Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Karayılan (Arşiv 4)

Durum:
    siberya1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı eymen_gonca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cumartesi günü veya pazar günler 16:40 veya 17:40 da ya retingler çok düşük neden kimse izmiyormu karayilan :icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr
    valla önceki saatinde abimde izliyodu ama o köprüyüde izlediği için malesef karayılanı o bitene kadar izleyemeyeceğini söyledi ee bıçak sırtıda var bide varmısın yokmusun var dizi izlemekten bıkanların kaçış noktası yani rakipleri öncekine göre daha sıkı ve kaliteli
    Konu siberya1 tarafından (11-12-07 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    danaderesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhaba arkadaşlar; Türk izleyicisini anlamak çok zor olsa gerek. Tarihi ve kaliteli bir dizi ancak bu kadar ratıng alabiliyor, bu bizi yıldırmasın zamanla dizi hakettiği yere gelecektir. Bu ilk yorumum KARAYILAN'a başarılar diliyorum her şeyiyle mükemmel bir dizi. Selamlar

Durum:
    * defne * - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    just near death&hope
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

KaraYıLan'ın ratingLerinin düşük oLmasına hem şaşırdım hem üzüLdüm..
    miLLetimizin yokoLuşun eşiğinden döndüğü o unutuLmaz yıLLarın, kahramanLıkLarın anLatıLdığı bu yapıtın hakettiği yerde oLmaması 'miLLet daha ne istiyor?' sorusunu ister istemez akLa getiriyor..
    "I believe in a magnificent God"
    Eat Pray Love~
    a simple truth sweetly said ..

Durum:
    fatma-1721 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    aklımın götürdüğü yer
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhaba;

Reytinglere takilmiyorum,kaldirilma tehlikesi gerektiren reytingler almadik diye biliyorum,siniri astik galiba,yanlis biliyorsam dogrulayin lütfen.

Tabiiki,süphesiz "Kara Yilan"cok daha güzel reytingleri hak ediyor,zamana ihtiyaci var bence.
    Halkimiz,izleyicilerimiz neyazik ki böyle kaliteli yapimlarin kiymetini biraz gec anliyor,daha cok macera,ask-mesk izlemeyi tercih ediyor ama zamanla,konular ilerledikce ve daha da can alici olmaya baslayinca diziye daha cok baglanacaklardir diye düsünüyorum.

"Elveda Rumeli"zirveye deyim yerindeyse tirmandi, o da hemen bu reytingleri alamadi,12. bölümüyle birinci oldu, sonucta kalite kazandi,"Kara Yilan"da da böyle olacaktir.

Bu iki yapim da
    cok kaliteli,senaryosu,kadrosu,müzikleri,...herseyiyle mükemmel diziler,en önemlisi de bize yasanmis bir dönemi anlatan ve önemli mesajlar veren diziler olmalari
    ,cok sükür ki bu diziler atv´nin kendi yapimlari,kanal dizilerinin arkasinda duracaktir,sabirli olmaliyiz,artik bu konuda degil de muhtesem dizimizle ilgili yorumlar yazalim diyorum.

Cok güzel bir bölümdü yine :good: Memed ve Elvan sahneleri gercekten cok hostu :good: hele Elvan´in "ayni seyleri düsünüyor,hissediyoruz"dediginde Memed´in Elvan´in sözlerini yanlis yorumlamasi,Memedin kafasindan gecenlerin yüzüne yansimasi,Elvan´in sözlerinin izahini yaptiktan sonra ise "hee öyle"diyerek isin icinden cikmasi,cok güzeldi.

Halim ve Sona da ayri bir tad katacaklar diziye,bu simdiden belli oldu.....ve tabii su anda saymadigim digerleri,hepsi basariliydi dersem abartmis olmam sanirim(uzun bölüm yorumumu daha sonra ekleyecegim).

Simdilik herkese iyi yorumlar bye
    Konu fatma-1721 tarafından (11-12-07 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    mesburcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu reytingleri görünce çok endişelendim ama ben Karayılan'ın ömrünün reytinglere bağlı kalmasını istemiyorum... Böyle bir kaliteli yapımı izlemek istemeyenler istemesin ama izleyenlere saygı duyulsun ve gün, saat ya da herhangi bir şey değişmeden dizimizi izlemeye devam edelim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri