Alıntı gulozar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zaten Zehranin anneside Onun kaderini yasamis:img-cray:demmekki Ayse de süni bir ailenin kiziymis..oda yasadiklari zorluklari kizi yasamasin diye uyarmak istedi bir anne olarak ama gönül bu ne fermen nede mezhep dinliyor:img-cray:

Zaten Hüseyin'in annesi Zehra'yi görmeye gideceginde kapida kocasiyla birbirilerine bakip gözleriyle konustular...onlar anlasmali olarak hareket ettiler

Hele bir Nermin yenge gelsin benim daha ne senaryolarim var:img-hyste
ben ayşenin farklı mezhepten oluşuna çok şaşırdım beklemediğim birşeydi ama cemille ayşe üstesinden geldiyse zehra huso da yapar huso iç güveysi gelir konağa tabi o anne babanın yanında olmaz onlar zehranın canlarına okur zehra da onların:icon_whis
umudumuz nermiiiin ay o kadar diyorum tahmin yapmayayım diye ama dayanamıyorum varsın olmasın
ben derim ki yağmur mümtazın bu çıkışı karşısında bağrınıp çağrınmazsa rahat edemez tavır koyar ayrı gayrı takılırlar bir süre pencere kapanmasa da perde çekilir işte bu aşamada nermin yenge faktörü devreye girer yağmur kıskançlıktan çatlar o sıkıca kapattığı perdenin arkasından röntgenciliğe başlar ufaklıkları bahane eder karşı konağa sızmanın yollarını arar:icon_whis

edit: altta adını gördüğümüz ama asla bizi yorumlarıyla onurlandırmayan arkadaşaları da görürüz bir gün aramızda umarım aynen benim dersteki halim gibi olduğu için bu durum isim vermiyorum ama hocaların dediği gibi boşuna saklanmayın burdan herşey çok net gözüküyor:img-wink: