Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kavak Yelleri - Bölüm Yorumları (21)

Durum:
    ecemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    MervEce--Asi
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Kavak Yelleri - Bölüm Yorumları (21)

Alıntı serseri_mayın90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin kuzucum yaa
    coşmuş başlık yaaa. bunu bekliomuşuz demek. ne zamandır böle mesajları okuyamadığım olmazdı ahh aslı-deniz süperdiii
    efe-su da başlarda çok tatlıydı ama sonunda sinir oldum. efeye yapılmaz buu
    ayyy kuzucum hoşbuldukkk coştum burda yaaa

ben suyun önceden birşeyler yaşamış olduğunu ve oyüzden efeye bağlanmak istemediğini düşünüyorum efeyi seviyor bence su:)
    ama düzenli bi haytada alışkın değil oyüzden ben suya kızgın değilim yavaş yavaş aşkı istemedende efeye ulaştırır onu:)
    Konu Killer50 tarafından (25-12-12 Saat 22:26 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    alaz_alaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    .......
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları (Arşiv 25)

herkese selam forum durgun galiba!

dün fundacım girmiş.canım gururdan değil utançtan demişsin ama söylediğin aynı şeye çıkıyor.zaten gururu olmayan bir insan utanamaz da!işte deniz'e karşı biraz utanç,biraz gurur,biraz kızgınlık hepsi bir araya gelecek ve aslı bunu kaldıramayacak.sonuç kesin ayrılık :icon_sorr ama geçici bir süreliğine!:img-wink:

ececim ben ders çalıştığını düşünmüştüm,bağlantın kopmuş demek!herkesin sınavlar başlamış.valla artık bizimde vizeler başladı.artık çok sık giremem heralde,tabi kendimi tutabilirsem.

Durum:
    alaz_alaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    .......
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı captainsparrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapılmış yorumlara baktım şöyle bi benden sonra yazılanların hepsini okumaya çalıştım çoğu arkadaşımız aslının bebeğin babasını ya bu bölüm ya da sonraki bölüm öğreneceğini düşünüyo.aranızda tek anormal ben miyim bilmiyorum ama bence aslı sezon finalinin final sahnesinde öğrenicek.biz de 3 ay boyunca aslı ne tepki vericek die çatlıcaz!!!!!!!ben böyle düşünüyorum.daha aslının öğrenmesi için çok erken bence.leman bile öğrenmedi.hem de bundan daha etkileyici bi sezon finali düşünemiyorum...

bazı arkadaşlar da cananın bebeği güşerse sorunlar çözülür demiş.o bebek 6-7 aylık düşemez de aldırılamaz da.hem artık et parçası deil,sözünü ettiğimiz gibi bi bebek.ben kesinlikle ölmesini istemiyorum.aslı nasılsa öğrenicek ve öğrenmesi gerek.çok sonra öğrenirse daha kötü olsun da bitsin artık!!!!!!!!!!!
    nihancım,kimse istemez bebeğin düşmesini ama yani 7-8 aylık ta olsa bazen anne karnında bebek ölümü oluyor.artık aldırılamaz ama bi kaza sonucu olabilir.istediğim için değil ama dizinin gidişatı açısından böyle olabilir.sonuçta ikisinden biri!ya aslı-deniz tamamen ayrılacak,ya da bebek düşecek!çünkü bu bebek varken birliktelik çok saçma olur.deniz teyzesiyle mi çıkacak?:icon_whis

Durum:
    PERİİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhaba
    bu akşamı iple çekiyorum umarım geçen hafta kadar güzel bir bölüm olur gerçi bu hafta biraz entrika kokusu var sanki mine ve leman hatta şu okulda sinsice bakan kızlar bu bölüm baya bir faaliyet içinde olacaklar gibi aslının bu bölüm çekeceği var ve denizin

su efeyi tuzağa düşürüp onu hala sevdiğini öğreniyo anlaşılan hakan mevzu ortaya çıkıyo

yiğit bey ben ne olursa olsun dizi kötüde gitse senaryo berbatta olacak olsa ben sizin yazdığınız herşeyi seyrederim neden çünkü siz seyircinin fikirlerini önemseyen hatta bize açıklama bile yapan bir senaristsiniz bunu yapan kimse ben şuana kadar görmedim mail çekeriz bir sürü sonra zahmet edip iki kelime yazarlar konu kapanır ama siz öylemisiniz herşey için size teşekkür ederim kendi adıma :img-yes:

YoShYÖzGe
    YoShYÖzGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 dakika kaldı:happy0064
    Aslı bu bölüm gerçeği öğrenecek mi acaba?:img-wink:
    Ben de tepkisini merak ediyorum:img-wink:

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri