Alıntı arte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ayyy keşke öyle deseydi.inanamıyorum ahlaksız teklifte bulundu adama:img-hyste gülüyorum ama resmen şoklardayım ne arsız bir kadın çıktı ya bana bir evlat borçlusun dedi...

mümtazla yağmur rolleri değiştiler bir nevi empaati falan yaniiii:icon_whis
yağmur gerçekten aşkı için fazlasıyla direndi hem yağmur hem mümtaz gözüme girdi özetçi de işini layıkiyle yapmayı öğrendi :good:

ama mümtaz kimi vurdu ya
mümtaz da deseydi dur tülay pazardan ben sana2 kilo 300 gram nurtopu gibi bir tane alır gelirim tövbee yaaa :img-tomatmanyadı kadın :img-tomat
yağmuuuuuurrr kurtar bizi :img-hyste Allahım bir gün gelipte yağmur a muhtaç olacağımızı hiç düşünmemiştim.tülay yingee tülay yingee dedik alın size tülay yingee :img-hyste
mümtaz ın borç defteri kabarıyor biri der geçmişimi borçlusun öteki der çocuk borçlusun,veresiye vere vere kalmadı mümtaz :img-hyste

ya fragmandaki birkaç sahne yoktu halbuki bekliyordum o sahneleri mümtaz mandıraya geliyordu sanırım ya da konağa ıraz öyle birşey söylüyordu çünkü fragmanda sonra mümtazın gene bir sahnesi vardı yağmurla konuşuyordu büyük ihtimal fragmanın sonunda.bunlar gösterilmedi

aslında tülay daha uzun bölümler kalıcıydı ama malum sebepten kadın 3 bölümde ne koparırsam kar şeklinde gelmiş heralde ama çocuk ta istenmez ki canım :img-hyste