Alıntı Musty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kesinlikle katılıyorum hakikaten bu durum benim sinirlerimi bozuyor hele son 2 bölümdür aslının saçmalıkları ag sahneleri benim için çin işkencesi gibi oldu.Md sahneleri hiç desen yok bölümün başı ag sonu ag şaka gibi gerçekten bu ikili beni boğuyor ekran karşısında bir umutla md sahnesi vardır diye izledim geçen bölümü sadece bi son sahnede vardı oda neydiki bumuydu md sahnesi efe 125 bölümde gelmeseydi artık izlemiyecektim diziyi sadece fragmanlardan takip edecektim diziyi neyseki efe bu bölümde geliyor umarım bu bölüm md sahneleri çok vardır ag sahnelerine tahammül edemiyorum.
Aynen Mustafa, gerçekten çok güzel bir tabir.
AG çiftine "çin işkencesi" denilmesi gerçekten çok hoşuma gitti. Bence de öyle yani.
Bıktım gerçekten geçen bölümde başka kanala geçmeden önce AG geri geliyorum kanala gene AG.
Hem sinir bozucu hem de çok sıkıcı oluyor.
Onların vıcık vıcık ilişkisinden daral geldi artık. Neyse ki bitiyor. :img-wink:
MD'nin barışmasının çok güzel ve tutkulu olacağını düşünüyorum.:img-in_lo Umarım beklediğimize ve bekleyeceğimize değer bir barışma yaşatırlar bize.
Ve umarım Mine'nin yüzü hep güler, Deniz yeniden hatalar yapmaz sevdiği kadını bir daha kırmaz umarım.
Mine'nin son yaşadıkları kaldırılabilir, sindirilebilir şeyler değildi.
Hayır, ben en çok da oyunculara üzülüyorum. Aslı Enver'i toplasak 15 dk görmüşüzdür yani bu ne gerçekten?
Efe üzerinde yoğunlaşılabilir bu 125-126'da. Ama sonra MD üzerinde de birtakım önemli değişiklikler olacaktır bence.:img-yes::img-in_lo
Zaten sen Efe'li olan bölümlerde sıkılmazsın.:img-wink:
MD için birazcık daha sabır diyorum.:love05: