Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
999 sonuçtan 996 ile 999 arası

Konu: Kavak Yelleri - Bölüm Yorumları (81)

Durum:
    gazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    l♥m,dağ♥han,ç
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

şimdi bölümün tekrarına restladım ve efe-deniz konuşmasına denk geldim onları bu şekilde görmek çok güzel gerçkten ama onun dışında efe denize söylediklerinde o kadar haklı ki...

gerçekten sanki geçmişten bu güne denizin nerden nereye geldiğinin altı çizilmek istenmiş ve çok da güzel olmuş:good:efe söylediği her sözde çok haklıydı ki efe farkı demek istiyorumm:happy0064

ayrıca efe geri geldi artık fikret falan yok sadece efe:happy0064:happy0064espirileri bakışları herşeyiyle orjinal adam yine bizimle:happy0064:happy0064
    ***bu ne menemen bişeymiş yaa kan göz yaşı siddet hepsi bu menemende:img-hyste

harikaydı bütün espirileri harikaa:img-hyste
    oyuncakçı dükkanındaki hali,halleride ayrı bir eylenceli:img-hyste
    efe sen nasıl bir insansın ki aslıyı bile sevimli hale getirebiliyosun
    sen nasıl bişeysin böyle yaaa dağhan:img-in_lo:img-in_lo

Durum:
    efe^^aslı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    pelin.farah♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bölümü uzun uzun yorumlıyım bölüm iyiydi ben begendim..:good:
    ilk olarak efenin aslıya neden gelmediğini açıklarken söyledikleri
    aslıyı çok yıktı....:img-cray:
    ama tabi efede bir yerde haklı...ama ne biliyim dayanamıyorum aslıyla efenin ayrı olmasına...:img-cray:
    sonrasında efenin eve gittiğinde karşılaştığı manzara tam bir komediydi ya..
    şükranla salih ne çabuk ısındılar gelinlerine torunlarına...:img-cray:
    bu bölüm denizi çok sevdim ...efeyle konuşup aslının gönlünü almasını söyledi efede uyguladı ama sonunda gene yapcağını yaptı aslıyı paramparça etti...:img-cray:
    efenin gönül alma çabaları tek kelimeyle h-a-r-i-k-a-y-d-ı:happy0064
    yemek hazırlarken..allahım o nasıl bakışlardı öle ya.hem espirileriyle hem bakışlarıyla daghan muhteşemsin ya..:good:
    bence efe atakanların mekana ortak olcak...atakanlarda harbiden hiçbirşey ögrenememişler efe kaygısızdan..
    atakanın halasının yerine geçip suyun aklına girmesine gül gül öldüm yahu..:img-hyste
    efenin denizle yaptıgı konuşmaya herkes tepki göstermiş. bence arkadaşın yapması gerekeni. yaptı efe. ve haklıydıda çünkü deniz sürekli mine acaba ne düşünür ne hisseder..diye düşünmekten kendini hayallerini unuttu..ama efe hatırlattı ..denize
    bu bölüm beklediğim deniz-efe dostlugunu gördüm :good:
    veeee aslı bence bölümün kilit sahnesi ise oyuncakçı ..:img-in_lo
    allahım siz nasıl bir çiftsiniz ya hem ağladım hem güldüm..sizinle..
    öncelikle...efenin aslıyı oyuna dahil etme çabaları. çok iyiydi..
    bebegi alıp gelmiş allahım bide bebek gibi ağlamıyomu dağhan öldüm gülmekten..
    sonrasında..efenin oyuna aslıyıda dahil etmek yaptıgı en yaratıcı şey eşeğin
    hastalanması
    eşegin hayata geri dönmesi aslının efeye bakarak eşşek geri döndü demesi..:img-hyste
    sonrasında ise sukuturla gezi..:img-hyste
    tabancayla kovalama...:img-hyste
    kendilerinden büyük topla maç yapma..allahım hele peline top gelindiğinde bir an ezilcek sandım valla...:img-hyste
    vee en etkilendiğim kısımsa..kar küresi ,,,:img-in_lo
    yahu nasıl bir adamsı sen efe ya..yıllarca ben aldım dememiş,,
    3 ay boyunca eşşek gibi çalışmış,,,:img-in_lo sen insana öldürürsün efe ya..
    sonrasınra..aslının ayıyla konuşma yapması valla bir an bende efeye söylüyo sandım :img-hyste
    ama tabi büyü sabahında bozuldu..efenin salihaya söylemicem yanlış anlamasın
    demesi gerçekten çok kötüydü hele ki eve yemege çağarması...:img-cray:
    belkide bir kadının başınra gelebilecek en kötü şey sevdiği adamı başka bir kadının kollarında görmek..:img-cray:
    belli bir noktaya kadar dayandı aslı ama fotoraf çekilirken o ailenin yanında hissetmedi kendini efenin yanında karısı..çocugu var benim ne işim var diye düşündü
    ama saliha gerçekten akıllı bir kadın iyiki efeyi dinlemedin saliha :good:
    vee gelelim ikinci çifttim denizle mineye onları hep çok sevdim ama..bu bölüm
    deniz artık mine konusu tam anlamıyla bitirdi..ve denizin şu okulda tanıştığı kızla birşeyler yaşıcak bence...

mor kedi
    mor kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben aslında bu flasblacklerden kormaya başladım efe yi urlaya gertirdikleir yetmiyor.. daha önce gelmesine rağmen sanki efe urlada yaşıyormuş gibi denizi kurtarmış.

herşeyi geçtim güveni nasıl görmüyor bu efe denizin o yaralı halinde yardım eden efe. denizi öyle mi bırakım gitti..

yok efe yapmaz. yapmadı ise efe güve ni zaten önceden görmüş olmalı.
    yani biizm yani benim fikret-güven sahnleri izlemeye başladığımda efe güveni tanıyor olması gekirdi.
    muhteşem senaristler acaba bun ane kılıf uyduracaklar acaba kim yazıyor efenin flaasbla cklarini çok mek ediyorum. hadi ben bir çok kişşii 84 ten sonra izlemedi. ilzeyenler bir şey desin..

Durum:
    selena98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Beyaz Gelincik MrymMstf
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya inanmiyorum, asli nin durumu zaten berbaet, simdi bide deniz ve mine dagildi :img-cray:

Bide su gelen yeni kiz var artik, bi o eksikti he, onun da sagi solu belli deyil :icon_whis

Mine keske denizin konusmasina izin vermeseydiiin :icon_sorr
    Onlar hala birbirine asik ya, böyle de olmaz ki, senaristler nezaman isleri yoluna koyacak?

Asli ve efenin sahneleri ne alak simdi
    cocuk evli Asli ise hala bir seylerin pesinde...
    Bu bölumde guvenin ismi bile gecmedi, .... Asli heralde haftaya guven guven diye aglar, malum efenin esiyle cok mutlu oldugunu görunce , guvene kosacaktir :icon_whis:img-tomat

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri