Sayfa 3/401 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Kaybolan Yıllar - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    supersonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bengücüğüm çok haklısın ,sanırım ben de senin gibi olduğum için beğenemedim bu bölümü...
    İlk izlediğimde bazen gözden kaçan güzel sahnelere iyi konsantre olamadığım için birdaha izlemeden yorum yapmayı istemedim ve biraz evvel acaba mı ,diyerek tam 4. kez izledim bölümü.Sonuç maalesef yine hüsran.

Aslında senaryosu toparlanmış,çok komik,sakin ve mutlu bir bölüm görüntüsü çiziyor ve bazı sahnelerde de bu var ama duygu sıfırlnmıştı bu bölümde ve ben bunu içim acıyarak gördüm ne yazık ki!!!!!!!:icon_sorr

Sanırım Burak Hakkı bir röportajında,Z.Günay için; "istenilen duyguyu alana kadar sahneyi tekrar ettirir" demişti. Bana kalırsa eksiklik işte buradan kaynaklanıyor.Bu bölümde ağlamam gereken mezarlık sahnesinde neredeyse kahkahalarla gülecektim çünki araya Meralin müdire annenin evini elinle koymuş gibi bularak ve onu sokakta yakalayacağını çok iyi ve dakikasına kadar bilerek,soğukkanlı bir katil edasıyla öldürmeye gelmesi sokulmuştu.Gerçekten akıllara zarar.

Ezel ve Esmer sahneleride bir iki bakış haricinde tamamen duygudan yoksundu bu bölüm ve bu ilk defa oluyor KY tarihinde...Tekrar ediyorum ben bu diziyi aşk dizisi olmasından ve bu aşkı son haddinde bize yaşattırmasından dolayı izledim bu güne kadar ama duygudan yoksun,tutkusundan arınmış,mafya ve komedi tarzının birleşimi bir hal almaya başlaması beni gerçekten çok ama çok rahatsız ediyor.:icon_sorr Bu türde bir dizi istesem tercihim hiç bir zaman Kaybolan yıllar olmaz.....Ben bu diziye aşık oldum,burada yaşanan o mükemmel,bulunamayacak güzellikte ve müthiş bir tutkuyla yaşanan aşka aşık oldum ve şu durumundan son derece üzüntü duyuyorum ve bu satırları ağlayarak yazıyorum.

BEN DİZİMİ KAYBETTİM!!!!!!!!!!!:sad53:

Durum:
    Silvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı gelincik1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölüm yorumlarına gelmeden önce şunu diyorum
    Silvara,bengü,pelin,özge,ablacım hatırladınızmı.
    “senin evin yokmu” kim geldi aklıma.bilin bakalım. ay ne çok güldüm ona.bu kadar denk gelmez bu yorum.bundan sonra fragman yorumlarını daha başka türlü ineceleyelim.tutturma şansımız artıyor.

zaten o sahnede direkt sen geldin aklıma.bölüme mi güleyim senin yazdıklarına mı bilemedim.ikisi birbirine girdi ve sonuç :img-hyste :img-hyste :img-hyste :img-hyste :img-hyste :img-hyste

bu arada her şey toparlanmaya başlamış ya.bir şeyi unutmasalar bu arada diyorum.ender in aylin e tecavüz ettiğini Esmer öğrensinöğrensin ve ender in anasından emdiği sütü burnundan getirsin.ender in annesinin babasını gördüğü güne lanet etmesini sağlasın.havuzdaki halinden beter etsin.yok endfer bunun cezasını çekmezse içimde kalır.o bölümleri yeniden izledim ve içim acıdı yaa.ender in diğer yaptıkları çok kötüydü ama aylin e ayptığı en kötü, en iğrenç şey buydumve ben ender in bunun hesabını vermesini istiyorum. unutulan , es geçilen bir şey olmamalı.

ve bir şey daha.yaa bu dizide mekan değişiklikleri benim başımı döndürmeye başladı artık.normalde bir dizide bunfdan çok rahatsız olurum KY yi çok sevdiğim için görmemeye çalışıyorum ama bu kadar da olmaz ki.sç nin evi 31 bölümde değişmişti bu bölüm yine eski ev.30-31 ve 32 . bölümde esmerayrı ayrı evlerdeydi.bu adamın bu kadar çok evi var da her bölümde ayrı evde mi kalıyor.hem eski evini ben çok seviyordum esmer i çok iyi yansıtıyordu.hadi değiştirdiniz diyelim benzer bir ev bulun .di mi ama?ve sabit kalsın lütfen ama.artık başım döndü resmen.
    Konu Silvara tarafından (23-02-07 Saat 13:57 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    GİZO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Vatanım Sensin
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar şeref hortladı:)Yinede kendilerini aramızda görmekten mutluluk duyarız.Esmer ve ezo onun sayesinde birbirlerine kavuşmuştu.

Şerefin gelmesiyle birlikte VAT daha çok güçlenicek böylece birlik VAT' a karşı savaşmaya devam edecek.

Bulgara gelince onun iyi biri olduğunu düşünüyorum kızına karşı.Ezoya olan bakışları çok sıcak ve çok anlamlıydı.Bulgar ezelin çalıştığı hastaneye sürekli uğrayacak böylece kızını daha yakından izleyebilecek.

Esmer,Ezo ve Alinin birbirlerine pasta sürdükleri sahne çok güzeldi.Ali bizim aşıkları yanlız bırakmıyor esmer haklı valla:img-wink: yakında esmer ve ezonun evinede yerleşir.sabah esmerin aliyi uyandırması ne kadar güzeldi:)

Nirancana gelelim.Yine ezodan birşeyler öğrenme çabasında.Aliyi sordu ama ezel birşey çaktırmasada nirandan kaçmadı.Niranın bulgar için ezele yakın olduğunu düşünüyorum.Yani niran istesede ezele zarar veremez nasıl olsa bulgarın kızı:img-wink:

Durum:
    yakupoglu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

güzel bir bölümdü...ezonun üvey annesi ne pislik biriymiş müdüreyi nebiçim ezdi...
    ezo'nun sesini hiç sevmiyorum ona hiç yakışmıyor.Bulgarda tam rolünde... o adam zaten hep oyle rollerde görev alır...
    Şerefin ölmediğini görünce şaşırdım bn sandım bulgar geliyo ordan ne işi varki onun dedim...

gelincik1981
    gelincik1981 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı supersonic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bengücüğüm çok haklısın ,sanırım ben de senin gibi olduğum için beğenemedim bu bölümü...
    İlk izlediğimde bazen gözden kaçan güzel sahnelere iyi konsantre olamadığım için birdaha izlemeden yorum yapmayı istemedim ve biraz evvel acaba mı ,diyerek tam 4. kez izledim bölümü.Sonuç maalesef yine hüsran.

Aslında senaryosu toparlanmış,çok komik,sakin ve mutlu bir bölüm görüntüsü çiziyor ve bazı sahnelerde de bu var ama duygu sıfırlnmıştı bu bölümde ve ben bunu içim acıyarak gördüm ne yazık ki!!!!!!!:icon_sorr

Sanırım Burak Hakkı bir röportajında,Z.Günay için; "istenilen duyguyu alana kadar sahneyi tekrar ettirir" demişti. Bana kalırsa eksiklik işte buradan kaynaklanıyor.Bu bölümde ağlamam gereken mezarlık sahnesinde neredeyse kahkahalarla gülecektim çünki araya Meralin müdire annenin evini elinle koymuş gibi bularak ve onu sokakta yakalayacağını çok iyi ve dakikasına kadar bilerek,soğukkanlı bir katil edasıyla öldürmeye gelmesi sokulmuştu.Gerçekten akıllara zarar.

Ezel ve Esmer sahneleride bir iki bakış haricinde tamamen duygudan yoksundu bu bölüm ve bu ilk defa oluyor KY tarihinde...Tekrar ediyorum ben bu diziyi aşk dizisi olmasından ve bu aşkı son haddinde bize yaşattırmasından dolayı izledim bu güne kadar ama duygudan yoksun,tutkusundan arınmış,mafya ve komedi tarzının birleşimi bir hal almaya başlaması beni gerçekten çok ama çok rahatsız ediyor.:icon_sorr Bu türde bir dizi istesem tercihim hiç bir zaman Kaybolan yıllar olmaz.....Ben bu diziye aşık oldum,burada yaşanan o mükemmel,bulunamayacak güzellikte ve müthiş bir tutkuyla yaşanan aşka aşık oldum ve şu durumundan son derece üzüntü duyuyorum ve bu satırları ağlayarak yazıyorum.

BEN DİZİMİ KAYBETTİM!!!!!!!!!!!:sad53:
    ne olur böyle söyleme abla.evet haklısın esmer-ezo arasında yaşanan o elektriğin dozajı düşürüldü.ama inanıyorum ki şu an için.iki bölümdür birbirlerini bulmuş üç çocuk bir şekilde zaman geçirmek zorundalar.şu an için bu duyguları bizlere yaşatmak istiyorlar kanımca.

sonrasında o istediğimiz tutkuyu bulacağız.buna inanıyorum.bu kadar birarada olduktan sonra ali onları gelecek bölümde yalnız bırakır.(inşallah)
    tutku ,aşk şu an için gizlenmiş,su yüzüne çıkmak için fırsat kolluyor bence.
    ben dizimi kaybettim dedin ya çok kötü oldum.:icon_sorr
    inanıyorum ki bunlar geçici asıl bombolar sonra.:good:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri