Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
998 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Karayılan (Arşiv 5)

Durum:
    YASİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    The City of Lost Heaven
    Konular
    78
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı matraka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bana mektubu okudu geliyor hala...açığa çekip tuzak kuracak kadar,akıllı davranmış,yav makinalıyı bile koymuş adam memed geçsin diye bekliyor:)adı memed olanlar bir adım öne çıksın:)vurucazda,ilker aksum gitgide devleşiyor,bu dizideki rolü unutulmayacak:)

artık olması gereken sertleşme oluyor,sbr
    anlatılanlara göre,bütün malını mülkünü satıp,çeteleri silahla donatmaya çalışan karayılana,ailesi tepki göstermiş,oda annesine,rus un ve ermenin yaptıklarını görseydin sende durmaz giderdin demiş,yani bu iki toplum bir bakıma ayrılıp birleşmek zorunda...margosla aralarına karakedi bile girse,bir olay margosu,memed tarafına çekicek,bekliyoruz valla
    Okuyacak tabii yahu ben olsam okurdum Laroş çaktırmadan Elvan ın direnişin içinde olduğunu anlayıp onu takibe alacak hasta kızımız Elvan ise bunu fark etmeyecek tabii :img-wink: İlker Aksum u bende çok beğeniyorum diziden önce istediğim gibi bir psikopat olmayacak galiba demiştim ama yanıldım :) Margos Memed in yanında yer alacak ilerde bu kesin şu anda bir kararsızlık , ait olmama durumu var Margos un bu durumu kendi içinde nasıl çözecek göreceğiz :img-wink:

Makine kardeşim yaptığın iyi güzelde forum kurallarına mesajın aykırı :img-wink: Mesajın silinecek bir süre sonra o yazıyı sadece 3 kişi görecek o yüzden forum kuralları çerçevesinde yaz o yazını :img-wink:
    Konu YASİN tarafından (23-12-07 Saat 19:25 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı laylaylomm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayağı bir aydınlatıcı oldu. matraka 2 hafta ara yazmış ondan ben 2 hafta zannettim. matrakaya 1 hafta 2 hafta geldi sanırsam:img-wink:
    Biz yılbaşında 10 dan geriye ölen Fransızları saysak olmaz mı?

Aşk dörtgenimiz de yok değil mehmed- elvan-sona-nizipli ama yakın arkadaşlar arasındaki eksik kalsın. elvan kızımız kıskançlıktan hastalandı yataklara düştü.(soğuklarda mektubu verecem diye bekledi):img-wink:
    o kadar çok seviyoruz ki diziyi:)şaşırtıyor bizi,neden acaba?reytinglerle benden faydalanma bu kadar olur,fazlası değil...tekrar yorumlara döndük dedik,ama inan reyting korkusu yorumlara yansıyor

evet ya!bu cümleye bittim,şimdi yeniden başlim
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Durum:
    YASİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    The City of Lost Heaven
    Konular
    78
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı laylaylomm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayağı bir aydınlatıcı oldu. matraka 2 hafta ara yazmış ondan ben 2 hafta zannettim. matrakaya 1 hafta 2 hafta geldi sanırsam:img-wink:

Aşk dörtgenimiz de yok değil mehmed- elvan-sona-nizipli ama yakın arkadaşlar arasındaki eksik kalsın. elvan kızımız kıskançlıktan hastalandı yataklara düştü.(soğuklarda mektubu verecem diye bekledi):img-wink:
    Vallaha bana uyar hemde çok güzel olur o zaman 10 değilde 20 den geriye sayalım Matraka kardeşimiz dizi günü yaklaştığı zaman heyecanlanıyor biraz o yüzden demiştir 2 hafta diye :) Bölüm güzel olacak güzel :happy0064

Vallaha ben geçenlerde yazdım burda sekizgen bile çıkıyor yani zorladığınız zaman şimdi yazıp baymayayım milleti :) Hakkaten yahu insanın içi acıdı o sahnede kız bekledi o kadar orda yağmuruda alıyordu zaten tam ağaç oldu görev aşkı var kızda bir kere :)

EDİT :

Makine kardeşim banı yiyecen en sonunda benden söylemesi mesajını normal boyutlarda yaz
    Konu YASİN tarafından (23-12-07 Saat 19:33 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    mıstaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Anadoludan...
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Post ..............................

Fragmanın geç verilmesinin nedeni bence reytinglerdeki düşüklük.Şöyleki;Reytingler düşük gelince tahminimce senaristler, hikayede bazı rötuşler yaptı..Bazı sahneler yeniden çekildi belkide..Elvan'ın hastalığının bile son dakikada planlandığını düşünüyorum.Onun için haliyle fragmanda geç verildi..Yoksa geçmişte 1 hafta önceden verilen fragmanların, daha sonra sadece 2 gün önceden verilmesini nasıl açıklayabilirizki?:img-yes:

Neyse eğer bu rötuşlar reytinglerimizi düzeltecekse, razıyım..:good:

Fragmanı izleyemeyenler için;

tıkla--->>>Karayılan 6.bölüm fragmanı..

Fragmandaki kilit nokta;Fırını taşlayan gençlerin söyledikleri.."SİZ, BİZE YAPARKEN İYİMİYDİ?"

Önceden sadece "BİZ" vardı..Şimdi SİZ-BİZ oldu..Fransızları çok sevindirecek bir gelişme bu..

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SBR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallaha bana uyar hemde çok güzel olur o zaman 10 değilde 20 den geriye sayalım Matraka kardeşimiz dizi günü yaklaştığı zaman heyecanlanıyor biraz o yüzden demiştir 2 hafta diye :) Böülm güzel olacak güzel :happy0064

Vallaha ben geçenlerde yazdım burda sekizgen bile çıkıyor yani zorladığınız zaman şimdi yazıp baymayayım milleti :) Hakkaten yahu insanın içi acıdı o sahnede kız bekledi o kadar orda yağmuruda alıyordu zaten tam ağaç oldu görev aşkı var kızda bir kere :)
    aynen öyle dizi yayın saati yaklaştıkca benden,işe yarar yorum beklemeyin:)reytingler kötü olunca,2 gün kendime gelemiyorum,şoktan kurtuluyorum,diziyi başlama zamanı yaklaşıyor,gene heyecan başlıyor,dizi için değil,reytingler için,:)ilginç demi

evet ya,sona ne kızmış,yoldan geçen aşık oldu,çok taliplisi var,elvanın ileşmesini bekliyorum ben,istanbuldan taliplisi gelsin,ben o koca karayılanı o zaman görücem:):)seviyorum ben bu diziyi yaa...

reyting endişesi altında dizi izlemeyi(kaliteli,kalitesiz)kimseye nasip etmesin:)

not,sevgili makine,yazıyı küçük boyutlarda yazarsan,silinmez,forum kuralları:)
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri