Alıntı Roxelanne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam arkadaşlar..

Daha önce buraya yazmadım ama ,Karayılan'ı mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyorum.. Geçenlerde Yüksel Aytuğ'un yazısında dizinin reyting canavarına kurban gitme ihtimalini okudum.. Umarım böyle bir ihtimal gerçekleşmez.. Çünkü tarihimizi bilmeye - özellikle de bu aralar- çok ihtiyacımız var..

Benim dikkatimi çeken atvnin yayın akışı.. Neden parmaklıklar ardında nın eski bölümü haber sonrasına konuluyor da,Karayılan saat 22.00da gösteriliyor.. Acaba Binbir Gece'ye falan rakip olmaması için mi?? Aynı saatte başka hangi diziler var bilmiyorum ama,haber sonrasına konulsa izlenme oranı artmaz mı acaba??
Dizinin günü ve saati daha önce değiştirildi. O yüzden yeniden bir gün ve saat değişikliği izleyiciyi kötü etkiler (özellikle ben bu durumdan hoşlanmam). Yayın politikası da önemli ama dizi ilgi çekiyorsa Karayılan'ın şimdiki yayınlandığı saatte de bir eksi durum söz konusu olmaz diye düşünüyorum. Hatta saatine yetişemeyenlerin seyretmesi bakımından artı bir durum bile oluşturur.

BG 'nin de reytingleri eskisi gibi değil. Yarışma geçen hafta bir sıralamada onu geçmiş.