibi de işinin başına koyulmuş..Belkıs'ın takibi ve Elvan'ın yaptıklarından haberdar olması gerçekten kötü olaylara neden olmuş..kızı fena tokatlamış ya..Mehmet'te yazık..tutmuşlar elinden birşey gelmiyor yetmiyor belkıs tarafından fransızlara teslim ediliyor..yani bu Belkıs'a ne demeli şimdi

Zaptiyeler Mehmet'i almış hapishaneye atıyor ne iş şimdi...hoş o zabit insanı çileden çıkaran biri..ortada birşey olmasa da kafasına esince alıp koyar hapise..ama ne kılıf uydurdu merak ediyorum..

fransız bayrağını yırttıkları için mi laroş o şekilde kızgın elvan'ın da pek hoşuna gidiyor..Kara yılan'ı soruşturmaya başlıyor..

şimdi bu üçünü birleştireyim:)tahmin konusunda iyi olmasam da

bayrağın yırtılması Laroş'u fena kızdırıyor bu yüzden dha da sertleşiyor Kara yılan'ı bulmak için herkese soruyor,insanları bu yüzden tek tek içeri aldırıyor..Mehmet te bu yüzden içeri alınanlardan..ama durum büyük bi hal alınıca serbest bırakılır yakalananlar..mehmet elvan ile buluşunca Belkıs yakalar mehmet'i fransızlara teslim etmesi için emir verir..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)