Alıntı rain 1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
:img-hyste:img-hyste iyi yerden vuruyorsun tebrikler :img-hyste ama kendi adıma söyleyim ben henüz yağmur için net birşey demiyorum sadece özet e göre konuştum hem biz yağmur u istemiyorduk falan demiyoruz kii ama bu satten sonra dersekte haklı değilmiyiz yani:img-hyste ikisi aşk yaşayacak zaten deeee yağmur ciddi mi olacak yoksa herşey gerçekten bir oyun mu olacak onu henüz bilmiyoruz. tek dileğim eğer oyun oynarsa o yağmur kazdığı kuyuya düşsün ve mümtaza sırıl sıklam aşık olsuunn :img-yes: ondan sonra da eline alsın benzini kendini yaksın :img-hyste
Seni bugün cok sadist gördüm:img-hyste:img-hystene o kendini yaksin falan:img-hysteyazik be sonuda o da bir can:img-hyste
Valla kazdigi kuyuya kendi mi düser ,yoksa haydarla Mümtaz mi bilemem:img-hystebence sizinkini kendine asik edecek ama bizimkiyle ask yasayacak:img-hystenasil fikir ama:img-hyste(allah korusun)
Yok öyle özete göre konusuyorum falan filan:img-hysteYagmur olmasin dedin mi?Dedin.bu sözün geri dönüsü yok birkere:img-hystesöz agizdan birkere cikar:img-hyste