Sayfa 1/179 123451151101 ... SonSon
894 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kayıp - Özel Çalışmalar

Durum:
    rhonda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    EGE/idilodile
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

NATY&FACU,Ateş,Musty fotoğraflar için teşekkürler.

Çarpıcı bir fragman yayınlayabilmek için emek ve zaman gerektiği de
    bir kez daha anlaşıldı.
    Sinema filmi tadında,fenomen olacak bir dizi emin adımlarla geliyor.:)

zonazom
    zonazom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kayıp...

Durum:
    dunya93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    BM' başka
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı EcemApak1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Zeynepcim, öncelikle merhaba. Kemal ile Özlem arasındaki teorilerine katılıyorum. Ortada çocukla ilgili bir durum olduğu kesin. Anne olmadığın için bilemezsin sen cümlesinden sonra Kemal hemen Özlem'e bakıyor. Bu cümleden bir çok ihtimal doğuyor. Belki Kemal'den çocuğu oldu, büyüttü onu gizlice. Belki çocuğu aldırdı. Belki doğduktan sonra öldü falan... Ya da hiç çocuğu olamayacağını öğrendi belki, Kemal de bunu biliyordu gibisinden ihtimaller.
    Bunlardan daha önemlisi ben de senin gibi, Mehmet'le nasıl bir araya geleceklerini düşünüyorum. İlk görüşte aşk gibi bir şey olmayacağı belli. Özlem gibi tutkulu, soğuk birisine, Mehmet gibi sade, dürüst birisinin ilk görüşte aşık olması biraz zor. Ama yine senin de dediğin gibi, zaman geçtikçe, Özlem'le yakınlaştıkça, sırlar ortaya çıktıkça, Özlem'in içindeki incinmiş, yaralı kadına aşık olabilir. Özlem de ilk defa ona böylesine şefkat ve ilgi gösteren biriyle karşılaştığı için kendini Mehmet'in kollarına bırakır. Umarım çok geç kalmaz Mehmet ve Özlem birlikteliği.
    Merhaba Ecem (:

Çocuk konusunda bir başka şey daha var benim düşündüğüm..
    Fragmanda Özlem'in pembe elbisesinin olduğu sahnede bahçede bir genç onu izliyor. Hatta Mustafa'nın eklediği resimlerde de var aynı kişi.
    'Kerem'in günlüğü kimin sırlarını ortaya çıkaracak' diyor resmin yanında. O gencin Özlem ile bir bağlantısı olabilir. Oğlu desem yaşı büyük görünüyor onun. Ama o Özlem'e bakıyor Özlem ona. Onlardan bir şey çıkacak. :icon_whis

Özlem Albayrak:img-in_lo

Seni seviyorum Mehmet. Seni her şeyden çok seviyorum. Bir tek buna inansan yeter.

Durum:
    sorry_a.u - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ES.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fotoğraflarla gelen cümleler çok iyi olmuş. Şimdi birkaçını yorumlamak istiyorum.
    "bir çocuğun saklayacak ne sırrı olabilir ki?" Kerem'in aynı zamanda kaçırılmasına da sebep olan bu sırsa, uzun süre bunu öğrenemez miyiz ne? Sahi, Ateş'e katılıyorum. Annesi de var fotoğrafta. Bu da annesi olmadığını biliyor mu? gibi sorular getiriyor akla.
    "görmezden gelmenin, bedeli bu kadar ağır bir günah olduğunu bilmiyordum..." Leyla'nın bu sözü, dizinin konusunu çok farklı bir noktaya getirmeme sebep oldu benim ama öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. 2.tahminim görmezden geldiği şeyin, Zeynep'le ilgili olduğu.
    "bazen, sevdiklerini kurtarmak için günah işler insan" ve "herkes günahlarının bedelini ödeyecek. İntikam değil bu, adalet" o kadar birbirine pas atar gibi olmuş ki insan ister istemez merak ediyor işlenen günahı.
    "bazıları gibi kolay bir hayatım olmadı benim. Sırlarım kendimi korumak için tuttuğum kalkanlar" Özlem'in tam bir kapalı kutu olacağı aşikar. Tabi bu kapalı kutuyu ilk bölümde açar ve her şeyi öğrenirsek hoş olmaz:img-hyste Neyse, devam edeyim.
    "sırların arasında şeffaf kalmak ne kadar mümkün" Etkili ve Mehmet'in yaşayacağı çıkmazları içerecek bir cümle bana kalırsa.
    Ev ve içindeki herkes hayli sır içerdiğinden. Şimdilik yorumlarım bu kadar. Fotoğraflar için teşekkürler ve çalışmalar çok güzel.:img-wink:
    Bunlar da benden, nacizane

Durum:
    _kübi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    'Always' said Snape...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    28

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart taşıma

Özlem albayrak

Ben kim olduğumu biliyorumda, o benim 'GÜNEŞİM' oldugunu biliyor mu?
    Varsin bilmesin...

Sayfa 1/179 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri