Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
998 sonuçtan 996 ile 998 arası

Konu: Karayılan (Arşiv 9)

Durum:
    lostsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    nothingness
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar.. tüm o sözmüz söz müdür.. korhiymisiz yoh.. antebimde ölyüm.. bırakmak yok gibi tavan yapmış mücadeleruhu sahnelerini geçtim..
    geçen fragmanda bi kaç saniye de karayılanın söylediği biz bu savaşı mermiylen tüfenklen deil inancımızla yüreklerimizle alıcaz ve sen bunların hepsine şahit olucan repliğini belki on kez dinledim yeminle hepsinde tüylerim diken diken oldu.. ama dün geceki cami hocasının ve ardından gelenlerin kurşunlanmasında hiçbişiy hissedemedim..

boştu bile diyemiyorum dünki bölüme.. hemen herşeyde yitirilmiş duygusu oluştu bende..
    Konu lostsoul tarafından (13-02-08 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    beltiyett - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hepinizin yorumlarını okudum 10 bölümü beğenmemekle beraber bu bölümü geçiş bölümü kabul ediyorum.Senarist değişliklerinde sancılı geçişler oluyor bu şekilde yorumluyorum.Büyük bir hayal kırıklığı yaşadım ama ben gelecek bölümlerde bu sancılı dönemin aşılacağına inanıyorum.
    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img505.imageshack.us/img

Durum:
    KIRÇİÇEĞİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    '' Umutlar Diyarı ''
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Red face

Alıntı lostsoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama dün geceki cami hocasının ve ardından gelenlerin kurşunlanmasında hiçbişiy hissedemedim..
    boştu bile diyemiyorum dünki bölüme.. hemen herşeyde yitirilmiş duygusu oluştu bende..
    Lost'um aynı hisleri paylaşıyoruz Canım benim. Hocanın konuşmasından etkilenmediğim gibi oldukça vasat geldi bana. Ve o hocayı neden samimi bulmadığımı Neville'cim sayesinde anladım. Meğersem o kişi Avrupa Yakasındaki patronmuş O yüzden bana çok itici gelmiş o karakter ve oyuncu!

Keşke o oyuncunun yerine daha sert mizaçlı, daha tipi müsait birini bulsalarmış! Mesela Tanju Gürsu'nun ismi geçmişti bu hafta yorumlarımızda, keşke o hocayı Tanju Gürsu canlandırsaymış! Repliklerde hayat bulamazdık belki ama oyuncunun mimiklerinden o sahneyi kotarırdık belki!!!

Sen yazmışsın ya bi önceki mesajında keşke Kuledibi geri gelse de 10.bölümü yeniden yazsalar diye. Keşke bu dediğin gerçekleşse... Bir hafta ara versinler ve kolaj hazırlasınlar biz bekleriz yeter ki 10.bölümdeki vasat durumu hafızamızdan çıkartsınlar :icon_sorr

Yeni gelen senaristlere haksızlık mı yapıyoruz diyorum kendime ama yok. Gerçekten haksızlık etmiyoruz. Repliklerin içi gerçekten bomboş, üstelik stand-up vari tarzda replikler vardı dizide. Nizipli&Behram espri yaparlarken bu bölümde Şahin bey, Memed, Moulin, Gaspar vs. hepsi birden güldürmeye çalıştılar! Ciddiyet kaybolmuş hissi uyandı bende :icon_sorr

Bide senin en çok istediğin şey gerçekleşmişti Şahin bey ve Karayılan sahnesi ama eminim ondan da tat alamamışsındır sen :icon_sorr

Umarım şu yazdıklarımızı dikkate alırlar, aksi halde dizinin devamı güzel olsa bile klasik olarak devam edeceği için duygulardan yoksun, olay ağırlıklı, isteksiz oyuncuların rollerine adapte olmaya çalışmaları ile diziyi izlemeye devam edeceğiz...

Yazmayı unutmuşum Saba'cım seni bu sayfada görmek çok güzeldi :img-kiss: Dizinin bozulacağı zaman da izlemeni istemezdim ama işte nasip meselesi Umarım daha sık gelirsin buraya :img-in_lo
    (bu arada ben de çok özledim seni )
    Konu KIRÇİÇEĞİ tarafından (13-02-08 Saat 17:17 ) değiştirilmiştir. Sebep: balıklığım tuttu da :)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri