Sayfa 1/20 1234511 ... SonSon
97 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: ayışığı Şiirleri

Durum:
    Musty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Boş Ver
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Exclamation ayışığı Şiirleri

Bu Başlığa şiirden Başka Bir şey Eklemeyiniz Arkadaşlar...
    Konu Musty tarafından (01-09-07 Saat 18:57 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Boş Ver
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Exclamation ayışıgı

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Bu eklediğim yazılar Kendi Yazdıklarımdır Böyle Yanlız zamanlarımda Yazdığım Yazılarımı Buraya Ekliyecem Umarım Beğenirsiniz okuyup O Güzel Yorumlarınızı Yazarsanız çok Sevinirim Şimdiden Herkese iyi okumalar...

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Boş Ver
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Exclamation

DÖNÜŞ

Burası,hiç tanımadığım hayatımda görmediğim yıldızların doğmadığı kurtların uyuyamadığı yerdi.
    Kimse bilmez nereden geldin nereye gidiyosun,bu ancak senin içinde hep gizli saklı kalacaktı.
    İnsanların özlemden başka hiçbir şeyi düşünmediği gizli ve bir o kadarda karanlık yerdi…
    Burada insan çepe çevre karanlık bir dünyanın içinde ne aşk ne sevgi nede mutluluk sanki burası insanlara hükmetmiş insanların olduğu bir yer.
    Hiç Kimse güçlü değil artık herkes kendini burada bir hayal dünyasına kaptırmış gidiyor zaman hızlıca akıp gidiyor,ama bir tek şey kalıyor geriye oda hayeller ne zaman dönüşü olan bir yere sığınacağım diye isyan edesin geliyor…
    Her insanın hayal gibi yüzlerce dostu gözükür etrafında ama nafile bir bakmışsın hiç biri yok bir hayele kaptırmış gidiyorsun,kendini uzar gider ve hiçbir sonuca ulaşamamışsındır.
    Dedimya her şey boşmuş gibi kendine isyan edesin gelir ve artık anlamışsındır.Hayellerin kısa süreceğini ve senin ne kadar haklı olduğunu o zaman anlıyacaksın.
    Bir bakarsın etrafında hiç kimse kalmamış sanki sıkışmış gibi hissedersin kendini ve kendine öyle eziyetler ederek niye ben diye hep suçlarsın kendini.Sen Hep kendini yalnız hissedersin çünkü yalnızlık hükmün hala devam ediyo çünkü sen kendine bir yol çizmemişsin ve bir dönüşü olan bir yolda hiç yapmamışsındır.
    Hep tek,başına bir elinde gözlerine görüntü gelir hayal edersin ve kendine sorarak ben nerede hata yaptım bir gözden geçirirsin ama çok geç olur çünkü yaşayıpta yaşamadıklarını daha iyi gözlerinde netleştirirsin.
    Senin sığındığın tek şey yıldızsız karanlıkta güneşin elbet doğacağı bir günün olması ve son zaman,günün tüm karanlığı aydınlatacak bir sihirli değnek.
    Çünkü o zaman anlarsınki hayat yaşamaya değer ve vazgeçersin,bütün bu yaşadıklarından unutursun kendini bu yaşayıpta yaşayamadığın hayatın akışına bırakırsın.
    Sevgi denen gerçeği tanırsın ve kendini burada insanlarla aynı şartlar altında seversin beklide
    Bilemezsin içindeki kinlerin yavaşça kaybolduğunu bir bakmışsın insanlara sevgiyle bakıyorsun.korkarsın bir gün kinin ve nefretin yeniden patlayacak yansıtacak diye insanlara.Burada en güzel koku sevgi ve aşk kokusu olmalı.
    En güzel çiçek fişek kapsüllerinin dizilişinden yapılan fişek çiçeğidir.En Büyük arkadaş kendin olduğunu görürsün.Burada ne kuş nede kervan geçer öyle bir yerki burası güç önemli değil cesaretinin adını bile anma.Burası aslanı kediye,yiğidi köleye. Boğduran yer ölsende sesin çıkmaz kimseye çünkü sen kendini bir hayal dünyasına kaptırmışsınki cesaretini toplamadan kendi kişiliğini sorgulamadan ben kimim nereden geldim nereye doğru uzanıyorum demeden hayata asla dönüşü olan bir yolu bulamadan kendini tanıyamazsın tanıyamazsın…

Durum:
    asi_- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    !Kayıp!
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart harika

Çok güzel olmuş begendim.Devamını bekliyorum.:good:

Durum:
    gizem_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    HALİMFERİDE
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hayata dair bir yazı olmuş şiir değil ama yinede çok güzeldi devamını bekleriz arkadaşım

Sayfa 1/20 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)