Sayfa 1/187 123451151101 ... SonSon
935 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kayıp Şehir - Bölüm Yorumları

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  01.08.2006
  Yer
  M. KEMAL ATATÜRK
  Mesajlar
  57,783
  Konular
  752
  Bahsedilme
  27 Mesaj

  Standart Kayıp Şehir - Bölüm Yorumları

  Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.

  Bir önceki başlığa http://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=129658 ulaşabilirsiniz.

  Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

  NATY&FACU
  Bölüm Sorumlusu

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  tatlicadi77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  25.01.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  119
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  irfanın cesareti evet cesareti,kendini beğenmişliği,kendinden başka kimseyi düşünmemesi,sevgisini yanlış yansıtması biran önce yırtıp zengin bir adam olmayı istemesi ve sevgisi değil hırsı için kendini aldatılmış hissedeceği ve aysel&kadir e en büyük düşman olacağı kesin sevgili sinefil.....  Sevgili never * kardeşliklerini anlatıp bazı tespitlerde bulunmuşsun kadir karakteri için yorumlarına saygı duymakla beraber bazı katılmadığım noktaları aktaracağım kadir de aysel de aşklarından kaçmak için çok çaba sarf ettiler kadir ailenin uslu çocuğu sorumluluk sahibi ailenin hepsinin derdine koşabilen ailesi için kendisini 2.plana atabilen bir karakter irfan sadece kendisi için ayselin aşkını sadece hırsı uğuna isteyen bir karakter forumdaşlarımızdiyor ya irfan karakterini aysel kadir aşkına hizmet etsin diye değiştirdiler hayır birinci bölümdeki irfan neyse 21.bölümdeki irfan da aynıdır değişmedi değişmeyecekte ....Size katıldığım nokta kardeşlik başka birşeydir hiçkimseye bağlı olmazsınız kardeşinize bağlı olduğunuz kadar ama kadir bu bağı bozmamak adına direndi malum öpüşme sahnesine kadar kendini ummanlara vurmak istemesi de ayselden ve olacaklardan kaçmak istemesi idi..Her ne kadar konu aldatmaya varsa da bunu basitleştiren cinsel bir meta olarak kadının konumlandırıldığı duygudan yoksun şekliyle değil naif bir anlatımla anlatan senaristlerimiz sağolsun ve diğer katılmadığım şey kadir ayselin gitmesini istemediğinde herşeyi tüm yaşanacakları göze aldığında bir cümle kurdu ben ilk defa yaşamaya başlıyorum kadir kendi yaşamını ailesine göre düzenledi onların isteklerini yaşadı kendi yaşamak istediklerinden vazgeçti aşk için de bu bedeli ödemek de tek kişiye fazla yüklenmek olmuyor mu sizce ?  Son olarak bedel ödeyecekleri kesin ama biraz olsun aysel ve kadir de bu hayat içinde nefes almaları gerekmiyor mu hayatlarında ilk defa bencil olarak biz olmak onların da hakkı değilmi.....

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  Never* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  24.06.2010
  Yer
  .
  Mesajlar
  269
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Alıntı tatlicadi77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

  Sevgili never * kardeşliklerini anlatıp bazı tespitlerde bulunmuşsun kadir karakteri için yorumlarına saygı duymakla beraber bazı katılmadığım noktaları aktaracağım kadir de aysel de aşklarından kaçmak için çok çaba sarf ettiler kadir ailenin uslu çocuğu sorumluluk sahibi ailenin hepsinin derdine koşabilen ailesi için kendisini 2.plana atabilen bir karakter irfan sadece kendisi için ayselin aşkını sadece hırsı uğuna isteyen bir karakter forumdaşlarımızdiyor ya irfan karakterini aysel kadir aşkına hizmet etsin diye değiştirdiler hayır birinci bölümdeki irfan neyse 21.bölümdeki irfan da aynıdır değişmedi değişmeyecekte ....Size katıldığım nokta kardeşlik başka birşeydir hiçkimseye bağlı olmazsınız kardeşinize bağlı olduğunuz kadar ama kadir bu bağı bozmamak adına direndi malum öpüşme sahnesine kadar kendini ummanlara vurmak istemesi de ayselden ve olacaklardan kaçmak istemesi idi..Her ne kadar konu aldatmaya varsa da bunu basitleştiren cinsel bir meta olarak kadının konumlandırıldığı duygudan yoksun şekliyle değil naif bir anlatımla anlatan senaristlerimiz sağolsun ve diğer katılmadığım şey kadir ayselin gitmesini istemediğinde herşeyi tüm yaşanacakları göze aldığında bir cümle kurdu ben ilk defa yaşamaya başlıyorum kadir kendi yaşamını ailesine göre düzenledi onların isteklerini yaşadı kendi yaşamak istediklerinden vazgeçti aşk için de bu bedeli ödemek de tek kişiye fazla yüklenmek olmuyor mu sizce ?  Son olarak bedel ödeyecekleri kesin ama biraz olsun aysel ve kadir de bu hayat içinde nefes almaları gerekmiyor mu hayatlarında ilk defa bencil olarak biz olmak onların da hakkı değilmi.....
  irfanın futbola olan tutumunu hiçbir zaman yırtma hırsı olarak algılamadım ben. irfan yeteneğinin ve gücünün farkında olan bir adam. gir bir işe iki kuruş çalış denince yapmayacak gerekirse bir kuruş için tutkularının peşinden gidebilecek, bunu sonuna kadar zorlayacak bir adam. irfan için iki şey var bir futbol iki aysel. yetenekli olduğunun farkında, çabalamadığın sürece hayatın önüne birşey koymayacağının farkında. öylesine bir hayat yaşamak istemiyorum ben arzularımın peşinden gidicem diyip korkadan gidebileceğinin farkında. onun amacı futbol mu? zorlayabileceği son raddeye kadar zorlamalı. sevdiği kadın aysel mi? gerekirse sevgi dilenmeli. tuttu mu ya kopana ya da kendisine gelene kadar didinen biri irfan. ama çocukluk tutkusundan bile aysel için vazgeçebilecek kadar da aşık. aysel benimle evlenirmiş deyip onu futboldan men ettirecek videoyu uça uça götürmeye çalışacak kadar aşık. aysel ister futbolu bırakır, ya aysel gelirse diye futbola yapışır.

  basit düşünen, basit bir adam irfan. çocuk gibi gerçekten de. insanlara, olaylara küçük çocuk arzuları ve hareketleriyle yaklaşıyor. nasıl ufak bir bebek yatar pozisyondan oturur pozisyona geçmek için enerjisi tükenene kadar çabalar irfan da öyle. çok derin değil belki ama iyi bir adam. hayata karşı çok büyük hırsları yok ama tutkuları yoğun ve peşinden gitmek istiyor.

  ayseli bilmem ama kadirin mutluluğu irfanın üzerine basmaktan geçecekse benim fikrimce, bence olmasın mutlu!

  mesaja başlarken amacım irfan güzellemesi yapmak değildi ama yazdıkça daha çok seviyorum ben bu adamı sanırım ve yazdıkça kadirin falsoları daha da batıyor gözüme.

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  serraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  14.11.2011
  Yer
  Antalya
  Mesajlar
  768
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Birbirinden güzel, birbirinden zengin yorumlar okudum.
  Yazan arkadaşlarımın yüreğine sağlık.
  Duygudan duyguya geçtim, düşündüm, taşındım ama içinden çıkamadım.

  Bir yanım Kadir ve Aysel her şeyi bir kenara bıraksın yüreklerinin götürdüğü yere gitsin diyor. Diğer yanım, Kadir ve Aysel geride enkaz bırakarak yüreklerinin peşinden gidecek karakterler değil ki diyor.
  Her halükarda ikisine de yine hasret, yine hüzün ve yine mutsuzluk düşüyor.

  Oysa oteldeki o kısacık sahnelerinde ne kadar da mutluydular.
  Kısacık bir an çaldılar hayattan. Hiç bir şey düşünmeden, vicdan musahebesi yapmadan, sadece ikisi vardı. Her şey silinmişti. Çok güzeldi ama gerçeğe dönmeleri de o kadar ani oldu. Evet, kabul etsek de etmesek de onları bir araya gelmekten alıkoyan şeyler var. Belki de bu aşkı bu kadar çekici kılan imkansızlığıdır bilmiyorum.
  Ama Kadir ve Aysel mutlu olsun da istiyorum. İrfan ve Zehra yeni hayatlara yelken açsın, gölgeleri Kadir ve Aysel'in üstüne düşmesin istiyorum.
  Kadir ve Aysel için birlikte geçirdikleri her an o kadar değerli ki. yaşadıkları her an bir ömre bedel.

  Her şeyi göze alan Kadir'e;
  "Ben sana kıyamam" diyen Aysel, geleceğe yönelik ipucu mu verdi bize.
  Kadir'e bir şey olmasın diye kendinden bile vazgeçen bir Aysel'i görür gibi oldum o sözlerde.

  Son sahnede birbirine hasretle sarılan Kadir ve Aysel, ne müthişti.
  Nasıl da muhtaçlar sevgiye, aşka, birbirlerine...
  Toplum, önyargılar, vicdan, ahlaki kurallar,... onları birbirinden uzaklaştırdıkça gizli bir çekim onları daha da yaklaştırıyor sanki birbirine.

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  President Dnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  17.01.2013
  Yer
  Bokistan Republic!!!
  Mesajlar
  371
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  yeni başlık vatana millete hayırlı olsun çabucak kapansın yeni başlıklar açılsın :happy0064:happy0064
  Evet her pazartesi olduğu gibi bu pazartesi de KŞ saatinde twtrda arkadaşlarla aynı anda izleyip dizi yorumları yaptık..Eski Fsn günlerimi hep yad ediyorum valla :img-hyste
  Efenim sosial medyada yine aynı kesim ve o muazzam fikirleri vardı tabisi...O ''hem eleştirip, hem de zevkle izleyenler'' derneği...neymiş kadir yanlış yapıyormuş irfana ihanet ediyormuş, zehraya ihanet ediyormuş yani BLA BLA BLA mode on..işin ironisi bu kesimler vakti zamanında Behlül Bihter Ednanı zevkle izlemiş sindirmiş bi kesim haa..İroniye goşşş Daçminn :img-hyste:img-hyste
  KanalD'nin KŞ'nin pimini çekmeye ne kadar meraklı olduğunu da hepimiz anlıyoruz çok şükür...Kendi dizisiyle oynayan başka bi kanal da tanımıyorum...Neyse kanalın o saçma dizileri davam ederde KŞ biterse.....BEN BU OYUNU BOZARIM :img-beee::img-beee:
  bu yorumu mu yayınla ama sevgili mod

Sayfa 1/187 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Kayıp Şehir - Özel Çalışmalar
  By aybanur in forum Kayıp Şehir
  Cevaplar: 73
  Son Mesaj: 19-07-15, 11:05:25
 2. Kayıp Şehir - İmza ve Avatar
  By beyazprenses in forum Kayıp Şehir
  Cevaplar: 92
  Son Mesaj: 31-03-13, 02:41:32
 3. Kayıp Şehir - Bölüm Özetleri
  By NATY&FACU in forum Kayıp Şehir
  Cevaplar: 25
  Son Mesaj: 22-03-13, 18:46:50
 4. Kayıp Şehir - Bölüm Yorumları (3)
  By NATY&FACU in forum Kayıp Şehir
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 12-02-13, 22:40:10
 5. Kayıp Şehir - Bölüm Resimleri
  By NATY&FACU in forum Kayıp Şehir
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 19-09-12, 12:06:36

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
grandpashapet
grandpashapet
eta saat
bahis forum
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
deneme bonusu
grandpashabet
casino siteleri
canlı rulet
bahis
deneme bonusu
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
cratosslot giriş