Sayfa 1/9 12345 ... SonSon
41 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kartallar Yüksek Uçar - Bölüm Yorumları

Durum:
    haluk_tolgahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    32
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Kartallar Yüksek Uçar - Bölüm Yorumları

'Kartallar Yüksek Uçar' eylülde yeniden doğacak

MEHMET ÇALIŞKAN MAGAZİN

'Banazlı İsmail' ile 'Hanımağa'nın çatışmalarını konu alan 'Kartallar Yüksek Uçar' dizisi, 24 yıl sonra tekrar çekilecek. Sadri Alışık'ın rolünü aktör Kadir İnanır canlandıracak..

Haberi Dinle

Senaryosunu Attila İlhan'ın yazdığı 'Kartallar Yüksek Uçar' adlı televizyon dizisi, 24 yıl sonra yeniden çekilecek. 1983 yılındaki ilk versiyonunda Sadri Alışık'ın canlandırdığı 'Banazlı İsmail'e bu kez Kadir İnanır hayat verecek. Kerem Alışık ise Banazlı'nın oğlu 'Mustafa'yı oynayacak. Yapımcı firma ANS, geçmişte Selda Alkor'un oynadığı 'Hanımağa' karakteri içinse yoğun bir arayış içinde.

HİKAYE DEĞİŞMEYECEK
    Abdullah Oğuz'un hem yapımcısı hem de yönetmeni olacağı dizide; hikaye ilk versiyonuyla aynı olacak. Yeni dizide, 1983 yılında geçen olaylar hatırlatıldıktan sonra, senaryo ekibinin geliştirdiği hikayeyle devam edilecek. 'Banazlı İsmail'in reisi olduğu Karabulut Ailesi ile 'Hanımağa' yönetimindeki 'Çolakefe Ailesi' arasındaki çatışmalar sırasında yaşanan aşkların hikaye edildiği 'Kartallar Yüksek Uçar'ın çekimlerine eylül ayında Ege Bölgesi'nde başlanacak.

SOKAKLAR BOŞALIRDI
    'Kartallar Yüksek Uçar', ilk kez yayınlandığı 1983 yılında oldukça beğenilmiş, dizinin yayınlandığı günler sokaklar boşalmıştı. Sadri Alışık, Can Gürzap, Serap Aksoy, Selda Alkor, Selçuk Özer ve Bülent Bilgiç'in başrollerini paylaştığı dizi, Türk televizyon tarihinin klasikleri arasına girmişti. 'Hanımağa' rolü için oyuncu arayışının sürdüğü dizi için, Karabulut ve Çolakefe Aileleri'nin çocukları olan Elif, Hasan, Esma ve Mehmet karakterlerini canlandıracak isimler de henüz belirlenmedi.
    Yazıda imza ve resim birarada kullanılamaz.

Hugo
    Hugo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yeniden cekilecegine sevindim kadir inanir yakisir kerem alisikta iyi secim trtde oynarken izlemistim güzel diziydi helede dizinin müzigi :img-wink:

Durum:
    HaMbUrG* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben Kadir Inanir hastasiyim valla, yada daha cok gencligi ama adami cok begeniyorum gercekten baya bi karizmatik.. Ben bu diziyi kesin izliyecegim..!!:img-yes:
    I Robert Pattinson™
    ©

Durum:
    mxrxt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    uzay:-)
    Konular
    45
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Hugo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeniden cekilecegine sevindim kadir inanir yakisir kerem alisikta iyi secim trtde oynarken izlemistim güzel diziydi helede dizinin müzigi :img-wink:
    diziyi biraz animsiyorum ama tam eminde degilim yani konusu hakkinda ama kadir inanir bende severim .. bu arada türan sorayda midi partneri cok iyi secimm..cok yakisir..

Durum:
    çeyrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart kartallar yüksek uçar

henüz kesinleşmiş hiçbir karar olmadığını biliyorum. oyuncu kadrosu dahil. ayrıca kadir inanır zaten show tv'de yayınlanacak başka bir proje için anlaşmış. sadece kartallar yüksek uçar'ın senaryo haklarını almış ans.

Sayfa 1/9 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri